Νέος Admin στο Retromaniax

Είμαι σίγουρος ότι από το ...κουκούλι της Kambia θα "αναγεννηθεί" το φόρουμ μας σε πεταλούδα με πολύχρωμα και όμορφα φτερά ;) ;) !!!
 
Κάμπια και ξερό ψωμί. Αυτό έχω να πω εγώ. Πάντα καλοσυνάτη και ευγενική. Και πάντα καλοπροαίρετη. Συγχαρητήρια και εις ανώτερα αγαπημένη μου Ναταλίτσα!
 
Σπανιος ανθρωπος η Ναταλι.

Στηριζει χρονια αυτη τη προσπαθεια και βοηθησε πολυ στο να φτασει η κοινοτητα στο υψηλο ποιοτικο επιπεδο στο οποιο βρισκεται. Και μαλιστα με μεγαλη διακριτικοτητα, ανιδιοτελεια αλλα και εξαιρετικη μεθοδικοτητα, μερακι και αποτελεσματικοτητα.

Τα σημερινα αποτελουν απλα μια δικαιη εκβαση, μια νομοτελειακη εξελιξη...
 
Ωραία νέα και ωραία η νέα ... έχω να πω. Συγχαρητήρια και από μένα. Μπράβο Ναταλί
 
Συγχαρητήρια Ναταλί! :)

"Lond overdue!" που λένε και οι Άγγλοι - έχεις συμβάλλει στην ανάπτυξη και εύρυθμη λειτουργία του Retromaniax εδώ και τόσα χρόνια τα μέγιστα, με την συνετή, ανιδιοτελή, διακριτική αλλά αποτελεσματική σου δράση στο moderation της κοινότητάς μας.

Το πόσες ώρες έχεις περάσει on-line κάνοντας τη δουλειά του "συγυρίσματος" και συμμαζέματος του forum μας (κυρίως κατά τις βραδυνές σου βάρδιες! ;) ), μόνο εσύ το ξέρεις. Αυτό όμως που ξέρουμε όλοι μας είναι το πόσο έχεις αγαπήσει αυτόν τον χώρο - για αυτό και η αναγνώριση των προσπαθειών σου είναι κάτι παραπάνω από σοφή! Καλή επιτυχία στα νέα σου καθήκοντα!! :)

Περιμένουμε τούρτα από σένα - για να σε γιορτάσουμε!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συγχαρητήρια κι από μένα, με την ελπίδα να μην ρίχνεις εβδομαδιαία ban στο πρώτο «κιχ» ;)
 
συγχαρητήρια! καλή δύναμη και (εάν υπάρχει) εις ανώτερα! :)
 
Σωστή επιλογή η kambia. Μπράβο της :)
 
Συγχαρητήρια και απο εμένα. :)
 
Συγχαρητήρια, άξια η νέα admin! :D :D :D
 
Τούρτες για όλα τα γούστα λοιπόν :D Ορμάτε

whitechocolatemudcake.jpg


images


images


cadbury-cake-2.jpg
 
Συγχαρητήρια και απο εμένα! Καλή αρχή με πολλές φρέσκιες ιδέες! ;)
 
Μπράβο ! Άξια !
 
Συγχαρητήρια και καλή δύναμη! :)
 
Αχ τι ωραία!!! Εχω βύΖμα! :D :D:D

Μπράβο!!! Το ακσίζεις αλλως τε!

:flower: :flower: :flower: :flower:

ΥΓ. Η Μαρούσκα ρε παιδιά ποια είναι; Κι αυτή μάβρη είναι...
 
Καλή αρχή "ζαχαροπλάστρια"!!!!!!
 
Η λευκη τουρτιτσα του ποστ 33 πανω - πανω, ειναι αγκαζε. Μην την πειραξει κανεις!.... :flower:
 
ενα κομματι για μενα απο την μπλακ φορεστ :) παρακαλώ!!

καμπια να σκεφτεις, οταν ειχα πρωτογραφτει στην ρετρομανιαξ, νομιζα πως ησουν η admin:D, η μαλλον πως ησουν αναμεσα στους admin, μου πήρε 2-3 μήνες να καταλάβω οτι δεν ήσουν! τεσπα, ομως τωρα από χτες απο οτι βλέπω με χαρά έγινες και συγχαρητηρια και από μενα!!!!! παντα τετοια!!!!!!! αξια!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα