Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

1) Αν δεν είναι ο άντρας τριχωτος...δεν λέει...
2) Το γραφειάκι δεν το βλέπω καλα, με το βαρος του...Τζων Τίκη επάνω...
3) όλα για μια φωτο...γινονται...(για την σημειωση λεω...)
 
Μπορεί οι τρίχες να είναι ασήμαντες, αλλά αν πολλαπλασιάσεις τον βαθμό σημαντικότητας της κάθε τρίχας επί τον αριθμό των τριχών προκύπτει συνολικά σημαντικό θέμα.
 
Μπορεί οι τρίχες να είναι ασήμαντες, αλλά αν πολλαπλασιάσεις τον βαθμό σημαντικότητας της κάθε τρίχας επί τον αριθμό των τριχών προκύπτει συνολικά σημαντικό θέμα.
τρίχες! (το θαυμαστικό εδώ έχει τη θέση του παραγοντικού στα μαθηματικά)
 
Post 2986 λίγα βιβλια και καλα...ασημικα και μπιμπλώ που αγαπώ πολυ...

Τι θα στολιζε άλλωστε, πραγματα που δεν ειναι του γουστου του?

Το καδρακι επανω απο τα βιβλια, ποιον απεικονιζει αραγε?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δηλαδη ο καθρεφτης παει σετ με μενταγιον. Σαν να αγοραζεις τραπεζαρια και να παιρνεις δωρο σκουλαρικια.
Μετα τη Μαρινα, σημερα Χριστινα και ακομα αντεχω. Μπραβο μου.
 
Τι είναι αυτό που μας δείχνει ανοιχτό? Το πιστοποιητικό γνησιότητας του βράχου? Μοιάζει να έχει φωτογραφία του. Αλλά λέει "Christine" όχι "Christie's". Και πού είναι ο επίχρυσος καθρέφτης? (εννοεί, υποθέτω, καθρέφτης με επίχρυση κορνίζα, όχι καθρέφτη με το γυαλί του σκεπασμένο με στρώμα χρυσού). Εγώ βλέπω έναν πίνακα που δείχνει τοπίο και άπειρα τζατζαλομάτζαλα ανάκατα. Ο σκύλος είναι αληθινός άραγε ή ψεύτικος (φυσικά επίχρυσος)?
 
Πώς βλέπει τον εαυτό του στην τηλεόραση από το γραφείο? Ακόμη και να την γυρίσει προς το μέρος του η εικόνα θα σκοντάφτει στη γωνία του τοίχου.

Πολύ παλιομοδίτικο γραφείο-τραπεζάκι και πολυθρόνα. Δεν θα τα έλεγα ακριβώς εργονομικά.
 
Εγώ κύριε Γκόλφη μου (το βρήκα???), από το σπιτι σου περίμενα φωτο...καλές οι γατούλες αλλά...
 
Πίσω
Μπλουζα