Οι πέντε πιο όμορφες ξένες σταρ

Εδώ παιδια βλέπεται διαφορες η πρωτη και η τριτη είναι η μονικα πολυ νεα οταν πρωτοεμφανιστηκε. Ανεπαισθητες οι διαφορες , καλλονη παντοτε 23EF8EB400000578-2868294-image-a-18_1418219130989.jpgimages (18).jpeg23EF903000000578-2868294-Stunning_Monica_Belucci_at_18_years_old-a-34_1418214569886.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Eδω φαίνεται η διαφορά στην μυτουλα, τα μάτια και τα μοναδικά της χείλη φυσικά.
Φυσικο και το υπεροχο μπουστο της, το χαμογελο και η γλυκύτητα της. Φυσικά και τα μήλα της διότι στην παλιά φωτο είναι παιδι και σιγα,σιγα αυτο εξαφανίζεται. a7f4b152d75e00c73b218deff8b4346a.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
H δικιά μας παιδια, παίζει να είναι η πιο φυσική, ίσως την μυτουλα μαλλον
Jennifer-Aniston-before-after-1993-2019.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και δω δεν μπορώ να βρω διαφορά, όμως όλες ραφιναρουν την μύτη τους αυτό βλεπω. Τις λεπταινουν
MichellePfeifferPlasticSurgeryNoseJob.jpg6bfcbed657ec93f31c58c16cb9c7e3da.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εγώ τώρα παιδιά μιλάω μόνη μου αλλά αυτή η κοπέλα η Marta du bois , η ηθοποιος απο το μαγκνουμ ,φαίνεται ότι είναι απόλυτα φυσικη. Εδώ η μπουλοκ, η μύτη στην δεύτερη φωτο είναι πιο λεπτη
13a76c523be4ce96bdb4e1abc48667d2.jpg
tve20592-208-19811105-0.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ω ναι, τελικά ουδείς τέλειος! Πφάιφερ και Θέρμαν όμως δε χρειαζόταν να κάνουν κάτι. Κατά τη γνώμη μου. Και το πριν τους μια χαρά ήταν.
 
Ω ναι, τελικά ουδείς τέλειος! Πφάιφερ και Θέρμαν όμως δε χρειαζόταν να κάνουν κάτι. Κατά τη γνώμη μου. Και το πριν τους μια χαρά ήταν.
Κανεις τέλειος όντως , δεν υπάρχει τέλεια συμμετρία στην φύση παιδιά μόνο ένας γιατρός μπορεί να την χαρίσει οπότε κανένα κόμπλεξ να μην έχουμε, δεν είμαστε άσχημοι, φτωχοί είμαστε τελικά.
 
Ω ναι, τελικά ουδείς τέλειος! Πφάιφερ και Θέρμαν όμως δε χρειαζόταν να κάνουν κάτι. Κατά τη γνώμη μου. Και το πριν τους μια χαρά ήταν.
main-qimg-fbd9354e2fdcd18d651ed091a748eaaf-lq.jpeg
Oντως δεν χρειαζόταν να κάνει τίποτα, όλες λεπταινουν μύτη, η σαρλιζ είχε υπέροχη φυσική μύτη.
 
Βλέπεται διαφορά στο μπουστο; ως μοντέλο ηταν εξαιρετικα αδυνατη οπως ολες τοτεimages (23).jpege79ab86d415812f113ef32f17ea1ebd8.jpg
 
Και δω έχουμε την πιο επικίνδυνη πλαστική το Brazilian but που ευτυχώς τις ρετρο εποχες ουδείς το ήξερε. Σήμερα πλέον είναι η πιο διάσημη χειρουργικη μεδοθος σε ολο τον κοσμο.
kim-kardashian-bbl-removal.jpg
 
Εντάξει μωρέ, παραείναι... Κάντε γυμναστική ή χορέψτε για να τον κρατήσετε ψηλά, τίποτα άλλο.
 
Και δω έχουμε την πιο επικίνδυνη πλαστική το Brazilian but που ευτυχώς τις ρετρο εποχες ουδείς το ήξερε. Σήμερα πλέον είναι η πιο διάσημη χειρουργικη μεδοθος σε ολο τον κοσμο.
Προβολή συνημμένου 268926

Δινουν λεφτα για να επιτυχουν αυτη την αηδια; Πρωτα απ΄ολα, δειχνει τελειως αφυσικο.
 
Δινουν λεφτα για να επιτυχουν αυτη την αηδια; Πρωτα απ΄ολα, δειχνει τελειως αφυσικο.
Δεν δίνουν απλώς λεφτά χάνουν την ζωή τους μπαμπι, νέες κοπέλες. Κάποια εποχή γέμιζαν τα επείγοντα με κοπέλες που τις έφερναν από κλινικές που έκαναν το Brazilian but στο Μαϊάμι . Η δε καρντασιαν λέει πως ο πισινός της είναι φυσικός όπως και όλα πάνω της
kim-kardashian-nose-jobs-1-wide.jpg
 
Αμα πανε και κανουν ο,τι σαχλαμαρα βγαινει σε περιοδικα και τηλεοραση, τοτε ειναι ανοητες και λυπαμαι πολυ που την ανοησια τους την πληρωνουν τοσο ακριβα. Αμαρτια ειναι.
Να ρωτησω...Αυτη η Καρντασιαν που την ακουω διαρκως, τι ειναι; Ηθοποιος;
 
Αμα πανε και κανουν ο,τι σαχλαμαρα βγαινει σε περιοδικα και τηλεοραση, τοτε ειναι ανοητες και λυπαμαι πολυ που την ανοησια τους την πληρωνουν τοσο ακριβα. Αμαρτια ειναι.
Να ρωτησω...Αυτη η Καρντασιαν που την ακουω διαρκως, τι ειναι; Ηθοποιος;
H πρώτη influencer και ριαλιτι woman του κόσμου
 
H Μισέλ είναι από τις γυναίκες που δεν χρειαζόταν να πειράξει τίποτα, κατω η λοπεζe3718a494f6abbf38e15f1f7e80cb8ae.jpg049f765e0638a3adb8d23117c217e778.jpg
 
Αυτή που έχει ινσταγκραμ και προτείνει διαφορά προϊόντα από εταιρίες να αγοράσεις ότι αφορά το καθημερινό λαιφσταιλ. Για κάθε ποστ της η καρντασιαν παίρνει πολλά λεφτά να διαφημίσει το τάδε καλλυντικό η οτιδήποτε
 
Αυτή που έχει ινσταγκραμ και προτείνει διαφορά προϊόντα από εταιρίες να αγοράσεις ότι αφορά το καθημερινό λαιφσταιλ. Για κάθε ποστ της η καρντασιαν παίρνει πολλά λεφτά να διαφημίσει το τάδε καλλυντικό η οτιδήποτε

Mπα; Κι εγω χαζη ειμαι να αγοραζω ο,τι μου προτεινει η καθε Καρντασιαν, που σημειωτεον, δεν μπορει να ξερει τι ακριβως ταιριαζει σε εμενα; Ασε...προτιμω να ακουω την Βιβη.
 
Πίσω
Μπλουζα