Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Το επάνω κομμάτι στα κάγκελα πρέπει να είναι μεταγενέστερο. Δηλαδή το σχέδιο αρχικά προέβλεπε τόσο χαμηλά κάγκελα; Εκτός αν ο κυριούλης είναι πολύ ψηλός.

Μπορεί κανείς να αναγνωρίσει την περιοχή που βλέπουμε;
To έχω παρατηρήσει σε πολλές 70ς πολυκατοικίες. Τα κάγκελά τους είνα χαμηλά και πολλοί έβαζαν πρόσθετο από επάνω.

Το έχουν κάνει και τα πεθερικά μου. Έτσι και τίναζες κουβέρτα έφευγες μαζί της αεροπλανικά.
 
Η γουνίτσα κάτω χαμηλά με προβληματίζει. Ανήκει στις παντόφλες ή στο κάτω μέρος του μπατζακίου? Λογικά το πρώτο, αφού δεν συμπληρώνει κύκλο. Αλλά προσπαθώ να φανταστω το σχετικό υπόδημα και κάτι δεν μου παει καλά.

Τι θα πει να ξέρεις ξένες γλώσσες!! Ώστε αυτό σημαίνει το "Μέηντ ιν (με ψιλή-οξεία) Αμέρικα"? Κοίτα που μια ζωή νόμιζα ότι σημαίνει κάτι άλλο!
 
Τι θα πει να ξέρεις ξένες γλώσσες!! Ώστε αυτό σημαίνει το "Μέηντ ιν (με ψιλή-οξεία) Αμέρικα"? Κοίτα που μια ζωή νόμιζα ότι σημαίνει κάτι άλλο!
Δηλαδη, τωρα τι; Θελεις να συγκρινεις τα αγγλικα σου με του Κοινουση;
 
Έτσι όπως διάβασα το σχόλιο της ΒΕΤΤΥ ΒΟΟΡ και τον είδα και αυτόν χωρίς τη λεζάντα, ταυτίστηκα κι εγώ αλλά για άλλο λόγο: νόμιζα ξεφορτωνόταν το φουντούκι!!!
 
Γι' αυτό πάρε ένα softex να σκουπίσεις την υγρασία από τα μαγουλάκια σου...Γωγώ μου (Γωγώ Αντζολετάκη)
 
Ε, δεν μπορει! Οταν πηγες στα καλλιστεια θα το πιστεψες.
 
Τι θα πει να ξέρεις ξένες γλώσσες!! Ώστε αυτό σημαίνει το "Μέηντ ιν (με ψιλή-οξεία) Αμέρικα"? Κοίτα που μια ζωή νόμιζα ότι σημαίνει κάτι άλλο!
Γι αυτό σε κρατήσανε εκεί που είσαι για να τα μάθεις καλά.
 
Πίσω
Μπλουζα