Νέα σύναντηση Αθηναϊκό division

Εννοείται ότι κι εγώ θέλω να παραβρεθώ σε μια ενδεχόμενη συνάντηση.
Η @bambinella 100 δεν έχει δώσει σημεία ζωής στο συγκεκριμένο θέμα.
Μήπως φοβάται ότι θα της κάνουμε δώρο σεμεδάκια και φωτό από Βιολάρη, Κοινούση κλπ ;;; :biglaugh: :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:
@g1973tony Σε βάζω και σένα στη λίστα :)

1. Amigovios
2. Εγώ
3. domniki
4. marysuz73
5. Uskoke
6. bajar
7. laura ingalls
8. g1973tony
9. ???
 
Παιδιὰ καλημέρα, εἶμαι μέσα, ἂν ἡ συνάντησις πρόκειται νὰ γίνη μετὰ τὶς 4 τοῦ Ὀκτωβρίου.
 
Η bambi δεν θέλει ή δεν μπορεί;

Την bambi δεν έχει τύχει να την γνωρίσω απο κοντά σε παλιότερες συναντήσεις. Πολύ πιθανόν να είχε πάει σε κάποιες που τελικά δεν είχα πάει εγώ.

Όπως και να έχει πολλοί άνθρωποι στο διαδίκτυο μπορούν να επιλέξουν αν θέλουν ή όχι να εμφανιστούν σε κάποια συνάντηση και αυτό είναι σεβαστό απο όλους μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:
To 10 το καλό ποιος/ποια θα είναι???

1. Amigovios
2. Εγώ
3. domniki
4. marysuz73
5. Uskoke
6. bajar
7. laura ingalls
8. g1973tony
9. joy-toy
10. ???
 
Ριγανόπαιδο, καβάλα το BMW, καβάλω το Harley και θα πάμε έστω και οι δύο μας!!! Προτείνω Παρασκευή ή Σάββατο για την ημέρα. Βολεύει να πούμε Σάββατο 8/10 ?
 
Μακάρι να έρθει και ο Rygar και όποιος άλλος θέλει απο τα παλιά αλλα και τα νέα μέλη του φόρουμ να θυμίζουμε διάφορα απο εκείνες της θρυλικές δεκαετίες και να περάσουμε όμορφα!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ριγανόπαιδο, καβάλα το BMW, καβάλω το Harley και θα πάμε έστω και οι δύο μας!!! Προτείνω Παρασκευή ή Σάββατο για την ημέρα. Βολεύει να πούμε Σάββατο 8/10 ?
Σάββατο 8/10 με βολεύει :)
 
Και εμενα με βολεύει η ημέρα. Μέχρι τις 8/10 υπάρχει και περιθώριο αρκετών ημερών ώστε να δηλώσουν αν θέλουν και άλλοι συμμετοχή στη συνάντηση.
 
Εγώ θα έρθω μόνο αν έρθει και ο Rygar. Πάντα με σεβασμό και υπόληψη σε όλους τους άλλους.

@maxouli Επειδή δεν έχω καταλάβει τελικά θα έρθεις στη συνάντηση;

(Αν ναι, τότε θα είσαι και το 10 το καλό που γράφω και παραπάνω. Ελα λοιπόν) :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και μένα με βολεύει πολύ 08/10 μιας και δεν έχει εκδρομή ο ορειβατικός που να θέλω να πάω και είναι ελεύθερη και η θεία μου να με φιλοξενήσει μόνο πες τε εγκαίρως το οκ να κλείσω τα εισιτήρια γιατί γίνεται χαμός με τα καράβια!και να ξέρουμε πόσοι περίπου θα είμαστε γιατί θα σας έχω μια έκπληξη!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ωραία, λοιπόν παιδια, 8/10 στο Αθηναίων Πολιτεία στο θησείο, κλασσικά. Να πούμε κατα τις 5μμ ; Εφόσον είμαστε οκ, κάποιος να μου στείλει ένα pm να συνενοηθούμε να βρεθούμε πρώτοι εκεί (μιας και είμαι κοντά) ώστε να μην έχουμε θέμα για να συναντησουμε και τους υπόλοιπους, μια και δεν σας θυμάμαι όλους απέξω φατσικά :)
 
Hey! Retromaniacs

@Amigovios
@domniki
@marysuz73
@Uskoke
@Bajar
@laura ingalls
@g1973tony
@Joy-toy

Συμφωνείτε να γίνει η συνάντηση το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 - Στο μαγαζί Αθηναίων Πολιτεία - Ώρα: 17:00

Υπάρχει χρόνος και για περισσότερα μέλη να δηλώσουν συμμετοχή στον ρετροκαφε!! :)
 
Ωραία, λοιπόν παιδια, 8/10 στο Αθηναίων Πολιτεία στο θησείο, κλασσικά. Να πούμε κατα τις 5μμ ; Εφόσον είμαστε οκ, κάποιος να μου στείλει ένα pm να συνενοηθούμε να βρεθούμε πρώτοι εκεί (μιας και είμαι κοντά) ώστε να μην έχουμε θέμα για να συναντησουμε και τους υπόλοιπους, μια και δεν σας θυμάμαι όλους απέξω φατσικά :)

@Amigovios Θα συνεννοηθούμε με pm λίγες μέρες πριν την συνάντηση να βρεθούμε πρώτοι στο μαγαζί.
 
Hey! Retromaniacs

@Amigovios
@domniki
@marysuz73
@Uskoke
@Bajar
@laura ingalls
@g1973tony
@Joy-toy

Συμφωνείτε να γίνει η συνάντηση το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 - Στο μαγαζί Αθηναίων Πολιτεία - Ώρα: 17:00

Υπάρχει χρόνος και για περισσότερα μέλη να δηλώσουν συμμετοχή στον ρετροκαφε!! :)
Με βολεύει μια χαρά! Θα τα πούμε εκεί. Ελπίζω να έρθει και κανένας παλιός γιατί από τους νέους δεν ξέρω κανέναν.
 
Hey! Retromaniacs

@Amigovios
@domniki
@marysuz73
@Uskoke
@Bajar
@laura ingalls
@g1973tony
@Joy-toy

Συμφωνείτε να γίνει η συνάντηση το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 - Στο μαγαζί Αθηναίων Πολιτεία - Ώρα: 17:00

Υπάρχει χρόνος και για περισσότερα μέλη να δηλώσουν συμμετοχή στον ρετροκαφε!! :)
Εκτός σημαντικού απροόπτου , θα τα πούμε από κοντά. Θα είναι η πρώτη παρουσία σε ρετροκαφέ.

Και για να μην ξεχνάμε...
1664350643045.png

 
Πίσω
Μπλουζα