Νέος ΑTARI user !!!

teflon

RetroMasteR
Joined
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.219
Αντιδράσεις
26
Ηρθε το δικό μου, το δικό μου, ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ 520STe (κάτι μου θυμίζει αυτό :biglaugh:)

Από σήμερα είμαι και έγω πιστοποιημένος ATARI user ! :cool:

Βρήκα ένα πωλητήριο στο emarket και χωρίς 2η σκέψη την "κάρφωσα" !!! :diablotin:

Μετά από ένα μήνα αναμονής , παρέλαβα το πρώτο δέμα από το ταχυδρομείο. Ηταν ένα τεράστιο κουτί και ίσως το πιο βαρύ που έχω παραλάβει.......(αρχικά ο πωλητής είχε βάλει και το monitor στην συσκευασία, αλλά το δέμα του το έδωσαν πίσω στα ΕΛΤΑ, γιατί ήταν πολύ βαρύ και αποφασίστικε από κοινού να στείλει το ATARI σε δύο δέματα)

Ανοίγω την κούτα πριν μπω καλά,καλά στο σπίτι και τι βλέπω μέσα??????.......εεεεεΕΕΕ ! Τι βλέπω????? :animeek::animeek:

(συνεχίζεται............)
 
teflon είπε:
Ανοίγω την κούτα πριν μπω καλά,καλά στο σπίτι και τι βλέπω μέσα??????.......εεεεεΕΕΕ ! Τι βλέπω????? :animeek::animeek:

(συνεχίζεται............)
Μια Amiga 600 με monitor ΑTARI !!

:biglaugh:
 
5 κρεπομηχανές μηπως; :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Ζηλεύω ρεεεεεε.....Μπουουουουχουουουου!!!!!
 
ένα ATARI 2600 με ενα VGA 15' monitor... καλά στο emarket ποτέ πούλαγαν atari st και δεν το πήρα χαμπάρι ?
 
teflon είπε:
Ανοίγω την κούτα πριν μπω καλά,καλά στο σπίτι και τι βλέπω μέσα??????.......εεεεεΕΕΕ ! Τι βλέπω????? :animeek::animeek:

(συνεχίζεται............)

Μια Amiga 4000 με power pc cpu; :D
 
Mια Αmiga 4000 multicreper :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Ρε θα μας πεις τί είδες ή θα το κάνουμε εδώ μεσα κρεπερί;;;;;;;
 
20 κιλά φέτα ;;;;
 
λογικα.. του ηρθε το ¨Ηρθε το δικό μου, το δικό μου, ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ 520STe αφου το ειπε ηδη..
 
TA TA TARANNNNNNNNNNN :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh:

P_D__TRAVAIL_%E0_Poser1_.jpg


..... είναι και ATARI !!!!
 
Καλά ρε παιδιά ! Μη βαράτε όλοι μαζί ! :takethat: :takethat: :bash: Μια πλάκα έκανα......

Ορίστε τι βρήκα μέσα.........

p9191570uf1.jpg


Εκτός του ST, κάποια ένθετα του PIXEL( δυστυχώς μόνο) και καμιά 500αριά δισκέτες (είναι και MF2DD):loco::silly:

Αϊντε τα λέμε σε κανα μήνα.............:wavey::wavey:
 
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!! Μεγαλε!!!!!!!!!!!!

Αψογος.
 
Γιατί κρύβεις το κομμάτι πάνω από τα πλήκτρα; Μήπως έχει κανένα αυτοκόλλητο Barbie και δε ξεκολλάει; :)
 
Ρε Teflon που τα ξετρυπωνεις ολα αυτα??
 
DeadOrganPlayer είπε:
Γιατί κρύβεις το κομμάτι πάνω από τα πλήκτρα; Μήπως έχει κανένα αυτοκόλλητο Barbie και δε ξεκολλάει; :)
Μπα !!! Εχει στρουμφάκια, αυτά τα "Τρελοκολλητηρια" που πατούσες μ' ένα ξυλάκι και κολλούσανε σε όποια επιφάνεια ήθελες. Είπα να τα κρύψω μη σας πιάσει κανά retro παραλλήρημα τώρα και έχουμε τίποτα λιποθυμίες. :biglaugh::biglaugh:
 
αν επιτρέπετε ποσο τα πήρες και πότε είχε μπει η αγγελία στο emarket?
 
STOP PRESS!!!

ΦΩΤΟ ΑΠΟ PAPARAZZI, ΠΟΥ ΤΡΥΠΩΣΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ TEFLON!!!

Μετά την απόκτηση του STE, κοιτάξτε τι τατουάζ έκανε!!!:animeek:



ΕΥΓΕ ΝΕΕ ΜΟΥ!!!!
 
Anemos είπε:
Ηθέλα να 'ξερα αν δεν είχες και 'μένα τι πατέντες θα έκανες? , :biglaugh:

telonio είπε:
Μια Amiga 4000 με power pc cpu; :D
Αν είχε τέτοιο θα με ακούγατε στην Αθήνα !!! :biglaugh:

Wally είπε:
Ρε Teflon που τα ξετρυπωνεις ολα αυτα??
Μάλλον δεν κατάλαβες ακριβώς το είδος μου..... :biglaugh: ....Νυχτοφύλαξ τυφλοπόντικους Ο ψαχουλεύων retroαγγέλλιους! :cool:

Amigos είπε:
αν επιτρέπετε ποσο τα πήρες και πότε είχε μπει η αγγελία στο emarket?
Εχει κανα μήνα που την έκλεισα και μου κόστισε 100e + μεταφορικά. Φυσικά περιμένω και το δευτερο δέμα με την οθόνη και κάποια ακόμα πραματέλια (προικιά) που ξέθαψε ο πωλητής τυχαία!
 
Με γειά τεφλονάκο! :)

teflon είπε:
TA TA TARANNNNNNNNNNN :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh:
P_D__TRAVAIL_%E0_Poser1_.jpg


..... είναι και ATARI !!!!
Άντε φτιάξε μας και μία σοκολάτα μπισκότο να μας κεράσεις για την αγορά! :D
 
Πίσω
Μπλουζα