Οι δικοί μας πρωταγωνιστές

Χαιρομαι που ζωγραφισα! Να επαναλαβω την τεχνη;

Τι λετε για Σουζανα την Christina Cole;

jane_eyre_blanche.jpg


[deadpic]

Εχει και μια ναζιαρικη φωνη και αυτο το λαγνο βλεμμα... ιδανικη για να μισηθει παραυτα! Καντε αναζητηση στο Google Images και θα δειτε!

Ζωντανα δειτε την εδω, μετα το δευτερο λεπτο. Εχει μεχρι και το μετωπο της Σουζυ! :animlaugh:

YouTube - Doctor Who Shakespeare Code part 4

Μονο μη μου πειτε για Τερρυ τον Δοκτορα, κατα κοσμο David Tennant. Δεν ειναι terry-material και, πιστεψτε με, δεν του πανε καθολου μα καθολου οι μπλε φακοι επαφης, τον εχουμε δει με τετοιους, οχι!

Edit:

Βρηκα και εναν Στηαρ! Τον Christopher Gorham!

d46bf88904_ltpgor04122009.jpg


chris-gorham.jpg


Επαιζε στο Jake 2.0 και ειναι πολυ γλυκος!

Για Αρτσυ... χμ.... θα σκεφτω...

chris-gorham.jpg

jane_eyre_blanche.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αχ τι μου κανετε.... αχ..... :nervous:

Οσο και να λεω οχι, τελικα ξερω και εναν ηθοποιο που ειναι φατσικως copy-paste ο Τερρυ (αν και με καστανοπρασινα ματια) κομπλε με βρετανικη προφορα και μια βαθια βελουδινη φωνη να λετε "ποιος Αργυρης Παυλιδης;". Ωστοσο... αν τον προτεινω... θα ειμαι σε διλημμα! Θα κινδυνευω να γινω τερρυκια! Ποιον να διαλεξω, τον κουκλο Αλμπερτ ή τον επισης κουκλο Τερρυ, αμφοτεροι παιγμενοι απο τους πιο αγαπημενους μου ηθοποιους; Με ποιανου φωνη φωνη να λιωνω, με του Michael ή του Richard, και οι δυο ειναι αδυνατα σημεια μου!

Αααααχ........ να το πω το ονομα; :sweat: Να δωσω εικονες; Θα δωσω μονο μια. Και θα ελπιζω οτι δεν θα σας αρεσει καθολου.

praed28.jpg

Χαλια δεν ειναι, ε; Χαλια, δεν εχω γουστο, δεν βλεπω καλα. Ετσι μπραβο, τετοια να μου λετε! Δεν θα το αντεξω να παιζει ο Richard Armitage τον Αλμπερτ και ο Michael Praed τον Τερρυ, θα παθω σχιζοφρενεια.... :animeek:

(πηρα τα χαπια μου, αλλα μαλλον ακομα δεν εδρασαν πρωινιατικα!) :baby2: :animlaugh:

Ξανα-ματα-edit:

Και ο Drew Fuller μοιαζει καλουλης για Τερρυ. Εχει και σωστη ηλικια (ή μαλλον ειχε στις φωτο παρακατω, τωρα μεγαλωσε λιγακι, εφυγαν τα μαγουλακια τα παιδικα):

047.jpg


335.jpg


Τον θυμαστε ως Κρις στην 6η σαιζον στις "Μαγισσες/Charmed"; Αυτος! Αν και ως Τερρυ πρεπει να μαθει βρετανικη προφορα, οχι τη δικη του αμερικανικη. Σορρυ, ναι, εχω μανια με τις προφορες! #)

Μεταξυ του Michael και του Drew... χμ.... ο Michael εχει πιο λεπτα χαρακτηριστικα και υπεροχη φωνη αλλα δεν ειναι γαλανος, ο Drew ειναι πιο κοντα ηλικιακα και εχει πρασινογαλαζα ματια. Οποιον θελετε, κοριτσια. Με τον Michael ομως... κολαζομαι.... :cool:

335.jpg

praed28.jpg

047.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλά.. αν έπρεπε να εμπιστευτούμε κάποιον για το καστ σίγουρα θα ήταν η Aργουην... :award:

Δυνατότητα πολλαπλών και πάνω απ΄όλα εύστοχων επιλογών... :flower: (όχι πως οι επιλογές των υπόλοιπων δεν είναι καλές... αντίθετα συμπληρώνουν τα κενά ;) )

Ειδικά αυτή με τη Σουζάννα... τι να πω;;;

:worship:

Αν ήμουν ο Τέρρυ και έπρεπε να διαλέξω μεταξύ Dakota (στο λίγο μεγαλύτερο) και Christina μάλλον θα γύριζε και 3ο κύκλο η ΤΟΕΙ με εμένα (είπαμε... αν... ) στα σκαλιά ν΄αναρωτιέμαι: Κιθαρίστας ή ντράμερ :p
 
Παιδια, οι φωτο του Drew Fuller φαινονται; 8)

Μια μου ανοιγουνε, μια οχι. Δεν ξερω αμα η ιστοσελιδα απο οπου τις πηρα εχει φραγμο hotlink. Αμα δεν τις βλεπετε, να τις ανεβασω στο photobucket μου και να τις δωσω απο κει.

:flower:

Αφηστε, τελικα τις εβαλα στο Photobucket για σιγουρα και διορθωσα τα λινκς. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περισσοτερο απο τις επιλογες σας, μ'αρεσουν τα σχολια που τις ακολουθουν :rofl:
 
Πολύ όμορφες επιλογές Άργουιν ειδικά αυτή της Σουζάνας.... και συμφωνώ απόλυτα με την Χουανίτα στο θέμα του κάστ.... ;)
 
Για Καντυ πολυ καλη θα ητανε και η νεαρη Βρετανιδα ηθοποιος Carey Mulligan.

bleak_house_001.jpg


char_lg_isabella.jpg


careymulligan_drwho.jpg


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PzOKpMIUgrY]YouTube - Felicity Worthington - Charming Victim

Ειναι παρα πολυ γλυκεια και με μεγαλο ταλεντο, σε πειθει σε ολους τους ρολους! ;)

:)

careymulligan_drwho.jpg

bleak_house_001.jpg

char_lg_isabella.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραία πρόταση.... αν και δεν ξέρω καμμία δεν μου φαίνεται αρκετά καλή για Κάντυ... :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλε.... και ο John Schneider απο τα νιατα του και μεχρι τωρα θα μπορουσε να ειναι πολυ καλος Αλμπερτ! Ποιος ειναι ο κυριος; Τον Μπο Ντιουκ στους Dukes of Hazzard δεν τον θυμαστε; Τον Τζοναθαν Κεντ στο Smallville; Ε, αυτον!

http://images.google.gr/images?gbv=2&hl=el&q=john+schneider&sa=N&start=0&ndsp=21

Καθολου κακος.... αν και τη φωνη του Richard Armitage δεν την φτανει κανεις! ;)

:flower:
 
Η κάντυ έχει μεγάλο προσωπάκι, μεγάλα γαλάζια μάτια και παιχνιδιάρικο ύφος, ως εκ τούτου προτείνω:

thCABY94Q8.jpg

επισης και η μισελ γουιλαιμς θα ηταν καλή

thCAM2WSZM.jpg

candy20candy20104.jpg

candy-candy.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα