Οι δικοί μας πρωταγωνιστές

Juanita

Retro PaTRi@RcH
Joined
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.263
Αντιδράσεις
336
Μου ήρθε φλασιά νωρίς το πρωί κοιτώντας ένα ξένο φόρουμ ::) και με αφορμή και ένα παλαιότερο μήνυμα προσπαθούσα να φανταστώ αν η Κάντυ γινόταν ταινία, ποιοί θα ήταν οι κατάλληλοι πρωταγωνιστές...

Για την ώρα σκέφτομαι αρκετούς και όταν βρω τις κατάλληλες εικόνες θα τις ανεβάσω...

Εσείς, ποιοί πιστεύετε πως θα ήταν οι πιό κατάλληλοι να ενσαρκώσουν τους ήρωες του αγαπημένου μας ανιμέ;;;; :xm:
 
Σίγουρα η dakota fanning.

DakotaFanning.jpg


dakota-fanning-at-dhla-2006.jpg


Αλλα τώρα , μην μεγαλώσει άλλο!! να στείλουμε μύνημα στην WB να της κοινοποιήσουμε το σκεπτικό μας. :p

dakota-fanning-at-dhla-2006.jpg

DakotaFanning.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δυσκολο ερωτημα :xm:

Δεν μπορω να σκεφτω καποιον για τους βασικους ρολους :( Ισως η Keira Knightley με λιγο πιο ξανθα μαλλια (μ'αρεσει στους ρολους που ειναι αγοροκοριτσο) με τον Orlando Bloom (στον ρολο του Τερρυ). Αυτοι οι δυο ηθοποιοι ειχαν χημεια μαζι στους Πειρατες της Καραϊβικης και ηταν καλοι στους ρολους δρασης :D
 
Ελπίζω να μην αρχίσουν τα ποσταρίσματα τύπου : "αντζελίνα τζολι" ή "μεγκαν φοξ" :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

domniki είπε:
Ισως η Keira Knightley με λιγο πιο ξανθα μαλλια (μ'αρεσει στους ρολους που ειναι αγοροκοριτσο) με τον Orlando Bloom (στον ρολο του Τερρυ)
Μα αυτοί ειναι μεγάλοι σε ηλικία για τον ρόλο πιστεύω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
s-stratos είπε:
Σίγουρα η dakota fanning.

DakotaFanning.jpg


Αλλα τώρα , μην μεγαλώσει άλλο!! να στείλουμε μύνημα στην WB να της κοινοποιήσουμε το σκεπτικό μας. :p

Σωστός... και αν γίνεται να γυρίσει μόνη της τις σκηνές και αργότερα να προσθέσουμε και τους υπόλοιπους χαρακτήρες!!! :p :p

Ωραία επιλογή!!! :wink:
 
Η Dakota Fanning ειναι η ιδανική Καντυ! Εχει γαλανα μεν ματια, οχι πρασινα, αλλα η ολη της εκφραση ειναι γλυκια και εχει το ταλεντο να παιξει ολη την ψυχοσυνθεση της Καντυ! Ναι, τελειωσε, αυτη ειναι!

Οσο για τους αλλους χαρακτηρες... δεν εχω ιδεα! Ειδικα για Αλμπερτ, δεν μου καθεται ΚΑ-ΝΕΙΣ! Οπως εχω πει και στην geobacter73, εχω μια ξεκαθαρη εικονα για το πώς ειναι ο Αλμπερτ και κανενας γνωστος ηθοποιος δεν ταιριαζει με αυτην. :(
 
Arwyn-t είπε:
Οσο για τους αλλους χαρακτηρες... δεν εχω ιδεα! Ειδικα για Αλμπερτ, δεν μου καθεται ΚΑ-ΝΕΙΣ! Οπως εχω πει και στην geobacter73, εχω μια ξεκαθαρη εικονα για το πώς ειναι ο Αλμπερτ και κανενας γνωστος ηθοποιος δεν ταιριαζει με αυτην. :(

Εμμμ... είχε ποστάρει κάποια στιγμή η Queen έναν αργεντίνο... βραζιλιάνο... θα σε γελάσω...

...aλλά ήταν όλα τα λεφτά... :dribble::dribble::dribble::dribble:
 
Τι θα λεγατε για Καντυ να βαζαμε μια απο τις 2 αδερφες Olsen;;;; (αν και εχουν ισιο μαλλι, με λιγες μπουκλες θα ηταν μια χαρα για το ρολο) :)

y182049556616780.jpg


13_olsen.jpg


13_olsen.jpg

y182049556616780.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτες ειναι για....αλλες ταινιες! Σιγουρα οχι παιδικες !!! :)

Σου το εγραψα εγω στα ελληνικα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ποσο μεγαλωσαν αυτες? Τις θυμαμαι μικρα σε ενα σηριαλ! Ο χρονος ειναι αμειλικτος!
 
Juanita είπε:
Εμμμ... είχε ποστάρει κάποια στιγμή η Queen έναν αργεντίνο... βραζιλιάνο... θα σε γελάσω...
...aλλά ήταν όλα τα λεφτά... :dribble::dribble::dribble::dribble:
Μπα... εχω δει πολλους υποψηφιους Αλμπερτ, αλλα κανενας δεν ητανε "αυτός!". Καποτε ελεγα οτι ο Michael Vartan (ο Βων στη σειρα Alias) θα ητανε καλουλης, εχει πολυ γλυκο χαμογελο, αλλα τελικα και αυτος δε μου κολλαει. Το προβλημα ειναι να βρεις εναν φυσικο ξανθο με γκριζογαλανα ματια, ψηλο και θεοκουκλο! :wait2:

Βεβαια.... αμα ο Richard Armitage το ξαναγυρισει στο φυσικο ανοιχτο καστανο του... κατι γινεται.... ή μαλλον κατι βραζει και κανει μπαμ! Δεν ειναι μεν τοσο ξανθος οσο ο Αλμπερτ, αλλα εχει ΤΑ ματια, ΤΟ σωμα και ΤΗΝ βαθια, βελουδινη φωνη! :dribble:

rapublicitygf6.jpg


Χριστε μου... ο Ριτσαρντ για Αλμπερτ.... :dribble: :dribble: :dribble:

Πρεπει ομως να μιλαει με Αμερικανικη προφορα; :eeek: Να απαρνηθει την υπεροχη Βρετανικη του; :precry2: Αχ... τι να κανω, θα το πιω το ποτηρι...

Θα χασω αυτην την προφορα, αλλα... ε.... για τον Αλμπερτ...

http://www.youtube.com/watch?v=x2C6MJZfNFk

http://www.youtube.com/watch?v=D8tb-uvwAc0

:dribble: :dribble: :dribble: :dribble:

rapublicitygf6.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραία!!!
47b20s0.gif


Άλμπερτ και Κάντυ κατοχυρώσαμε...

Αντε... να ακούω προτάσεις και για τους υπόλοιπους!
bb8.gif
 
Εμένα για Anthony θα μου άρεσε και ο Robert Pattinson(από το Twilight)


[deadpic]


robvanityfairqb1.jpg


Eδώ είναι και από την ταινία Vanity Fair, που είναι και γύρω στα 17 και με την ανάλογη ένδυση..μου ταιριάζει!

robvanityfairqb1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν μπορώ να μην συμφωνήσω είναι πολύ καλή επιλογή..... ;)
 
Εμενα για τον Αλμπερτ μονο ο Ρομπερτ Ρεντφορντ μου καθεται - στα νιατα του βεβαια... εχει εναν αερα ανδρισμου και ωριμοτητας και ενα εκπληκτικο χαμογελο και αχ... :dribble:
 
Elena είπε:
Εμένα για Anthony θα μου άρεσε και ο Robert Pattinson(από το Twilight)
2432868520102813041nvpKVh_ph.jpg


robvanityfairqb1.jpg


Eδώ είναι και από την ταινία Vanity Fair, που είναι και γύρω στα 17 και με την ανάλογη ένδυση..μου ταιριάζει!
Θα διαφωνησω με τον RP. Εχει μια περιεργη φατσα. Δεν ειναι Αντονυ/Αλμπερτ.

Μπα... εκτος αμα ξανοιξει λιγο τα μαλλια του ο Richard Armitage, δεεεεεν βλεπω Αλμπερτ για μενα... :(

:p
 
Ααααααχ... ετσι θελω.... ετσι να αρπαξει ο Αλμπερτ την Καντουλα, να της ριξει τετοιο φιλι και να χασει το μυαλο της! Οπως η Μαργκαρετ στο κλιπ, να καταλαβει οτι αυτος ειναι αντρας!!

Προσοχη!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!! SPOILERS για τη σειρα "North & South" του BBC. Αμα εχετε σκοπο να τη βρειτε και να τη δειτε (να το κανετε!!!), μη δειτε ολο το κλιπ!!!!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kcVIV8plzWk]YouTube - North & South train station scene (edited)

Αχχχ.... θεος ο John Thornton, θεοτερος ο κατα κοσμον Richard Armitage!! Και πλακα πλακα... και η Daniela Denby-Ashe αμα ητανε κι αυτη ξανθη, μια χαρα Καντυ θα ητανε!! Χμμ.... καντε τις βρετανικες προφορες αμερικανικες, βαψτε τους τα μαλλια και εχουμε Καντυ και Αλμπερτ!!

:dribble::dribble::dribble:


(ουπς, σορρυ, ναι γιατρε μου, θα το παρω αυτη τη φορα το χαπι μου....)
:baby2:
 
Πίσω
Μπλουζα