Οι σειρές που χάθηκαν...

Tony, θα σου πω κάτι. Με αυτές τις τόσο όμορφες αλλά φυσικά περιεκτικές περιλήψεις που μας δίνουν τα αποκόμματα που βάζεις, μου έχεις ανάψει την περιέργεια. Όπως έχω πει, δεν έχω δει ποτέ το σήριαλ και τώρα κοίτα, που θέλω να δω την καινούρια εκδοχή του σώνει και ντε κι ας με απογοητεύσει στην πορεία. Να πάρω έστω μια τζούρα.
 
Tony, θα σου πω κάτι. Με αυτές τις τόσο όμορφες αλλά φυσικά περιεκτικές περιλήψεις που μας δίνουν τα αποκόμματα που βάζεις, μου έχεις ανάψει την περιέργεια. Όπως έχω πει, δεν έχω δει ποτέ το σήριαλ και τώρα κοίτα, που θέλω να δω την καινούρια εκδοχή του σώνει και ντε κι ας με απογοητεύσει στην πορεία. Να πάρω έστω μια τζούρα.
πρέπει να μου δώσει ποσοστά ο ΣΚΑΙ που του κάνω promo τη σειρά...:)
 
Αμ, τώρα καταλαβαίνω γιατί τα σχόλια εκείνης της εποχής ήταν αισχρά για τη Μάρμω. Εδώ που τα λέμε, και σήμερα θα βρεθούν κάποιοι να την χαρακτηρίσουν. Εντάξει κυρία μου, κάνατε ό,τι κάνατε. Εντάξει κυρία μου, ερωτευτήκατε. Άντε, να σας συγχωρήσουμε. Αλλά να τον κουβαλάτε και μέσα στο σπίτι όταν ο σύζυγος λείπει για δουλειές? Θα μου πείτε, τώρα τι λες κι εσύ. Αυτά είναι ξεπερασμένα πράγματα. Έτσι είναι. Τι να πει κανείς?
 
Πίσω
Μπλουζα