Ξένες επιτυχίες που ακούγαμε στα πάρτυ. Θυμάστε;

Α, κομματάρα! "I got chiiiiills, they're multiplyin, and I'm loooooosin' control!"
 
Μοναδικο κομματι απο το 1990 και απιστευτη ερμηνεια απο τον Gary Moore!

Gary Moore - Still Got The Blues (Live)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
το ΄87 χοροπηδούσαμε όοοολοι μαζί στα πάρτυ:

Europe - The Final Countdown (Official Video)

[video=youtube;9jK-NcRmVcw]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και πάλι στα "αργά". :flower:

Guns N' Roses - Don't Cry

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bon Jovi - Runaway

[video=youtube;s86K-p089R8]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[h=1]Blue Night Shadow by Two of Us

[/h] [edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[h=1]Steve Miller Band - Abracadabra[/h]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μα πως το ξεχάσαμε; [edit] dead pic [edit]

[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα ρίξω το επίπεδο με ένα φρικιαστικό τραγούδι των 80s

MC Miker G & DJ Sven - Holiday Rap

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ollie And Jerry - There's No Stopping Us


Ας θυμηθουμε και κατι απο break dance μια και ηταν πολυ της μοδας στις αρχες των 80'ς .

Το τραγουδι αυτο ακουγοταν σε μια απο τις πρωτες διαφημισεις του Compact Disc της Philips.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
The Offspring Come Out And Play (Keep Em Seperated)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα δικά μας "πάρτυ" ήταν Dungeons & Dragons sessions.

Πίσω έπαιζε επική μουσική Carmina Burana και στο τέλος της δεκαετίας του '90 uplifting trance όπως για παράδειγμα από Astral Projection και τα συναφή για την εποχή.

Τώρα, να μου πεις, τι σόι ούφο ήσουνα και πως περίμενες να βρεις γκόμενα σε τέτοια πάρτυ, μια χαρά περνάγαμε και περνάμε ακόμα, μια χαρά τα έχουμε όλα γραμμένα, μια χαρά γνώρισα 15 χρόνια πριν τη τωρινή μου σύζυγο.

Όταν έρχεται ένα γλυκύτατο rogue και σου πετάει την ατάκα "Τους νάνους τους γούσταρα ανέκαθεν" ο γάμος είναι σίγουρος.
 
pooky(1) είπε:
Τα δικά μας "πάρτυ" ήταν Dungeons & Dragons sessions.
Πίσω έπαιζε επική μουσική Carmina Burana και στο τέλος της δεκαετίας του '90 uplifting trance όπως για παράδειγμα από Astral Projection και τα συναφή για την εποχή.

Τώρα, να μου πεις, τι σόι ούφο ήσουνα και πως περίμενες να βρεις γκόμενα σε τέτοια πάρτυ, μια χαρά περνάγαμε και περνάμε ακόμα, μια χαρά τα έχουμε όλα γραμμένα, μια χαρά γνώρισα 15 χρόνια πριν τη τωρινή μου σύζυγο.

Όταν έρχεται ένα γλυκύτατο rogue και σου πετάει την ατάκα "Τους νάνους τους γούσταρα ανέκαθεν" ο γάμος είναι σίγουρος.
Astral Projection, Universal Trilogy,Salva mea, κλπ; Η πρώτη μου σχέση στο λύκειο ήταν ως επι το πλείστον breakbeatάς και είχα μάθει κάποια πραγματάκια μέσες άκρες αλλά δεν μπορώ να πω πως ο συγκεκριμένος χώρος με είχε τραβήξει ποτέ.

Όσο για D&D sessions εμένα μου άρεσαν, αλλά δεν ήξερα κανέναν άλλον που να του αρέσει να μαζεύονται σε τέτοια, και έτσι έμενα με την χαρά. Αυτό κολλάει και στην κουβέντα που είχαμε για το τι δεν μας άρεσε στην δεκαετία του 80. Περιορισμένη πληροφορία, περιορισμένα μυαλά και περιορισμένες δυνατότητες να έρθεις σε επαφή με άτομα που γουστάρουν τα ίδια με εσένα.

Εγώ πάλι δεν είχα προτιμήσεις, ήμουν μεταξύ Paladin/Barbarian/Druid. Ότι μου καθόταν καλύτερα. Τώρα έχω σταματήσει. [h=1]Queen - Princes Of The Universe (Official Video)[/h]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μερικά διαχρονικά...από τα 80s.

VISAGE- FADE TO GREY

http://www.youtube.com/watch?v=UMPC8QJF6s

LAURIE ANDERSON - LANGUAGE IS A VIRUS

[edit] Αυτό το βίντεο διαθέτει περιεχόμενο από το χρήστη WMG, ο οποίος το έχει αποκλείσει για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
το άκουσα χτες:

[edit] Aυτό το βίντεο δεν είναι πλέον διαθέσιμο λόγω υποβολής αξίωσης πνευματικών δικαιωμάτων από το χρήστη WMG [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για τα 2 πρωτα που post-αρω, ισως ήταν και των 90s... [h=1]Rhythm is a dancer

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αυτό το έχουμε βάλει??

[edit] O λογαριασμός YouTube με τον οποίον σχετίζεται έχει τερματιστεί εξαιτίας πολλαπλών ειδοποιήσεων από τρίτους για παραβιάσεις πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To Magdalena το βάλαμε ναι, αλλά δεν πειράζει γιατί είναι ωραιότατο! :biglaugh:

Επίσης συμφωνώ και επαυξάνω με την υπογραφή σου! ;)

Πανικός: [h=1]Prodigy - No Good [/h]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!!! Σε 8 σελίδες ΔΕΝ είχαμε βάλει Prodigy??????????

πώς το έπαθα...?????? Μπράβο ρε Shakti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα