Οι δικοί μας πρωταγωνιστές

Η δική μου πρόταση για τον Άντονυ είναι ο Αlexander Rybak

Mε ένα φακουδάκι μπλε (δύο δλδ :wait2: )

picture.php


και γκάιντα αντί βιολιού...

picture.php


έτοιμο το παληκάρι μας... :D
 
Συμπαθητικός, χαριτωμένος και γλυκός ο Alexander δε λέω ... αλλά πιστεύω ότι ο Αντονυ είχε μια πιο έντονη αψεγάδιαστη ομορφιά...

Καθώς ο Alexander άλλωστε είναι in love with a farytaile..... και δεν είναι σαν να βγαίνει ο ίδιος από παραμύθι όπως ο Άντονυ....:biglaugh:


Πρέπει να δούμε και άλλες προτάσεις μου φαίνεται... :wait2:
 
Χωρις πλακα, στο δημοτικο ειχα εναν συμμαθητη ενα χρονο μεγαλυτερο που ητανε ΙΔΙΟΣ Αντονυ, μα ιδιος! Ξανθος και γαλανος, θυμαμαι να τον κοιταω 11 χρονων τοτε εγω, 12 εκεινος, και να λιωνω! Νικο τον λεγανε αμα θυμαμαι καλα. Ε, ρε χρονια.... :heartcloud:

Λετε να ειναι εδω στο φορουμ? Νικο απο το 7ο Δημοτικο Σχολειο Καβαλας, τελειοφοιτος δημοτικου το '87, εισαι εδω? :biglaugh:

***

Για Αντονυ παντως.... αν και μη γαλανοματης, ο αδικοχαμενος River Phoenix θα ητανε παρα πολυ καλος...

river_phoenix_1732484.jpg


Για Αλμπερτ, εξακολουθω να θελω τον Richard Armitage, αν και δεν μπορω να τον φανταστω με αμερικανικη προφορα. Οχι,πειτε μου, αμα το ξαναγυρισει στο φυσικο καστανο του, δεν ειναι ιδανικος??? Καντε ζουμ να δειτε ματακια! Και ειναι και καταπληκτικος ηθοποιος.

d971e0100832.jpg


Μα οχι, πειτε μου!

[deadpic]

ideal.jpg


Ως αναλαφρος Αλμπερτ

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9Cwu0_OEL6M]YouTube - The Vicar of Dibley 5x01 - First rendez-vous

Μια γευση ταλαιπωρημενου, αδυνατισμενου Αλμπερτ (λεμε τωρα), ιδιαιτερα απο το τριτο λεπτο (αγνοηστε τα τατουαζ, δεν ειναι δικα του, θα ειναι χωρις ως Αλμπερτ).

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7-p-nh7BvpI]YouTube - Richard Armitage in SPOOKS - ep. 1

:dribble: :dribble: :dribble:

(να αυξησω τη δοση των χαπιων, γιατρε;; ) :baby2: :help: :animlaugh:

Καλα.... εχω κανει ισα με 100 διορθωσεις/προσθαφαιρεσεις σε αυτο το κειμενο. Σορρυ!! #)

 

 


ideal.jpg

river_phoenix_1732484.jpg

d971e0100832.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
η κοπελιτσα που παιζει στον Χαρυ Ποττερ, δεν θα ηταν καλη για τον ρολο της Καντυ?

Δεν ειναι γαλανοματα οκ, αλλά το προσωπακι της μου αρεσει.

Για μεγαλη θεια, προτεινω καποια (παλι δεν ξερω ονομα).. ποια κυρια (περασμενης ηλικιας) παιζει στον νεο Τζειμς Μποντ? (καταλαβατε πιστευω..)
 
Λορένα είπε:
Για μεγαλη θεια, προτεινω καποια (παλι δεν ξερω ονομα).. ποια κυρια (περασμενης ηλικιας) παιζει στον νεο Τζειμς Μποντ? (καταλαβατε πιστευω..)
Φαντάζομαι εννοείς την Judi Dench

Judi_Dench.jpg


Θα μπορούσε να ήταν αυτή!! Καλή επιλογή ;)

Εμένα για Άννι θα μου ταίριαζε και η Liv Tyler...σε πιο μικρή ηλικία βέβαια. Έτσι η έκφρασή της, σε πολλούς ρόλους που έχει παίξει, μου κολλάει με το χαρακτήρα της Άννι.

liv_narrowweb__300x410,0.jpg


Παιδιά, όμως, δεν ακούω ιδέες για την Ελίζα!! Δε μπορεί...όλο και κάποια θα μπορούσε να την ενσαρκώσει! Ακούω προτάσεις..

liv_narrowweb__300x410,0.jpg

Judi_Dench.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λορένα είπε:
η κοπελιτσα που παιζει στον Χαρυ Ποττερ, δεν θα ηταν καλη για τον ρολο της Καντυ?
Δεν ειναι γαλανοματα οκ, αλλά το προσωπακι της μου αρεσει.

Για μεγαλη θεια, προτεινω καποια (παλι δεν ξερω ονομα).. ποια κυρια (περασμενης ηλικιας) παιζει στον νεο Τζειμς Μποντ? (καταλαβατε πιστευω..)
H Judy Dench για Ελρόυ... ναι, αν και εχει γλυκεια φωνη, οχι αυστηρη.

JudyDench.jpg


Η δε Emma Watson που λες.... οχι για Καντυ, αλλα για Ελιζα μια χαρα μου ειναι! Εχει αυτην την γκριματσα.

Emma%20Watson%20wenn.preview.jpg


Και πλακα πλακα... ο Alexander Rybak για Νηλ ειναι μια χαρα, αν το γυρισει στο ξυνισμενο/κακιασμενο!

