Οι πέντε πιο όμορφες ξένες σταρ

Mπα; Κι εγω χαζη ειμαι να αγοραζω ο,τι μου προτεινει η καθε Καρντασιαν, που σημειωτεον, δεν μπορει να ξερει τι ακριβως ταιριαζει σε εμενα; Ασε...προτιμω να ακουω την Βιβη.
Για κάποιες μετράει πολύ για αυτό είναι εκατομμυριουχος η συγκεκριμένη
 
Από καινούριες μέσα η Νάταλι , η χάτον, η σιντι και η πενελοπε
 
H jennifer Laurence, στην δεύτερη φωτο είναι σαγηνευτικη ενώ στην πρώτη φώτο ένα όμορφο κοριτσάκι.
scpsassam-2023-07-04T160938.422.png
 
Δεν δίνουν απλώς λεφτά χάνουν την ζωή τους μπαμπι, νέες κοπέλες. Κάποια εποχή γέμιζαν τα επείγοντα με κοπέλες που τις έφερναν από κλινικές που έκαναν το Brazilian but στο Μαϊάμι . Η δε καρντασιαν λέει πως ο πισινός της είναι φυσικός όπως και όλα πάνω της
Προβολή συνημμένου 268963
απολύτως φυσικό με σιλικόνη σαν αυτή που βάζουμε στις μπανιέρες. ο τέτοιος της θα πρέπει να είναι σκληρός σαν πέτρα μιας και έτσι γίνεται η σιλικόνη όταν πήζει.
 
απολύτως φυσικό με σιλικόνη σαν αυτή που βάζουμε στις μπανιέρες. ο τέτοιος της θα πρέπει να είναι σκληρός σαν πέτρα μιας και έτσι γίνεται η σιλικόνη όταν πήζει.
Δεν μπορείτε να φανταστείτε γιατί χειρουργική επέμβαση συζητάμε και το ποσό επικίνδυνη είναι και πως γίνεται, πρέπει ο γιατρός να είναι αστέρι για να την κάνει πολύ εξιδικευμενος
 
απολύτως φυσικό με σιλικόνη σαν αυτή που βάζουμε στις μπανιέρες. ο τέτοιος της θα πρέπει να είναι σκληρός σαν πέτρα μιας και έτσι γίνεται η σιλικόνη όταν πήζει.
rs_634x951-140804185247-634.Kim-Kardashian-Butt-LA.ms.080414.jpg
Τι μόδα είναι αυτή δεν καταλαβαίνω, το 90' ήταν zero τα νούμερα τώρα άλλαξε άρδην
 
Δεν μπορείτε να φανταστείτε γιατί χειρουργική επέμβαση συζητάμε και το ποσό επικίνδυνη είναι και πως γίνεται, πρέπει ο γιατρός να είναι αστέρι για να την κάνει πολύ εξιδικευμενος
πάλι δεν το καταλαβαίνω οι περισσότεροι φρικάρουμε στην ιδέα μιας εγχείρησης και να κάνω εκούσια μια εγχείρηση για να γίνω τάχα μου καλύτερος απ' ότι με έπλασε ο Θεός;
 
πάλι δεν το καταλαβαίνω οι περισσότεροι φρικάρουμε στην ιδέα μιας εγχείρησης και να κάνω εκούσια μια εγχείρηση για να γίνω τάχα μου καλύτερος απ' ότι με γέννησε η μαμά μου;
Είναι με πλήρες αναισθησία και σου βάζουν κάτι σαν αιχμηρό αντικείμενο στον πισινό σε συνεχόμενες φορες μην δεις εικόνες και βιντεο
 
ΙΟΥ! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΙΟΥ! μια φορά έχω κάνει εγχείρηση με αναισθησία, στην κόγχη του οφθαλμού, και φυσικά δεν κατάλαβα τίποτα. ξύπνησα και είχαν όλα τελειώσει....
 
ΙΟΥ! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΙΟΥ! μια φορά έχω κάνει εγχείρηση με αναισθησία, στην κόγχη του οφθαλμού, και φυσικά δεν κατάλαβα τίποτα. ξύπνησα και είχαν όλα τελειώσει....
Να φάς αναισθησία και να κάνεις τέτοιο χειρουργείο, να δώσεις ένα κάρο λεφτα γιατί, για να προσθέσεις λίπος στον πισινό, ο κόσμος είναι παλαβός τελος
maxresdefault.jpg
 

Ήταν κούκλα και πήγε και έκανε πλαστικές η χαζή! Μάλιστα τις πλαστικές τις έκανε νέα και έγινε χάλια μετά ξαναέκανε και άλλες μέχρι που παραμορφώθηκε! Για αυτό και έχουμε να την δούμε 16+ χρόνια σε καινούργιες ταινίες. Πολύ κρίμα :(
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ήταν κούκλα και πήγε και έκανε πλαστικές η χαζή! Μάλιστα τις πλαστικές τις έκανε νέα και έγινε χάλια μετά και ξαναέκανε και άλλες μέχρι που παραμορφώθηκε! Για αυτό και έχουμε να την δούμε 16+ χρόνια σε καινούργιες ταινίες. Πολύ κρίμα :(
Γεννήθηκε με τόσο ωραία χαρακτηριστικά και τι να πεις , δεν είχε ανάγκη από κάτι, εδώ η Τζούλια στο λύκειο μου φαίνεται πολύ φυσική όπως εξελιχθηκε
julia-roberts-mock-convention.png
 
Να φάς αναισθησία και να κάνεις τέτοιο χειρουργείο, να δώσεις ένα κάρο λεφτα γιατί, για να προσθέσεις λίπος στον πισινό, ο κόσμος είναι παλαβός τελος.

Καλα, αυτο το τελευταιο δεν το συζητω καν και δεν περιμενα την πλαστικη γλουτων για να το διαπιστωσω.
 
Καλα, αυτο το τελευταιο δεν το συζητω καν και δεν περιμενα την πλαστικη γλουτων για να το διαπιστωσω.
Και υπάρχουν νεοι άνθρωποι που παλεύουν για την υγεία τους όπως ο καρκίνος και κάνουν πολυωρα χειρουργεία και να βάζεις μόνο σου τον εαυτό σου σε κίνδυνο έτσι για το τιποτα
 
Πίσω
Μπλουζα