Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Αυτό δεν ειναι γραφείο...ειναι αεροδρόμιο...

Η Μαρινέλλα σαν να εχει πάθει αγκύλωση...????
 
Δικό ΤΟΥ γραφείο, ΑΥΤΗ το περιποιείται;
Ούτε κομψό είναι ούτε περιποιημένο. Ένας αχταρμάς από χαζές αηδίες είναι.
Θυμίστε μου λίγο τι ακριβώς χρειάζεται ένας τραγουδιστής το γραφείο;
 
Θυμίστε μου λίγο τι ακριβώς χρειάζεται ένας τραγουδιστής το γραφείο;
Για να βγάζει φωτογραφίες από πίσω του. Συμπληρώνει το πιάνο που του χρειάζεται για να βγάζει φωτογραφίες μπροστά του

Αυτό δεν ειναι γραφείο...ειναι αεροδρόμιο..
Αεροπλανοφόρο, θα έλεγα, διότι πάνω δεξιά στον τοίχο βλέπουμε ένα πηδάλιο και πίσω από το ζεύγος κάτι που μοιάζει με ναυάγιο ή με καρνάγιο, πάντως κάτι ναυτικό. Άρα γενικά η γωνία έχει θαλασσινό άρωμα. Κανονικά η Μαρινέλλα θα έπρεπε να έχει και λίγο κρασί, αλλά το σχετικό άσμα ανήκει στην προΒοσκοπουλική περίοδο.
 
Για να βγάζει φωτογραφίες από πίσω του. Συμπληρώνει το πιάνο που του χρειάζεται για να βγάζει φωτογραφίες μπροστά του


Αεροπλανοφόρο, θα έλεγα, διότι πάνω δεξιά στον τοίχο βλέπουμε ένα πηδάλιο και πίσω από το ζεύγος κάτι που μοιάζει με ναυάγιο ή με καρνάγιο, πάντως κάτι ναυτικό. Άρα γενικά η γωνία έχει θαλασσινό άρωμα. Κανονικά η Μαρινέλλα θα έπρεπε να έχει και λίγο κρασί, αλλά το σχετικό άσμα ανήκει στην προΒοσκοπουλική περίοδο.
Κρασί, θάλασσα και τ΄ αγόρι μου ( Eurovision 1974)
Στίχοι: Πυθαγόρας
Μουσική: Γιώργος Κατσαρός
 
Τα περί αλλαγής υποκαμίσων να τα πει στον κο. Απέργη.
Το μάξι κέντημα υποδηλώνει "χρυσοχέρα η μαμά"
Η μίνι βιβλιοθήκη υποδηλώνει "Όταν είσαι ωραίος δεν χρειάζεται να καλλιεργείς το μυαλό σου"
 
Με αφορμή το θάνατο του Καζάκου σήμερα (13/09/2022) πέτυχα στη λιφο ένα άρθρο/συνέντευξη που έχει και φωτό από το σπίτι του. Ρετρό δεν είναι, καθώς βγήκε πριν από μερικά χρόνια αλλά μπορεί και να είναι, επειδή και αυτός είναι παππούλης και το σπίτι παλιό αλλά αρχοντικό. Η διευθύνοντες αν εγκρίνουν, να τις ανεβάσω.
 
αν δεν της άρεσαν τα έργα σου κ. Νίκο, θα κρέμαγε εσένα η Έλσα...

απίστευτα ρετρό το καλοριφέρ... σε ειδική...συσκευασία...

όλοι έχουμε ανάγκη από ελεύθερο χρόνο, τον οποίο διαθέτουμε σε ευχάριστες δραστηριότητες ...τι πιο φυσικό?
 
Πίσω
Μπλουζα