:)

Emma Watson wenn.preview.jpg

JudyDench.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aαααα...ιδέα!! Λοιπόν, δεν ξέρω άμα συμφωνείτε, αλλά για Ελίζα..θα ήταν 'υπέροχη' η Lindsay Lohan.

lindsay-lohan-picture.jpg


Έχει έτσι μια ξινίλα στη φάτσα, μια κακία να το πω....κάτι τέτοιο!! Είναι και η φωνή της κάπως...

Πώς σας φαίνεται???

lindsay-lohan-picture.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
.... Μπορώ να πώ αν και για Ελίζα δύσκολα θα μπορούσα να σκεφτώ κάποια. Η συγκεκριμένη φωτογραφία της Lindsay Lohan, μου τη θυμίζει πάρα πολύ... Αν δεν υπάρχουν άλλες υποψήφιες νομίζω ότι αυτός ο ρόλος καταχυρώθηκε...:wink:
 
Για αδερφη Γκρευ η αλλη που επαιζε τα 101 σκυλια της Δαλματιας?

Για Ελενορ Μπεκερ εκεινη η ηθοποιος παλι (πως την λενε...) που επαιζε σε κεινο το εργο με τον Μπεν Αφλεκ (κατι με Β παγκοσμιο πολεμο, με αεροπλανα κτλ)

Τελος για Αννυ αυτη απο την σειρα ALIAS (Τζενιφερ Γκαρνερ δεν την λενε?). Το μαλλι.. ολοιδιο, οσο για γλυκητητα (και συμφερον, αναλογα της περιστασης) δεν της λεπει
 
Λορένα είπε:
Για Ελενορ Μπεκερ εκεινη η ηθοποιος παλι (πως την λενε...) που επαιζε σε κεινο το εργο με τον Μπεν Αφλεκ (κατι με Β παγκοσμιο πολεμο, με αεροπλανα κτλ)
Εννοείς την Kate Beckinsale που έπαιζαν μαζί στο Περλ Χάρμπορ? Μα αυτή είναι μελαχρινή! Δεν είναι??? :xm:
 
λοιπον... βρηκα καλυτερη για τον ρολο της Ελενορ Μπεκερ.. την Τζουλια Ρομπερτς

Και ξανθια και ταλαντουχα ηθοποιος.. νομιζω πληρει τα προσοντα για μαμα του Τερυ.

Αντε και τον Κλουνει για μπαμπα του
 
Νομίζω ότι σαν επιλογή για την Έλεινορ Μπέικερ θα προτιμούσα μια πραγματική σταρ του κινηματογράφου την Ρίτα Χειγουρθ ;)

Προβολή συνημμένου 1907
 
Ωραία επιλογή Dolly!!! :headbangdude: :headbangdude:
 
Καλη η Lauren Storm, αν κι εγω κολλησα στην Dakota Fanning.

Και για Αλμπερτ δεν δεχομαι πια αλλον εκτος απο τον Richard Armitage, τελος! Θα το γυρισει στο φυσικο ανοιχτο καστανο του (ή και ξανθο, θα του παει, ειναι στα χρωματα του) και να το το παλικαρι το ψηλο (το'χει και το 1,88 ετσι κι αλλιως)!

raheaven-1.jpg


raheaven-1.jpg

:worship: :dribble: :shtup: :biglaugh:

Μου κανει εντυπωση οτι δεεεεν βλεπω προτασεις για Τερρυ.... Χμμμ, καστανος με σκουρα γαλανα ματια και σνομπ υφακι που ομως το γυριζει σε γλυκο... χμμμ.... δεν μπορω να βοηθησω....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπον...

Αδελφη Μαρια.... η Julie Andrews. Μη σας πω οτι μοιαζει σαν να την ειχανε προτυπο Ιγκαρασι/ΤΟΕΙ.

sound-of-music-maria-nun-julie-andrews.jpg


Κυρια Πονυ.... η Sinead Cusack.

[deadpic]

(ο κυριος με το θολό προφιλ ειναι ο... Αλμπερτ που εχω λυσσαξει :p )

 

 


sound-of-music-maria-nun-julie-andrews.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Arwyn-t εδωσες ρεστα.. εξαιρετη η επιλογη και των δυο!

Για τον ρόλο του Τέρρυ σας θελω.. Εδω ειναι τα δυσκολα.

(και της Σουζανας βρε.. ποια θα την κανει?)
 
Λατρεύω τον Terry και προτείνω

Matthew macfadyen

[deadpic]


[deadpic]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Arwyn-t, ζωγράφισες!!!

Μαρία μου, πολύ καλός ο MacFadyen και σαν Mr Darcy καταπληκτικός! (αχ!) αλλά έχω αντιπρόταση! :)

(Ποτέ δεν περίμενα ότι θα το έλεγα αυτό για ένα πρώην Mr Darcy! Α ρε Τερρυ!!!!!! :p )

Εγώ για Τέρρυ θα πρότεινα... τον Christian Slater (στα νιάτα του, of course). Εδώ σε μια φωτο με τη Winona. Χρώμα ματιών δεν ξέρω, αλλά με ένα μπλε φακό το'χουμε...

heathers2.jpg


Εεεε, τι λέτε?

Για τη Winona περισσεύει κανα ρολάκι, ή τσάμπα την κουβάλησα????

heathers2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για Αννυ η Winona καλή δεν είναι;;; ;)

(και με βαμένο το μαλλί, της δίνουμε το ρόλο της Σούζυ :p )
 
Πίσω
Μπλουζα