Οι υπέρτατες Δημοπρασίες!!!!!!

Φοβερο item, εγω που ειναι φανατικος final fantasy θα το επερνα για 100 ευρω...
 
Είναι επένδυση τα sealed.. πάντως 3.600(?) ευρώ δεν πρόκειται να τα έδινα ποτέ.

Καλά εντάξει, αν μου τρέχανε παίζει και να τα έδινα :p
 
GDK είπε:
Δεν το νομίζω για τρεις λόγους:

α) Δεν είναι η έκδοση PAL UK που αναγράφει ο πωλητής, η οποία είναι η πιο σπάνια όσον αφορά τα σφραγισμένα.

β) Η ζελατίνα δεν είναι αυτή της Nintendo.

γ) Ο πωλητής έχει μηδενικό feedback...... Σίγουρα όμως θα υπάρχουν και άτομα τα οποία θα μπιντάρουν παρά αυτό το μικρό προβληματάκι.

Προσωπική εκτίμηση είναι ότι πολύ δύσκολα θα ξεπεράσει τις 150 λίρες...τα οποία τα βρίσκω πολλά για έναν τέτοιο τίτλο.
 
http://cgi.ebay.com/SEGA-SC-3000-RARE-SF-7000-Super-drive-ALL-WORKING-/290470530067?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item43a1648c13

πολυ σπανιο sega sc-3000. Οποιος εχει τα λεφτα ας σπευσει :)

geo2004z είπε:
Δεν το νομίζω για τρεις λόγους:
α) Δεν είναι η έκδοση PAL UK που αναγράφει ο πωλητής, η οποία είναι η πιο σπάνια όσον αφορά τα σφραγισμένα.

β) Η ζελατίνα δεν είναι αυτή της Nintendo.

γ) Ο πωλητής έχει μηδενικό feedback...... Σίγουρα όμως θα υπάρχουν και άτομα τα οποία θα μπιντάρουν παρά αυτό το μικρό προβληματάκι.

Προσωπική εκτίμηση είναι ότι πολύ δύσκολα θα ξεπεράσει τις 150 λίρες...τα οποία τα βρίσκω πολλά για έναν τέτοιο τίτλο.
Εγω εχω σφραγισμενη την "ελληνικη" pal εκδοση και εξαρχης δεν ειχε τη ζελατινα της νιντεντο :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
morfeas-dsl- είπε:
http://cgi.ebay.com/SEGA-SC-3000-RARE-SF-7000-Super-drive-ALL-WORKING-/290470530067?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item43a1648c13
πολυ σπανιο sega sc-3000. Οποιος εχει τα λεφτα ας σπευσει :)

Εγω εχω σφραγισμενη την "ελληνικη" pal εκδοση και εξαρχης δεν ειχε τη ζελατινα της νιντεντο :(

Αυτό είναι πραγματικά ένα υπέροχο κομμάτι.
 
geo2004z είπε:
Δεν το νομίζω για τρεις λόγους:
α) Δεν είναι η έκδοση PAL UK που αναγράφει ο πωλητής, η οποία είναι η πιο σπάνια όσον αφορά τα σφραγισμένα.

β) Η ζελατίνα δεν είναι αυτή της Nintendo.

γ) Ο πωλητής έχει μηδενικό feedback...... Σίγουρα όμως θα υπάρχουν και άτομα τα οποία θα μπιντάρουν παρά αυτό το μικρό προβληματάκι.

Προσωπική εκτίμηση είναι ότι πολύ δύσκολα θα ξεπεράσει τις 150 λίρες...τα οποία τα βρίσκω πολλά για έναν τέτοιο τίτλο.
Αφου το κουτι λεει PAL κατω αριστερά :p :p:p
 
Linkmastersword είπε:
Αφου το κουτι λεει PAL κατω αριστερά :p :p:p
είναι PAL αλλά δεν είναι PAL UK ,αν δεις το κουτί θα προσέξεις ότι είναι multi language όπως και το βιβλίο οδηγιών κατά πάσα πιθανότητα,φαντάζομαι ότι η PAL UK έκδοση θα έχει μόνο Αγγλικά
 
δηλαδη εαν παρω πχ ενα zelda pal italy θα εχει μικροτερη αξια απο ενα zelda pal uk? Πρωτη φορα το ακουω αυτο. Δεν το ηξερα. Μαλιστα πολλα ιταλικα τα εχω παρει γιατι τα αντιστοιχα σε αγγλικη εκδοση δε τα εβρισκα
 
morfeas-dsl- είπε:
δηλαδη εαν παρω πχ ενα zelda pal italy θα εχει μικροτερη αξια απο ενα zelda pal uk? Πρωτη φορα το ακουω αυτο. Δεν το ηξερα. Μαλιστα πολλα ιταλικα τα εχω παρει γιατι τα αντιστοιχα σε αγγλικη εκδοση δε τα εβρισκα
Ορισμένες φορές ισχύει αυτό, όπως για παράδειγμα στα παιχνίδια του Snes. Ακόμη και στα gamecube, που είναι ίδια τα κουτιά εξωτερικά, η αγγλική έκδοση είναι πιο ακριβή διότι αυτή ζητείται περισσότερο από τους συλλέκτες, όχι για κάποιον ιδιαίτερο λόγο. Τώρα, πως ξεχωρίζουν οι εκδόσεις στο gamecube είναι άλλο θέμα, υπάρχουν πολύ μικρές διαφορές.
 
Πίσω
Μπλουζα