Οι πέντε πιο όμορφες ξένες σταρ

Francis farmer , η ηθοποιος που ερμήνευσε η Τζέσικα Λανγκ και δυστυχώς δεν πήρε Όσκαρ, η Ann Francis είναι άλλη
Προβολή συνημμένου 270798
Ναι η Anne Francis είναι άλλη και ήταν κουκλάρα. Μου έκανε εντύπωση η φυσική ομορφιά της όταν την είδα στο περιοδικό "ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ" του 1953 όπου προέρχεται η φωτογραφία που ανέβασα πιο πάνω. Από παλιά περιοδικά μπορεί να βρει κανείς πλούσιο καλλιτεχνικό υλικό που δύσκολα κυκλοφορεί στις μέρες μας στο διαδίκτυο. Γνωστή πιο πολύ από την ταινία επιστημονικής φαντασίας του 1956 "Forbidden Planet" με συμπρωταγωνιστή τον Leslie Nielsen γνωστό από τις "ΤΡΕΛΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ".https://en.wikipedia.org/wiki/Forbidden_Planet
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η καθεμία με το δικό της στυλ, αυτή με την πάντανα στα μαλλιά δεν τηβ αναγνωριζω.
Προβολή συνημμένου 270945
Καλή χρονιά, με υγεία! Είναι η Κάρμεν Μιράντα, που έκανε καριέρα στα μιούζικαλ και πέθανε νεότατη.
 
Καλή χρονιά, με υγεία! Είναι η Κάρμεν Μιράντα, που έκανε καριέρα στα μιούζικαλ και πέθανε νεότατη.
Αυτή ήταν χορεύτρια, τελικά ήταν και ηθοποιός
 
Στην τρίτη θέση για την ωραιότερη Ευρωπαία σταρ ήμουν μεταξύ ορνελλας και μονικας τελικά βάζω μπελουτσι αν και νομίζω πως η μουτι ήταν φυσική τελειως, εδω 20 ετων ornella-muti-ornella-muti.jpg
 
Για μένα οι πέντε πιο ωραίες ευρωπαϊκές
1.μπραντο
2.καρντιναλε
3. Μπελουτσι
4.Ορνελλα Μουτι
5. Μισέλ μερσιε
Επιλαχουσα Κατρίν ντενεβ
 
Ξέχασα την αννιτα εκμπεργκ πρέπει να είναι στην πενταδα
 
Πίσω
Μπλουζα