Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Μ' αρέσει που ο λεζαντογράφος αισθάνεται την ανάγκη να μας εξηγήσει τι θα πει γυναικοκρατία. Αλλά ποιος νόμος της φύσης λέει ότι όταν υπερτερούν οι γυναίκες μαμάδες και κόρες είναι καλές φίλες?
 
Παλι στραβωνετε το στοματακι σας κυρια Μαρινελλα μας;
Μαλλον προσεχετε να μην χυθει η σουπα απο το κουταλι καθως κατευθυνεται το στομα της χαρουμενης μικρουλας σας...
 
Ειναι η 15χρονη κορη που ειδαμε σε προηγουμενη φωτο...

Ο μπαμπας της δεσποινιδος Γκιωνακη δειχνει να εχει παθει...σοκ απο τις τοσες αφισες στον τοιχο...
 
Σύμφωνα με τον συντακτικά και σημειοστικτικά challenged γραφιά, η Μανίνα ήταν φανατική αναγνώστρια της Πωλίνας.
 
Ωραία η ιδέα για ομοιόμορφο ντύσιμο, αλλά το πουκάμισο του Ρίζου έπρεπε να είναι μερικά νούμερα πιο μεγάλο. Πρέπει να διαλέγεται με βάση τη διάμετρο του στομαχιού, όχι ύψος ή μήκος χεριών (αν και τα μανίκια επίσης μοιάζουν πιο κοντά).

Το Ριζάκι παριστάνει τον Joker?
 
Στέφανος Ληναίος (πραγματικό όνομα Διονύσιος Μυτιληναίος) και Έλλη Φωτίου

Από την βικιπαίδεια παρατίθενται τα ακόλουθα:
"...Κόρη του είναι η Μαργαρίτα-Κυριακή Μυτιληναίου (1968), διευθύντρια του Δεύτερου Προγράμματος της Ελληνικής Ραδιοφωνίας και γιος του ο Γεώργιος-Αλέξανδρος Μυτιληναίος (1970) και σύζυγός του η ηθοποιός Έλλη Φωτίου. Είναι μόνιμος κάτοικος Αθηνών (Ιλίσια)..."
πηγή
 
Το Ληναίος από Μυτιληναίος να το δεχτώ. Το Στέφανος από Διονύσιος πως του'ρθε;
 
Διαφωνώ.

1. Είμαι άντρας
2. Θέλω να χάσω 50 κιλά και να γίνω όσος ήμουν όταν ήρθα ΗΠΑ
3. Μόνο με θαύμα θα γίνει αυτό.

Άρα να μια περίπτωση άντρα που θέλει αλλά δεν κάνει θαύμα!

Και για να αποδείξουμε ότι μία πρόταση δεν ισχύει αρκεί να αποδείξουμε ότι είναι ψευδής σε μία περίπτωση. Όπερ έδει δείξαι.
 
Πίσω
Μπλουζα