Νέο Λογισμικό

Όχι φίλε ChrisTOS... Δε γράφεις για τον εαυτό σου...

Το παρακολουθώ το TOPIC (σα γνήσιος ST user), αλλά δε συμμετέχω σε αυτό διότι με τον ταπεινό μου 520STFM (1 MEG RAM) χωρίς σκληρό δίσκο, δε μπορώ να απολαύσω το TERADESK και κάποια άλλα καλούδια για τα οποία μας ενημερώνεις ανελλιπώς...

Αυτή τη στιγμή είμαι απασχολημένος γράφοντας για τα 8μπιτα ATARI...

Σύντομα θα ασχοληθώ και με τον ST...

Na eisai panta kala kai kala posts gia toys apantahou (!) ST users...:goit:
 
Ο σκληρός είναι που δεν έχω και με χαλάει...

Χωρίς σκληρό, πρέπει να έχω μια BOOT DISK με το TERRA...

Όπως και να το κάνουμε, το DESKTOP και η αρχειοθέτηση, έχουν άλλη χάρη όταν μπουτάρεις από σκληρό... είναι πιο "μαζεμένο" το όλο σύστημα...

BTW, ξέρεις που μπορώ να βρω σκληρό δίσκο για ST; (εκτός e-bay)
 
Christos :

ο χρόνος που χρειάζεται για να γράψω κάτι στα δεύτερα είναι πολύ μεγαλύτερος
Και ο ίδιος παρ'ότι υπέρμαχος της ελληνικής γλώσσης (άλα !) , θεωρώ πως έχει προβλήματα ,, αλλά διαλύοντάς την δεν τα λύνουμε .
 
iliekater είπε:
Christos :
Και ο ίδιος παρ'ότι υπέρμαχος της ελληνικής γλώσσης (άλα !)
Γράφεις συναυλία του συγκροτήματος των κυλιομένων λίθων ;) . Ενιγουέι, όπως προείπα θα προσπαθήσω στα μεγάλα ποστ, όπου καταλαβαίνω το πρόβλημα να γράφω με ελληνικούς χαρακτήρες. Για σύντομα ποστ όπου περιλαμβάνουν και πολλούς αγγλικούς όρους (γιατί βαριέμαι να μεταφράζω) θα γραφω στα γκρικλις.
 
Xmmm, kairo eixa na kanw update edw ;)

Taskbar 4 beta, H gnwsth taskbar gia MiNT N.AES pleon anavathmismenh kai bugfixed leitourgei poly kala kai sto XaAES. H ekdosh 3 parousiaze kapoia provlhmatakia sto XaAES ta opoia kai den yparxoun pia :)

Smurf 1.06. Enas poly kalos image editor parousiazetai me kainourio binary gia prwth fora apo tote pou egine gpl. Changelog
 
Πίσω
Μπλουζα