Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Δεν ειδα κασκολ...είδα πρωτα το κουκλί-κλόουν...κρεμασμένο σαν να βρισκεται τιμωρια...
 
Τελευταία επεξεργασία:
αφού το φοράει η ίδια (Ανουσάκη, Χρονοπούλου ή άλλη?) είναι ή γίγαντας ή δράκος
 
Ρε παιδιά με το που την βλέπω αυτήνανε, μια λέξη μου καρφώνεται στο μυαλο: τεραστια. Κούτελο, μαλλί, σαγόνι, μύτη, χερουκλες, όλα χχχ λαρτζ
 
Ρε παιδιά με το που την βλέπω αυτήνανε, μια λέξη μου καρφώνεται στο μυαλο: τεραστια. Κούτελο, μαλλί, σαγόνι, μύτη, χερουκλες, όλα χχχ λαρτζ
ίσως να τραβήξανε την φώτο με ευρυγώνιο φακό που δημιουργεί απότομη προοπτική. δοκιμάστε να τραβήξετε κάποιον με το κινητό σας από πολύ κοντά. όλα τα κινητά έχουν φακό ευρυγώνιο, θα βγεί σαν κλόουν, με μια μυτόγκα σαν πατάτα, σχεδόν χωρίς μαλλιά, και γενικώς με μεγάλες παραμορφώσεις. αυτό δεν είναι σφάλμα του φακού (παραμόρφωση) αλλά προοπτική. γι'αυτό πάντα τραβάμε πορτραίτα κατά προτίμηση με μικρό τηλεφακό. ή με κατάλληλο ζουμ που καλύπτει αυτή την εστιακή απόσταση (του μικρού τηλεφακού).προοπτική.jpg
και για του λόγου το αληθές.....
 
Τελευταία επεξεργασία:
Διακρίνεται στον τοίχο σε κορνίζα το πτυχίο της Φιλοσοφικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ) με βαθμό ΚΑΛΩΣ
Αντιγράφω από το

"
Γεννήθηκε στην Αγία Βαρβάρα της Κύπρου, ένα μικρό χωριό κοντά στη Λευκωσία.
Παίρνοντας το πτυχίο της Φιλοσοφικής στην Αθήνα, υπηρέτησε ως Φιλόλογος σε διαφορα Γυμνασια της Αττικης,και στο Υπουργειο Παιδειας,με αποσπαση.
Η σχέση του με τη μουσική άρχισε ουσιαστικά από το 1965,όταν άρχισε να γράφει δικά του τραγούδια, όπως το «Ούλα Χαλάλιν σου», «Αρκείς τζιαι πέθανα» και πολλά άλλα, που τραγουδιούνται μέχρι σήμερα.
Από τις αρχές του 1967,αρχιζει και η τραγουδιστική του πορεία.
"
 
Μαρινα και Βιολαρη βλεπω, Αντωνη. Ολες τις αγαπημενες μου φατσουλες εβαλες. :p
Η Χριστινα λειπει.
 
Πίσω
Μπλουζα