Οι πέντε πιο όμορφες ξένες σταρ

Jennifer Connelly

30addc1158480fcb0d8def7eed4ea6c5.jpg



jennifer-connelly_u-L-NC5T0.jpg


ab6bb35b6b3be127d81a399d07d6b20d.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ακόμη και σήμερα μικροφέρνει,δεν φαίνεται για 52
Εδώ είναι σε μια σχετικά πρόσφατη συνέντευξη που έδωσε για το Top Gun:


Δείχνει να είναι πολύ γλυκός άνθρωπος. Τώρα θα μου πεις απο που το κατάλαβες; Δεν ξέρω.. βασικά κάτι τέτοιο μου βγάζει η έκφραση του προσώπου της.
 
@αριαδνη Ειναι η Jessica Walter. Ηθοποιος που εγινε γνωστη κυριως μεσα απο το κλασικο θριλερ, Play misty for me, πλαϊ στο Clint Eastwood. Περαν της εν λογω ταινιας, την εχω δει και σε αλλα εργα οπως ας πουμε στο θαυμασιο ψυχολογικο θριλερ του 1972, Home for the holidays, το οποιο ειχε φοβερη ενταση και μολις που το αντεξα, και την εχω δει επισης και στη σειρα The Alfred Hitchcock hour.
 
@αριαδνη Ειναι η Jessica Walter. Ηθοποιος που εγινε γνωστη κυριως μεσα απο το κλασικο θριλερ, Play misty for me, πλαϊ στο Clint Eastwood. Περαν της εν λογω ταινιας, την εχω δει και σε αλλα εργα οπως ας πουμε στο θαυμασιο ψυχολογικο θριλερ του 1972, Home for the holidays, το οποιο ειχε φοβερη ενταση και μολις που το αντεξα, και την εχω δει επισης και στη σειρα The Alfred Hitchcock hour.
6931f3b63bd532db62a7942c35709a81.jpg
Βεβαιως Μπάμπι είσαι εξαιρετική, ωραία κοπέλα με μια δική της ομορφιά
 
Μιας και έχουμε συγκρίνει Αντζελίνα με Μόνικα, βλέπω ότι η Αντζελίνα τα έφτιαχνε πάντα με ωραίους αντικειμενικα άνδρες με φέτες τους κοιλιακούς. Η Μόνικα από την άλλη πιο alternative, με πιο τυπαδες η προσωπικότητες από ότι πολύ όμορφους, ίσως επειδή είναι και πιο κουλτούρε σαν ηθοποιός.
 
  • Like
Reactions: PT8
Η κοπέλα που παίζει στο Ζαφείρι και steel , πολύ βρετανική ομορφιά
w5e7obk288581.jpg
 
Το πιο θεσπέσιο ντεκολτέ στην ιστορία του σινεμά το είχε η Αννίτα εκμπεργκ δεν ξέρω αν συμφωνείτε. Αν η Τζέσικα ραμπιτ ήταν γυναίκα και μιλάμε για εξαίσιες καμπύλες.
Fh4vXupUUAACCXp.jpg
 
Το πιο θεσπέσιο ντεκολτέ στην ιστορία του σινεμά το είχε η Αννίτα εκμπεργκ δεν ξέρω αν συμφωνείτε. Αν η Τζέσικα ραμπιτ ήταν γυναίκα και μιλάμε για εξαίσιες καμπύλες.
Υπεροχο σωμα η Ανιτα, δεν το συζητω. Αν και ειδικα στο θεμα του ντεκολτε προτιμω της Σοφιας Λορεν.
 
Υπεροχο σωμα η Ανιτα, δεν το συζητω. Αν και ειδικα στο θεμα του ντεκολτε προτιμω της Σοφιας Λορεν.
Η Βερόνικα Λέικ ήταν ομως η έμπνευση για την Τζέσικα ραμπιτ ούτε η Ανίτα, ούτε η Άβα, ούτε η Λόρεν ούτε η Ρίτα που είχαν αυτές τις υπέροχες καμπύλες.
Ήταν εξαιρετικά μικροκαμωμένη η Βερόνικα.
Veronica_Lake-short.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα