Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Μπραβο, ρε μεγαλε! Ωραιο παθος να σκοτωνεις ζωακια.
Να πεταει το πουλακι αμεριμνο στον ουρανο και να το βρισκει η σφαιρα στην καρδουλα του. Κι εσυ μετα να καμαρωνεις για το ποσο ευστοχος εισαι. :(
 
Θα πάρω και εγώ τις παντόφλες σου που είναι και απαίσιες και θα σε κυνηγάω με το ίδιο πάθος που έχεις για το κυνήγι!!! :bash:
 
Μα δεν είπε ότι πυροβολεί με τα 7. Τα λύνει, τα δένει, τα λαδώνει και τα περιποιείται, αλλά λογικά δεν τα χρησιμοποιεί διότι τότε θα λερωθούν, θα μυρίζιυν μπαρούτι, θα καπνιστούν, κι άντε πάλι λύνε δένε λάδωνε.
 
από την στιγμή που δεν υπάρχει ανάγκη βιοπορισμού για να κυνηγάς (kill to eat που λέγανε και οι maiden) τότε σκοτώνεις ζωάκια όπως λέει και η bambi χωρίς λόγο. άσε που ρυπαίνεις με το μολύβι από τα σκάγια και το πλαστικό που είχε μέσα τις σφαίρες.
@elephadas και θα φάει και καμία κράτηση άμα δεν το καθαρίσει και καλά (όπως την πάτησα εγώ στην Ρόδο που βγήκα αναφερόμενος).
 
Μπα? Ζευγολάτι το λέγαν το χωριό οι γηγενείς? Όταν έμενα στην ευρύτερη περιοχή το ηξερα Ζευγολατιό κι ο σταθμάρχης των τραίνων το ήξερε Ζευγολατείον ή Ζευγολάτειον διότι έλεγε στα μεγάφωνα "Η εκ Ζευγολατείου προερχομένη αμαξοστοιχία". Έκανε και διάσημα παστέλια. Το Ζευγολατιό, όχι ο σταθμάρχης.
1657266286998.png
Μια που είμαι γκουγκλ για τη φωτό ας δω τι σημαίνει μπερζερα. Μπα? Πολυθρόνα είναι και μάλιστα έχω μια σχεδόν ομοια με ένα παράδειγμα. Δεν ήξερα ότι πίνω τον πρωινό μου καφέ καθήμενος επί μπερζερας. Τώρα που το ξέρω έχει άλλη γεύση. Αριστοκρατικότερη.
 
¡¡¡¿¿¿Όπλα???!!! Εγώ νόμιζα ήταν λύρα. Κύριε Λάκη μας το αντριλίκι δεν φαίνεται στο κυνήγι.
Αυτός πρέπει να είχε ωραίο σπίτι. Με πολλή δουλειά όμως και με πέταμα πολλών θειτσοσυμπράγκαλων.
 
¡¡¡¿¿¿Όπλα???!!! Εγώ νόμιζα ήταν λύρα. Κύριε Λάκη μας το αντριλίκι δεν φαίνεται στο κυνήγι.

Αυτός πρέπει να είχε ωραίο σπίτι. Με πολλή δουλειά όμως και με πέταμα πολλών θειτσοσυμπράγκαλων.
'Οπως πχ σεμεδακίων ;;; :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
'Οπως πχ σεμεδακίων ;;; :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
Όπως εκείνο το βλαμμένο καδράκι, κάτι άλλες βλακειουλίτσες που είδαμε σε φωτό από την είσοδο του σπιτιού του, σεμεδάκια, καρεδάκια και λοιπά χαζουλάκια.
 
Το ότι οι λεζάντες παρουσιάζουν τους άντρες τόσο άχρηστους να κάνουν την πιο απλή δουλειά μπορεί και να με στείλει. Τόσο χαριτωμενιά θεωρούνταν;
 
Πίσω
Μπλουζα