Ξένες επιτυχίες που ακούγαμε στα πάρτυ. Θυμάστε;

Butterfly είπε:
ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!!! Σε 8 σελίδες ΔΕΝ είχαμε βάλει Prodigy??????????
πώς το έπαθα...?????? Μπράβο ρε Shakti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Πως κοπανιόμασταν έτσι μαζί τους Θεε μου. Θυμάμαι τα Fila αθλητικά, τις Front μπλούζες με τις αλα Prodigy τραγιάσκες και τα Oakley μαϊμού γυαλιά, στάνταρ αμφίεση σε πάρτυ και σχολείο, με τους καλύτερους χορευτές να δίνουν ρέστα! :animeek:
 
εγω θυμαμαι αυτα

[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]

[h=1]Mr. President - Coco Jambo[/h]


 


[edit] Αυτό το βίντεο διαθέτει περιεχόμενο από το χρήστη [Merlin] Playground Music Scandinavia, ο οποίος το έχει αποκλείσει για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Shakti είπε:
Πως κοπανιόμασταν έτσι μαζί τους Θεε μου. Θυμάμαι τα Fila αθλητικά, τις Front μπλούζες με τις αλα Prodigy τραγιάσκες και τα Oakley μαϊμού γυαλιά, στάνταρ αμφίεση σε πάρτυ και σχολείο, με τους καλύτερους χορευτές να δίνουν ρέστα! :animeek:
περιπτερOakley!!!! χαχαχαχα!!!! τι μου θύμισες!!!!

πάντως εγώ ακόμα κ τώρα έτσι κοπανιέμαι με Prodigy... μόνο που δε φοράω την Front και τα fila!!!! χαχαχα!!!! :happyjump: :happyjump:
 
Butterfly είπε:
περιπτερOakley!!!! χαχαχαχα!!!! τι μου θύμισες!!!!
πάντως εγώ ακόμα κ τώρα έτσι κοπανιέμαι με Prodigy... μόνο που δε φοράω την Front και τα fila!!!! χαχαχα!!!! :happyjump: :happyjump:
Χχαχαχαχα, περιπτερOakley, μαιμουδOakley, μOakley, τα δίπατα αθλητικά τα θυμάσαι; Στα πάρτυ χορεύαμε και ο ένας ήταν πιο ψηλός απο τον άλλο, κάποια ήταν και πειραγμένα με έξτρα σόλες, ήμασταν όλοι δίμετροι. :rofl: :rofl:

Θάνο Ace of Bace σήμα κατατεθέν 90's και το Coco Jumbo αγαπημένο καλοκαιρινό χιτ για πάρτυ οπου το σπίτι είχε μεγάλη βεράντα και βγαίναμε έξω! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ντάξει, η αλήθεια είναι ότι αυτά τα παπούτσια με τους εξτρα-εξτρα πάτους δεν τα φόρεσα ποτέ μου... ήμουν πάντα grunge με All Star! Αλλά για να μη βγαίνουμε εκτός θέματος κ μια που είπα grunge, το πιο CLASSIC 90's που κοπανιόμασταν κ νομίζω πως δεν το βάλαμε: [h=1]Nirvana - Smells Like Teen Spirit [/h]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συντροφοι το ῾᾽Take my heart away῾᾽ και το ῾᾽Time of my life῾ ᾽δεν βλεπω και ανησυχω...
 
εσεις στα 90s θα ξεχναγατε αυτα??

[edit] Αυτό το βίντεο διαθέτει περιεχόμενο από το χρήστη SME, ο οποίος το έχει αποκλείσει για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων [edit]


[edit] O λογαριασμός YouTube με τον οποίον σχετίζεται έχει τερματιστεί εξαιτίας πολλαπλών ειδοποιήσεων από τρίτους για παραβιάσεις πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στο γυμάσιο είχα πετύχει μια μόδα να βάζουν συνεχώς techno τύπου "James Brown Is Dead" και τα συναφή. Άχρηστη σπατάλη για ένα εφηβικό σπιτικό πάρτι.

[edit] O λογαριασμός YouTube με τον οποίον σχετίζεται έχει τερματιστεί εξαιτίας πολλαπλών ειδοποιήσεων από τρίτους για παραβιάσεις πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εκτος του James Brown,υπηρχε και με JFK! 92; Misteria - Who killed JFK?

[video=youtube;ojLr-9M77lE]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
All time classic;)

Quadrophonia με το ομότιτλο Quadrophonia

watch


Νομίζω ότι ακριβώς εκκινεί την περίοδο στα πρώτα μικρά βήματα της τότε techno (που δεν ήταν ακριβώς techno) άρχισα να καίω ένα ένα τα τζιπάκια απ τον εγκέφαλο μου και με αποτελείωσε αργότερα το 95 η GOA η αλλιώς psychedelic trance ακόμα θυμάμαι το θεϊκό κομμάτι Mahadeva από Astral Projection δυστυχώς δεν βρίσκω κανένα βίντεο σωστό από αυτό :(

watch
 
All time classic

Quadrophonia με το ομότιτλο Quadrophonia

m2SlLc8Trvw[/MEDIA]]http://www.youtube.com/watch?v=m2SlLc8Trvw
 
All time classic ;)

Quadrophonia με το ομότιτλο Quadrophonia

[video=youtube;0PkD--DD0TM]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το θυμαμαι το Quadrophonia:thumbup:!

[edit] O λογαριασμός YouTube με τον οποίον σχετίζεται έχει τερματιστεί εξαιτίας πολλαπλών ειδοποιήσεων από τρίτους για παραβιάσεις πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ας μου πει κάποιος οδηγίες για να ανεβάσω τα βιντεάκια που λέγαμε πιο πάνω!
 
Domenica είπε:
Ας μου πει κάποιος οδηγίες για να ανεβάσω τα βιντεάκια που λέγαμε πιο πάνω!
Τα βρίσκεις στο youtube και αντιγράφεις εδώ τα links.

Π.χ.

Domenica είπε:
Συντροφοι το ῾᾽Take my heart away῾᾽ και το ῾᾽Time of my life῾ ᾽δεν βλεπω και ανησυχω...
[video=youtube;-jKTakowgho]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστω το τραγουδι απο το Ροκυ έλεγα αλλά και αυτό από το Τοπ Γκαν υμνος!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτή την κομματάρα την θυμάστε; Καιγόντουσαν τα ηχεία! :D [h=1]Apollo Four Forty Ain't Talking About Dub.wmv [/h]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Shakti, θα με τρελάνεις στο τέλος εσύ........................... στο ορκίζομαι ότι ήθελα να το βάλω σήμερα γιατί το άκουσα χτες........................... :eek:
 
Butterfly είπε:
Shakti, θα με τρελάνεις στο τέλος εσύ........................... στο ορκίζομαι ότι ήθελα να το βάλω σήμερα γιατί το άκουσα χτες........................... :eek:
Χχαχαχαχα, τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται! :D
 
Πίσω
Μπλουζα