Οι σταρ και τα παιδιά τους!

893.jpg
 
Αννα Βισση και Σοφια Καρβελα



1993-vissi.jpg
 
Απορίες και σχόλια:

1) Γιατί σε πολλά-πολλά ποστ οι φωτό εμφανίζονται δύο φορές;

2) Η Ζωή Λάσκαρη σε κάθε φωτό μου φαίνεται διαφορετική και πάντα ψιλοάσχημη. Απορώ, αυτή τώρα θεωρούνταν όμορφη; Κουκλάρα; Σέξι; Ποιός θα την αντέξει; Αν δεν ήταν οι λεζάντες ούτε που θα την αναγνώριζα.

3) Η ατάλαντη, που εμφανίζεται τις περισσότερες φορές, μου κάνει να έχει αρρωστημένη αδυναμία στο γιο της. Μήπως λίγο τονε κατέστρεψε τον άνθρωπο; Και 4) Ήθελα να κάνω ένα σχόλιο και για τον γιο της Καρέζη αλλά θα εκδηλωθώ και δεν είναι της παρούσης. (Για το πως είναι τώρα, μη γίνει καμμιά παρεξήγηση, δεν είμαι ανώμαλος)
 
1) Γιατί είναι ανεβασμένες με το κουμπάκι της φωτογραφικής μηχανής. Κάποια στιγμή η μια εικόνα θα χαθεί.
 
Πολύ καιρο ειχαμε να δουμε σταρ με τα παιδια τους στο θεμα αυτο...

:D
 
Μη μου πείτε ότι αυτό το τέλεια ημικυκλικό τσουλούφι στο Δομάζειο κούτελο είναι γνήσιο. Μαύρο μαρκαδόρο υποψιάζομαι! ;)
 
Παιδιά που τα είδαμε σε παιδικές ηλικίες με τους μπαμπάδες τους σε παλαιότερα posts του thread, όπως είναι σήμερα ενήλικες πλέον....

Γιώργος (στην φωτό) και Σπύρος Πάντζας πηγή: womanonly.gr

pantzas.JPG

Μάνος και Γιώργος Παρτσαλάκης πηγή: mychannel.gr

partsalakis.png

Ηλιάννα, Τάσος και Άρης Χαλκιάς πηγή: entertv.gr

halkias.jpg
 
Ελένη Ράντου & Βασίλης Παπακωνσταντίνου με την κόρη τους Νικολέττα...

μωρό...

rantou2.jpg πηγή queen.gr

rantou 1.jpg πηγή tonwtiko.com

και σήμερα...

rantou3.jpg πηγή tlife

Πολλές φορές είδαμε απο το αρχείο του tonytony φωτογραφικό υλικό με την αξέχαστη Βίκυ Μοσχολιού και τις δυο κόρες της Ουρανία και Ευαγγελία Δομάζου όταν ήταν μικρές. Σήμερα, η Ράνια και η Βαγγελίτσα -όπως τις έλεγε η Βίκυ- μητέρες και οι ίδιες μαζί με τα παιδιά τους...δυστυχως ομως μεγάλη απούσα πλέον απο την φωτογραφία η μητέρα και γιαγιά Βίκυ :( ....

domazou.jpg

πηγή govastileto.gr
 
Ορέστης Μακρής με τον εγγονό του.....άλλωστε <<του παιδιού μου το παιδί ειναι δυό φορές παιδί μου>> ;) πηγή peopleandideas.gr

makris.png

Βασίλης & Αλίκη Τσιβιλίκα με τον γιό τους πηγή gossip-tv.gr

tsivilika.jpg

Θοδωρής Κατσαφάδος (σ.σ. ο πρόεδρος της Σπιναλόγκας στο σήριαλ "Νησί")

& Χριστίνα Βαρζοπούλου (σ.σ. η Ολυμπία η αδερφή του Σάκη του υδραυλικού στο σήριαλ "Λαβ Σόρρυ")

με την κόρη τους Μαριλού

katsafados.JPG πηγή thestival.gr
 
Η Χριστίνα Βαρζοπούλου έχει και φωνητικές παρουσίες, σε τραγούδια του Θέμη Ανδρεάδη.
 
Ο υιός Τσιβιλίκας έμοιαζε πολύ με τον πατέρα του, ίδιο χαμόγελο, ίδια μάτια...
 
η μαριλου ειναι συναδερφος ;
 
Πάλι παιδιά καλλιτεχνών που τα είδαμε σε παιδικές ηλικές με τους γονείς τους σε παλαιότερα posts, ενήλικες πλέον, ξανα με τους γονείς....

Οι αείμνηστοι Σωτήρης Μουστάκας & Μαρία Μπονέλλου με την κόρη τους Αλεξία πηγή tff.gr moustakas.JPG

Δημήτρης και Ιωάννα Πιατά πηγή gossip-tv.gr piatas.jpg

Λίλα Καφαντάρη με την κόρη της Ηλιάννα Μαυρομάτη πηγή paraskhnio.gr kafantari.jpg

Ελένη Γερασιμίδου & Αντώνης Ξένος με την κόρη τους Αγγελική πηγή peoplegreece.com gerasimidou.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κι αυτός είναι ο τρίτος γιος του Κομνηνού, με τη μητέρα του Τζώρτζια Κοντραρού σε διαδήλωση των δημοσιογράφων.

πηγή:http://www.enikos.gr/lifestyle/42431...komninou-photo

e8c496e91bfc77c514764e0c8f4032cd.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα