Οι πέντε πιο όμορφες ξένες σταρ

Ποια είναι; Το ωραιότερο κορίτσι στον κόσμο λένε εδώ οι εικονες
H Jean Shrimpton, ηθοποιος και μοντελο εξ Αγγλιας, η οποια κατα τη δεκαετια του 1960 ηταν ενα απο τα πιο διασημα και ακριβοπληρωμενα μοντελα παγκοσμιως.
 
Ποια είναι; Το ωραιότερο κορίτσι στον κόσμο λένε εδώ οι εικονες
Προβολή συνημμένου 251224

b71e8fe22249b4125603d4f5c90d5dc6--jean-shrimpton-blue-fashion.jpg


Jean Shirmpton
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ωραίο θέμα!
Δεν ξέρω αν ήταν οι φωτογράφοι της εποχής που έβαζαν την τέχνη τους στις φωτογραφήσεις, αλλά οι παλιές σταρ έχουν μια απίστευτη αίγλη σε όλες αυτές τις ασπρόμαυρες φωτογραφίες.
Vivian Leigh
Hedy Lamarr
Carole Lombard
πανέμορφες!
Από τις νεότερες σταρ που βλέπω, μόνο η Charlize Theron μου μοιάζει να έχει κάτι από τον αέρα των παλιών σταρ.
 
Ωραίο θέμα!
Δεν ξέρω αν ήταν οι φωτογράφοι της εποχής που έβαζαν την τέχνη τους στις φωτογραφήσεις, αλλά οι παλιές σταρ έχουν μια απίστευτη αίγλη σε όλες αυτές τις ασπρόμαυρες φωτογραφίες.
Vivian Leigh
Hedy Lamarr
Carole Lombard
πανέμορφες!
Από τις νεότερες σταρ που βλέπω, μόνο η Charlize Theron μου μοιάζει να έχει κάτι από τον αέρα των παλιών σταρ.
Ναι, και η Σκαρλετ Γιοχανσον για μενα.
 
Βρε παιδί μου σε φεις η τουιτερ βάζουνε Μπελούτσι με Τζολί σε σύγκριση και πάντα η Μόνικα είναι η θέα , η Τζολί απαρατήρητη δηλ.ουτε βλεμμα και οι περισσότεροι είναι οι άνδρες που το λένε. Τώρα ειλικρινά αν έρθει η Τζολί και σας χτυπήσει την πόρτα εσείς θα της πείτε θέλω μια γυναίκα σαν την Μπελούτσι , φύγε. Στα αγοράκια η ερώτηση :D
FB_IMG_1674760461777.jpg
 
Βρε παιδί μου σε φεις η τουιτερ βάζουνε Μπελούτσι με Τζολί σε σύγκριση και πάντα η Μόνικα είναι η θέα , η Τζολί απαρατήρητη δηλ.ουτε βλεμμα και οι περισσότεροι είναι οι άνδρες που το λένε. Τώρα ειλικρινά αν έρθει η Τζολί και σας χτυπήσει την πόρτα εσείς θα της πείτε θέλω μια γυναίκα σαν την Μπελούτσι , φύγε. Στα αγοράκια η ερώτηση :D
Προβολή συνημμένου 257350


Αν μου χτυπούσε την πόρτα η Angie θα σκιαζομουν γιατί ως γνωστό είναι και λίγο... ξέρεις μωρέ τώρα.. Ζουρλή και με άγριες διαθέσεις. :|

Ενώ, αν μου χτύπαγε την πόρτα η Μόνικα.. μόνο που θα την κοίταζα στα μάτια θα έλιωνα για πάρτη της εκείνη την στιγμή για να με πατήσει να μπει στο σπίτι! :love::love::love:

Αυτααα!! :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Αν μου χτυπούσε την πόρτα η Angie θα σκιαζομουν γιατί ως γνωστό είναι και λίγο... ξέρεις μωρέ τώρα.. Ζουρλή και με άγριες διαθέσεις. :|

Ενώ, αν μου χτύπαγε την πόρτα η Μόνικα.. μόνο που θα την κοίταζα στα μάτια θα έλιωνα για πάρτη της εκείνη την στιγμή για να με πατήσει να μπει στο σπίτι! :love::love::love:

Αυτααα!! :biglaugh:
Υπήρχε και άλλη δημοσκόπηση που ήταν η μονικα, η Θερον , η λίμα και η Γιόχανσον και όλα τα αγοράκια λέγανε μόνο Μόνικα οι άλλες ούτε βλεμμα :biglaugh: και πραγματικά έρχεται η Θερον η η λίμα και σου λέει να περάσουμε μια νύκτα μαζι και της λες ποια είσαι εσύ; Εγώ θέλω μόνο μονικα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Οι φωτογραφίες και τα βιντεάκια στα διάφορα versus που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο δείχνουν την Αντζελίνα και την Μόνικα πρίν μια δεκαετία και βαλε...

Αν τις συγκρίνουμε στην τωρινή τους εμφάνιση οπου πια έχουν μεγαλώσει, η Αντζελίνα έχει γίνει σκελετορ και το πρόσωπο της έχει σπάσει πολύ και δεν έχει την ομορφιά που είχε κάποτε ενώ η Μόνικα παρά τα χρόνια που κουβαλάει παραμένει ακόμα πολύ όμορφη και χυμώδης γυναίκα!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Οι φωτογραφίες και τα βιντεάκια στα διάφορα versus που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο δείχνουν την Αντζελίνα και την Μόνικα πρίν μια δεκαετία και βάλε...

Αν τις συγκρίνουμε στην τωρινή τους εμφάνιση οπου πια έχουν μεγαλώσει, η Αντζελίνα έχει γίνει σκελετορ και το πρόσωπο της έχει σπάσει πολύ και δεν έχει την ομορφιά που είχε κάποτε ενώ η Μόνικα παρά τα χρόνια που κουβαλάει παραμένει ακόμα πολύ όμορφη και χυμώδης!
Δεν λέω αυτό άλλωστε η Μόνικα είναι η ωραία των ωραίων και η Τζολί αν θέλει βρίσκει και νεώτερο και πολύ όμορφο άνδρα. Απλά οποία γυναίκα και να βάλεις δίπλα στην Μπελούτσι εσείς τα αγοράκια την απαξιώνεται ,δηλ.ολες οι άλλες αλοιφές, ποία είναι αυτή δίπλα στην Μόνικα κτλ. Ακόμα και όταν βγήκε η αμπέρ Χερντ ως ωραιότερη του πλανήτη λόγω αναλογιών του προσώπου, πάλι έλεγαν η Μόνικα το ξερει.
 
Αφού ούτε η Μπελούτσι ούτε η Τζολί θα χτυπήσουν ποτέ την πόρτα μας έχουμε την πολυτέλεια να το παίζουμε δύσκολοι και να διαλέγουμε το καλύτερο. Κι εγώ λέω ότι θέλω να κερδίσω κάποιο σοβαρό λαχείο που να σου δίνει κάνα δις, δεν καταδέχομαι ψιλικατζίδικα εκατομμύρια. Δεδομένου ότι ποτέ δεν αγοράζω λαχεία κι έτσι δεν θα κερδίσω ποτέ ούτε τον λήγοντα έχω την πολυτέλεια να μην καταδέχομαι τα εκατομμύρια.
 
Αφού ούτε η Μπελούτσι ούτε η Τζολί θα χτυπήσουν ποτέ την πόρτα μας έχουμε την πολυτέλεια να το παίζουμε δύσκολοι και να διαλέγουμε το καλύτερο.
Ότι δεν θα χτυπήσουν ποτέ την πόρτα είναι το μόνο σίγουρο οπότε πίτα που δεν θα την φάτε...
 
Πίσω
Μπλουζα