Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Λινάρδος είναι μικρό όνομα? :oops:

Οι αρραβωνιαστικοί με άσπρο πουκαμισάκι και γραβατίτσα σαν σχολιαρόπαιδα έτοιμα για παρέλαση, ο σύντροφος cool και casual. Αλλά η δεξί εξτρέμ κόρη μοιάζει μεγαλύτερη από τη μαμά.
 
Πάντως αν το καλοσκεφτεί κανείς, τα φρύδια των ζευγαριών μοιάζουν. Αυτοί που είναι δίπλα-δίπλα είναι ανοδική ευθεία προς τα έξω και των δυο εξτρέμ είναι καμπύλες.
 
Συγγνώμην που θα σου φέρω άσχημα νεα, κύριε συντάκτα μου, αλλά το ειδύλλιο το χάλασε η Φρειδερίκη. Κι έτσι ούτε η Αλίκη έγινε βασίλισσα ούτε ο Ιωάννης διάδοχος.
 
Ηρθε στην Αθηνα και δεν περασε ουτε μια βολτα απο τα Ανακτορα;
Τσ, τσ, τσ....Παει, χαλασε ο κοσμος!
 
Αυτο το ... βλεμμα ... απολυτης επιτυχίας και ευτυχίας στη φωτο με ριχνει...στα πατώματα!
 
Βλεπω η μικρη πηρε το γουστο του μπαμπα της στο ντυσιμο. Το παντελονι της ειναι λες και της το φαγανε οι σκυλοι.
Κριμα το παιδι!
 
Γιατί κρίμα το παιδί? Το παντελόνι φάγανε οι σκύλοι, όχι το κοριτσάκι όπως οι γάτες το Ριτσάκι.
 
Δηλαδη ο μπαμπας της ειναι ανησυχο μωρο;
 
Για την μικρή Καρβελίτσα: το παιδί το ειχαν κανει μικρομέγαλο με αυτο το ντυσιμο...

Για την μικρή Παπακωνσταντίνου: ειχε εμφανιστεί ως Χρυσάνθεμο στην κωμική σειρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (επεισόδιο Μωρό μου, μωρό μου εσυ);
 
Πρωτότυπο παντως να κλαινε τα μωρα την ώρα της βάπτισής τους...κατι ο κοσμος, κατι τα λογια του παπα...

Και μετα, ριχνουν και εναν υπνακο...αποκαμωμένα από το κοσμικό γεγονος...
 
Πίσω
Μπλουζα