Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Ναι αλλά και για κρεββάτι-μονοκατοικία δεν είναι ιδιαίτερα φαρδύ.

Μη μου πείτε ότι το ρετάλι της κουρτίνας δεξιά σκεπάζει καλοριφέρ γιατί θα γκαρίξω. Αλλά τι άλλο μπορεί να κρύβει?
 
Ναι αλλά και για κρεββάτι-μονοκατοικία δεν είναι ιδιαίτερα φαρδύ.

Μη μου πείτε ότι το ρετάλι της κουρτίνας δεξιά σκεπάζει καλοριφέρ γιατί θα γκαρίξω. Αλλά τι άλλο μπορεί να κρύβει?
Λογικά καλοριφέρ είναι γιατί φαίνονται και οι σωληνώσεις.

Καλαίσθητα ξύλινα κάλυπτρα βάζουμε δε θέτε, ρετάλι βάζουμε δε θέτε,

ε τι θέτε τέλος πάντων;; :icon_lol:
 
Μα τι πάθανε όλοι στις τελευταίες φωτογραφίες και μας κλείνουνε το σπίτι (τους)? Δεύτερο κρούσμα.
 
Πες μας απο ποιο περιοδικο ειναι και αναλογως θα σου απαντησω για το αν μπορουν να σε φωτογραφισουν η οχι.
 
Πες μας την εταιρεια που ανέλαβε την αιτηση: cosmote, vodafone....parlafon ???
 
Τελευταία επεξεργασία:
Άντε παιδιά να φυγουμε...έχουμε και δουλειές...
 
Περιέργως αυτά που λέει μοιάζουν να μην είναι κοινοτοπίες και μάλλον να τα εννοεί, διότι δημιουργεί την εικόνα μιας μάλλον στριμμένης που δεν ενδιαφέρεται να γίνει συμπαθής. Άρα είναι αλήθεια.
 
Χμμμ... δεν μου αρέσει να τον βλέπω να πλησιάζει τα κάγκελα του μπαλκονιού του. Αισθάνομαι κάπως. Αν και δεν μπορεί να είναι αυτό το τελευταίο του σπίτι, που διαβάζω ήταν στην Κηφισιά.
 
Περιέργως αυτά που λέει μοιάζουν να μην είναι κοινοτοπίες και μάλλον να τα εννοεί, διότι δημιουργεί την εικόνα μιας μάλλον στριμμένης που δεν ενδιαφέρεται να γίνει συμπαθής. Άρα είναι αλήθεια.
Μια χαρά τα λέει! Δεν βλέπω καμιά εικόνα στριμμένης. Έχει κάνει τις επιλογές της και ζει την ζωή της κάνοντας αυτά που την ευχαριστούν.
 
Πίσω
Μπλουζα