Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Μπαμπάς δεν βλέπω να εμφανίζεται στην ιστορία. Τον ξεφορτώθηκε ή ήταν στυλ σεΐχη που δεν ήθελε ν' ασχολείται με γυναικείες δουλειές?
 
Μπαμπάς δεν βλέπω να εμφανίζεται στην ιστορία. Τον ξεφορτώθηκε ή ήταν στυλ σεΐχη που δεν ήθελε ν' ασχολείται με γυναικείες δουλειές?
Η Πωλίνα δεν παντρεύτηκε ποτέ με τον πατέρα του γιου της.
Δεν ξέρω αν ζούσαν μαζί πάντως δεν παντρεύτηκαν.
 
Δεν την καταλαβα την Κωνσταντινα εδω. Νομισα πως εβλεπα τη Νανα Δουκα.
 
Καλώς σας βρήκα :) ! Αναφέρομαι στην εικόνα που βρίσκεται στην πρώτη σελίδα και δείχνει τον Σειληνό να διαβάζει εφημερίδα παρέα με τον γιό του Σπύρο.

Έψαχνα βασικά στις τελευταίες αναρτήσεις και δεν έβρισκα την εικόνα.

Να και η εικόνα απο το post #5 του φίλτατου @tonytony :

31392-b6fe32d18474697a4400b19adb60bdaf.jpg


Αξέχαστος ηθοποιός!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ποια χρονια είναι η φωτογραφία του Σειληνου;
 
Ποια χρονια είναι η φωτογραφία του Σειληνου;
Απο το ραδιόφωνο πίσω σίγουρα είναι δεκαετία 1960. Απο την εφημερίδα και τον τίτλο μάλλον είναι 1965.

ΥΓ. Συγγνώμη για το πολιτικό περιεχόμενο της ιστοσελίδας που παραθέτω απλα κάπως επιβεβαιώνει το σκεπτικό μου για την χρονια που παραθέτω. Μακαρι ο @tonytony να έχει στο αρχείο του το περιοδικό ή την εφημερίδα που βρήκε την φωτογραφία του Σειληνου με τον γιο του.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απο το ραδιόφωνο πίσω σίγουρα είναι δεκαετία 1960. Απο την εφημερίδα και τον τίτλο μάλλον είναι 1965.
;;;;; Εγώ ΠΑΣΟΚ διαβάζω αλλά δε βλέπω και καλά. Που τη διαβάζεις την αποστασία;;; Τόσο άσχημα να βλέπω; :) Δε νομίζω να είχε παιδί ο Β.Σ. απ το 65. Μάλλον για τέλη 70 το κοβω... αλλά ήθελα ακριβή χρονιά.
 
Ίσως και να έχεις δίκιο, μάλλον λάθος έκανα. Για να δούμε μήπως ο @tonytony μας λύσει την απορία.
 
Απο το ραδιόφωνο πίσω σίγουρα είναι δεκαετία 1960. Απο την εφημερίδα και τον τίτλο μάλλον είναι 1965.

ΥΓ. Συγγνώμη για το πολίτικο περιεχόμενο της ιστοσελίδας που παραθέτω απλα κάπως επιβεβαιώνει το σκεπτικό μου για την χρονια που παραθέτω. Μακαρι ο @tonytony να έχει στο αρχείο του το περιοδικό ή την εφημερίδα που βρήκε την φωτογραφία του Σειληνου με τον γιο του.
Ο Σειληνός παντρεύτηκε με την δεύτερη του γυναίκα το 78. Το ξέρω αυτό από εδώ γιατί ψάχνω οτιδήποτε έχει σχέση με εκείνον και τον Χρόνη Εξαρχάκο! Το βρήκα στην αναζήτηση βάζοντας "Σειληνός Βάνου" (η Τζένη Βάνου ήταν κουμπάρα του) και σε ένα από τα περιοδικά ήταν εξώφυλλο η Χάρις Αλεξίου και δίπλα είχε μια μικρή φωτό. του Σειληνού με τίτλο "Παντρεύτηκε ο Σειληνός,κουμπάρα η Τζένη Βάνου. Δυστυχώς δεν μπορώνα βρώ τίποτα σε κανένα παλαιοβιβλιοπωλειο σχετικά με εκείνον (συνέντευξη).
 
Ίσως και να έχεις δίκιο, μάλλον λάθος έκανα. Για να δούμε μήπως ο @tonytony μας λύσει την απορία.
δυστυχώς δε θυμάμαι καθόλου από ποιο περιοδικό προέρχεται είναι και από τα πιο παλιά άλλωστε...:confused:
 
Πίσω
Μπλουζα