Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Πράγματι, οι γείτονες στο μπαλκονάκι που φαίνεται θα είχαν φοβερή θέα! Ιδίως αν δεν έκλεινε τις κουρτίνες ο Νικόλας!
Έχετε παρατηρήσει οτι όλοι μιλούν για "τις φίλες τους"; αποκλείεται δηλαδή το περιοδικό να το διάβαζε και κανας φίλος; Να μην έρθει Νίκο μου ο φίλος στο θέατρο; Μόνη της θα ρθει η φίλη; Τι φιλία θα ναι αυτή; Διότι αν η φίλη πει στο φίλο, πάω θέατρο να δω το φίλο μου το Γαλανό, τι θα υποθέσει ο φίλος;
 
Πράγματι, οι γείτονες στο μπαλκονάκι που φαίνεται θα είχαν φοβερή θέα! Ιδίως αν δεν έκλεινε τις κουρτίνες ο Νικόλας!
Έχετε παρατηρήσει οτι όλοι μιλούν για "τις φίλες τους"; αποκλείεται δηλαδή το περιοδικό να το διάβαζε και κανας φίλος; Να μην έρθει Νίκο μου ο φίλος στο θέατρο; Μόνη της θα ρθει η φίλη; Τι φιλία θα ναι αυτή; Διότι αν η φίλη πει στο φίλο, πάω θέατρο να δω το φίλο μου το Γαλανό, τι θα υποθέσει ο φίλος;
Τότε ο φίλος στο φίλο θα φέρει τριαντάφυλλο με φύλλο, στο μάτι.
 
Μόνο που η φάτσα του είναι σαν να λέει "ο Χριστός κι η Παναγία!!! Πως βγήκα έτσι!"
 
Πάαααααααααρα πολύ ωραίο....
Είναι φοβεροοοοό , είναι τρομεροοοοό, είναι πάαααααρα πολύ ωραίο....
Από το τηλεπαιχνίδι Κόντρες
Κόντρες είναι φοβερό
Κόντρες είναι τρομερό
Κόντρες είναι πάρα πολύ ωραίο
Παραθέτω το εορταστικό επεισόδιο των Χριστουγέννων 1992 όπου μεταξύ άλλων συμμετέχει και η Μαντώ...στην ομάδα Show Center (Πασχάλης, Μαντώ, Νίκος... , Γιώργος Θεοδοσιάδης, απουσιάζει ο Στέφανος Κορκολής). Στην άλλη ομάδα "Αχ Μαρία" συμμετέχουν οι Πωλίνα, Κώστας Μπίγαλης, Τάκης Ζαχαράτος, Τάκης Βαμβακίδης, Μάνος Νεόφυτος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα