Νέο Pacman Game, εσύ ψηφίζεις!

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.919
Αντιδράσεις
3.975
H Namco ζηταει την γνωμη σου για το νεο Look του νεου Pacman,δεν θυμαμαι να το το εχω ξαναδει απο αλλη εταιρεια.


Ιστορικο παιχνιδι και κατι παραπανω νομιζω ψηφιζω Α σαν traditional που ειμαι.



Επισης ρωταει να τις πουμε που παιζουμε τα casualοπαιχνιδα μας,κονσολες ofcourse.



Εδω ψηφιζεις


 


https://www.facebook.com/pacman/app_127709503932081

 

 


527186f4-9696-407f-9300-51a0ba6fe663.jpg
 
Ψηφίζω λευκό γιατί πρέπει ντε και καλά τα φαντασματάκια να έχουν κάποιο τρελό κουρεματάκι. Το έχουν χάσει τελείως οι Ιάπωνες.
 
Το Β είναι οριακά αποδεκτό γιατί έχει τεχνοτροπία που θυμίζει παλιότερα PacMan toons. Τα υπόλοιπα είναι "next gen" φρίκη. :bash:

Κάτσε πάντως να εμφανιστεί ο metalcandyman και θα τους περάσει γενεές δεκατέσσερις. :p
 
Maddog είπε:
Το Β είναι οριακά αποδεκτό γιατί έχει τεχνοτροπία που θυμίζει παλιότερα PacMan toons. Τα υπόλοιπα είναι "next gen" φρίκη. :bash: Κάτσε πάντως να εμφανιστεί ο metalcandyman και θα τους περάσει γενεές δεκατέσσερις. :p
Με καλυψες! :thumbup:

Ο Τυφωνας Billy ερχεται...:biglaugh:
 
ελπίζω να μην προσβάλλω κανέναν με αυτό που θα πω αλλά για το Α τουλάχιστον όποιος το ψηφίσει θέλει μέχρι και εκτέλεση,αφού προηγηθούν αργά και επώδυνα βασανιστήρια :D ,είδαμε πως κατέληξε ο sonic (σαν σχεδιασμός) ,δεν χρειαζόμαστε ένα ακόμα "σας [edited]......[/edited] όλους" αμερικανάκι προεφηβικής ηλικίας :p .

η ψήφος μου λοιπόν στο Β,βέβαια ακόμα και σε αυτή τη περίπτωση πρέπει να εφαρμοστεί ο νόμος για τους τεντυμπόϋς στα φαντασματάκια :D ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Maddog είπε:
Το Β είναι οριακά αποδεκτό γιατί έχει τεχνοτροπία που θυμίζει παλιότερα PacMan toons. Τα υπόλοιπα είναι "next gen" φρίκη. :bash: Κάτσε πάντως να εμφανιστεί ο metalcandyman και θα τους περάσει γενεές δεκατέσσερις. :p
ακριβός έτσι..
 
Προσωπικα δεν βλεπω καμμια διαφορα αναμεσα στο Α και στο Β,θα μου πεις ουτε γραφιστας εχεις σπουδασει και το τελευταιο καρτουν που ειδες ηταν το '90,lol.
 
Απο αυτα μονο το Β ειναι κοντα στο γουστο μου... Αλλα και παλι αυτα τα περιεργα μαλια απο τα φαντασματακια με χαλανε.. Που ειναι ο Βασιλης αργησε να απαντησει!!! :D
 
Ajax87 είπε:
[...]Που ειναι ο Βασιλης αργησε να απαντησει!!! :D
Θα έχει πάθει εγκεφαλικό ο άνθρωπος! :D

Κανένα... Ωστόσο, αν θα έπρεπε οπωσδήποτε να επιλέξω κάτι, Β και για μένα....

Μ' αρέσει το καρτουνίστικο στυλ (αν και δε μπορώ να φανταστώ σε τι τους έφταιξε ο Pacman! :( )...

Τεσπα, πολλών κακών προκείμενων, το μη χείρον βέλτιστον....
 
Εγώ ψηφίζω το Β διότι μου θυμίζει το παλιό καλό Pacland στον c64.
 
Χάλια όλα...

Αν υποχρεωτικά έπρεπε να ψηφίσω ένα, θα ήταν το Β...
 
Maddog είπε:
Το Β είναι οριακά αποδεκτό γιατί έχει τεχνοτροπία που θυμίζει παλιότερα PacMan toons. Τα υπόλοιπα είναι "next gen" φρίκη. :bash: Κάτσε πάντως να εμφανιστεί ο metalcandyman και θα τους περάσει γενεές δεκατέσσερις. :p
Εμενα το Β μου θυμίζει αρκετα το χαρακτήρα του Pacland.
 
Το Β) είναι πιο αποδεκτό γιατί θυμίζει το εξώφυλλο του Pac-Land.
 
Ναι, σωστό και αυτό... :)

Πάντως ακόμα δεν βλέπω τον metalcandyman, ίσως δεν άντεξε καν να δει τα νέα ντιζαινάτα PacMan. :p
 
Τι ειναι αυτα ρε καραγκιοζηδες ιαπωνες.Δε σας φτανει που χαλασατε και καταστρεψατε το κορυφαιο παιχνιδι ολων των εποχων με ενα σωρο ανυπαρκτα,αδιαφορα και αισχρα sequels τωρα βαλθηκατε να το καταστρεψετε ακομα πιο πολυ.Eκτος του οτι τα σχεδια ειναι αισχρα ολα ληπει και το πορτοκαλι φαντασμα κατι που ειναι αοπραδεκτο και επρεπε να το εχουν και αυτο για να υπαρχει ολοκληρωμενη αποψη.Μαζι με της τεσσερις αυτες επιλογες επρεπε να υπαρχει ακομα μια πεμπτη που να ελεγε ''αν δεν θελετε να κυκλοφορησει αυτο το παιχνιδι πατηστε εδω''.1 δισεκκατομυριο φορες θα την πατουσα την συγκεκριμενη επιλογη.Εχετε χαρη εκει στην Namco που δεν ειμαι κανενας hacker να ριξω διαπαντως αυτη την καταραμενη σελιδα.Ενα απο τα πιο αντρικα και δυσκολα παιχνιδια ολων των εποχων θελουν να το κανουν φρου φρου και αρωματα και με αμφιβολου σεξουαλικης προτημησης φαντασματα με τρεντυ κουρεματα.Ρε ουσττττττττττττττττ ανυπαρκτοι.Και απο που κι'ως που το ροζ φαντασμα να ειναι θυληκο δηλαδη.Αντε για ρε να τα βγαζετε να τα παιζετε εσεις αυτα τα γελοια sequels.
 
metalcandyman είπε:
Τι ειναι αυτα ρε καραγκιοζηδες ιαπωνες.Δε σας φτανει που χαλασατε και καταστρεψατε το κορυφαιο παιχνιδι ολων των εποχων με ενα σωρο ανυπαρκτα,αδιαφορα και αισχρα sequels τωρα βαλθηκατε να το καταστρεψετε ακομα πιο πολυ.Eκτος του οτι τα σχεδια ειναι αισχρα ολα ληπει και το πορτοκαλι φαντασμα κατι που ειναι αοπραδεκτο και επρεπε να το εχουν και αυτο για να υπαρχει ολοκληρωμενη αποψη.Μαζι με της τεσσερις αυτες επιλογες επρεπε να υπαρχει ακομα μια πεμπτη που να ελεγε ''αν δεν θελετε να κυκλοφορησει αυτο το παιχνιδι πατηστε εδω''.1 δισεκκατομυριο φορες θα την πατουσα την συγκεκριμενη επιλογη.Εχετε χαρη εκει στην Namco που δεν ειμαι κανενας hacker να ριξω διαπαντως αυτη την καταραμενη σελιδα.Ενα απο τα πιο αντρικα και δυσκολα παιχνιδια ολων των εποχων θελουν να το κανουν φρου φρου και αρωματα και με αμφιβολου σεξουαλικης προτημησης φαντασματα με τρεντυ κουρεματα.Ρε ουσττττττττττττττττ ανυπαρκτοι.Και απο που κι'ως που το ροζ φαντασμα να ειναι θυληκο δηλαδη.Αντε για ρε να τα βγαζετε να τα παιζετε εσεις αυτα τα γελοια sequels.

ξεσπασε η καταιγιδα!!! :D
 
Προαναγγελθείσα ήταν πάντως. Άργησε λίγο, αλλά ήρθε! :D
 
Alucard είπε:
Το Β) είναι πιο αποδεκτό γιατί θυμίζει το εξώφυλλο του Pac-Land.
Σωστούν. Οι σκέπσεις μας συγγενεύουν επί του θέματος :D
 
Λοιπόν, με συντριπτική διαφορά σε όσους έχουν εκφέρει άποψη, το μόνο αποδεκτό είναι το Β. Εκτός από έναν (ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε...) που ψήφισε το Α και έχει ήδη παραπεμφθεί σε γιατρούς κατάλληλης ειδικότητας για τα περαιτέρω. :points:
 
Πίσω
Μπλουζα