Οι σειρές που χάθηκαν...

Υποψιάζομαι μάλιστα πως λόγω όλων αυτών των γεγονότων δεν παίχτηκαν επεισόδια για 3 εβδομάδες και το επόμενο εμφανίζεται στις 13 Αυγούστου (ας μην ξεχνάμε κ τα γεγονότα στην Κύπρο)
 
Αντώνη, όπως κάθε φορά, τα posts σου και η συνεισφορά σου στο forum είναι ανεκτίμητη!
Διαβάζω περιλήψεις, διαβάζω και δεν χορταίνω...!

Θα μπορούσα κι εγώ να σου ζητήσω να προσθέσεις 2 ακόμα αγαπημένες μου στη λίστα σου;
Είναι δύο ακόμα Ξενόπουλοι, συγκεκριμένα "Η Απερίγραπτη" και "Ο κόσμος και ο Κοσμάς".
Όποτε μπορέσεις - σε ευχαριστώ!!
 
Αντώνη, όπως κάθε φορά, τα posts σου και η συνεισφορά σου στο forum είναι ανεκτίμητη!
Διαβάζω περιλήψεις, διαβάζω και δεν χορταίνω...!

Θα μπορούσα κι εγώ να σου ζητήσω να προσθέσεις 2 ακόμα αγαπημένες μου στη λίστα σου;
Είναι δύο ακόμα Ξενόπουλοι, συγκεκριμένα "Η Απερίγραπτη" και "Ο κόσμος και ο Κοσμάς".
Όποτε μπορέσεις - σε ευχαριστώ!!
θα έρθουν και αυτές!!!
 
Το "Κοντρα στον ανεμο" ηταν μια σειρα που με ειχε γοητευσει. Οπως και το τραγουδι που ερμηνευε η Τζινα Σπηλιωτοπουλου.

 
Το "Κοντρα στον ανεμο" ηταν μια σειρα που με ειχε γοητευσει. Οπως και το τραγουδι που ερμηνευε η Τζινα Σπηλιωτοπουλου.


Το σήριαλ δεν το είχα δει ποτέ. Αλλά αυτό το τραγούδι... Πω, πω, τι ωραίο! Το είχα λατρέψει απίστευτα. Το είχα ξεχάσει παραδόξως. Ευχαριστώ που μου το θύμισες!
 
Πίσω
Μπλουζα