Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Oχι, ο Βιολαρης ειχε πιο μεγαλη γκαρνταρομπα, αλλα επεμενε να κρεπαρει το μαλλι του για να κανει πιο πλουσιο και ακαταμαχητο.
 
Αναρωτιέμαι πόσο τεράστια ήταν αυτά τα δημοσιεύματα της Μανίνας για τους ηθοποιούς / τραγουδιστές αφού είχαν δεκάδες φωτογραφίες. Ή πήγαιναν μια μέρα, έβγαζαν δεκάδες φωτογραφίες και τις είχαν στο αρχείο τους και τις χρησιμοποιούσαν σε πολλά άρθρα.
 
Το παπουτσι ειναι που σκοτωνει κατσαριδες...?
Αμα το φας στο κεφαλι....
 
Αυτή είναι που μας παρακαλούσε να την σταυρώσουμε σε κάποιες παρελθούσες εκλογές ή έχω μπλέξει τις σελέμπριτίς μου?

Δέκα μέτρα καλοριφέρ θέλει η κρεββατοκάμαρα?
 
Ναι αλλά έχει μπαστακωθεί μπροστά από τα αξιοθέατα. Φύγε κορίτσι μου να δούμε τον τοίχο. Εσένα σε έχουμε δει ήδη πλειστάκις, δεν σε χρειαζόμαστε. Να πέσει και η πίεση του γνωστού εριτίμου μέλους που είναι αλλεργική στους αστέρες των 70ς
 
Να πέσει και η πίεση του γνωστού εριτίμου μέλους που είναι αλλεργική στους αστέρες των 70ς
Σιγα μην ασχοληθουμε με την εριτιμη. Εχουμε καλυτερα πραγματα να κανουμε. :D
 
ναι αλλά πάει κι ανάποδα, αρέσει ο Αντωνόπουλος στην Edith Piaf; (σ' όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε).
 
Αναρωτιέμαι πόσο τεράστια ήταν αυτά τα δημοσιεύματα της Μανίνας για τους ηθοποιούς / τραγουδιστές αφού είχαν δεκάδες φωτογραφίες. Ή πήγαιναν μια μέρα, έβγαζαν δεκάδες φωτογραφίες και τις είχαν στο αρχείο τους και τις χρησιμοποιούσαν σε πολλά άρθρα.
ε ναι μην χαλάνε και τζάμπα βενζίνη στα πήγαινε έλα, μια και καλή. ήταν και το φιλμ ακριβό.
 
Ελπίζω να μην έρθει ποτέ αυτή η μέρα διότι ο χρυσός, όπως και όλα τα άλλα μέταλλα λόγω ψηλής θερμκής αγωγιμότητας, θα παγώνουν τον πισινό του ανυποψίαστου χρήστη.

Όσο για τον εφοπλιστή, άντε να ιδρώνει ίσως για το πρώτο εκατομμύριο (ευρά). Για τα επόμενα ιδρώνουν οι άλλοι που δουλεύουν γι' αυτόν.
 
Ζει ένα δράμα ο εφοπλιστής. Ξέρεις τι είναι να πίνεις το ουίσκι σου δίπλα στο τζάκι και να σκέφτεσαι για πλοία κλπ. Μην σου τύχει..
 
Πίσω
Μπλουζα