Οι υπέρτατες Δημοπρασίες!!!!!!

asemne γιατί σου αρέσει να μας βάζει φωτιές με τέτοιες δημοπρασίες...? :cry:

Λυπήσου μας...
 
Kαι σε μένα τον ίδιο βάζω φωτιές.. καίγομαι μόνος μου λολ..
 
Κλαίω από χθες το βράδυ που το είδα.....

Ποιος θέλει να με δανείσει μερικά χιλιάρικα να το πάρω...

είναι ήδη στα 700+usd και θέλει μόνο 9 ημέρες για να τελειώσει....

προβλέπω ότι θα κλείσει κοντά στα 4-5 χιλιάρικα.....

...κλαψ...κλαψ.....

ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩ

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250678211957&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1132
 
Plink είπε:
Κλαίω από χθες το βράδυ που το είδα.....Ποιος θέλει να με δανείσει μερικά χιλιάρικα να το πάρω...

είναι ήδη στα 700+usd και θέλει μόνο 9 ημέρες για να τελειώσει....

προβλέπω ότι θα κλείσει κοντά στα 4-5 χιλιάρικα.....

...κλαψ...κλαψ.....

ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩ

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250678211957&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1132
45 ωρες ακομα και ηδη στα 3000$... το snipping προβλεπεται θανατηφορο αν μη τι αλλο...
 
Ethaniel είπε:
45 ωρες ακομα και ηδη στα 3000$... το snipping προβλεπεται θανατηφορο αν μη τι αλλο...
Έληξε χθες στα 3827...το reserve τελικά ήταν στα 5 χιλιάρικα (πίστευα ότι το είχε βάλει πιο ψηλά)....

Τελικά αφού έληξε η δημοπρασία, ο Romero συμφώνησε με κάποιον αγοραστή σε μια τιμή πάνω των 5000. Εντωμεταξύ, συνεχίζει να δέχεται προσφορές για λίγες ημέρες ακόμα.....

Φήμες λένε ότι υπάρχει ένας τύπος που μπήκε πρόσφατα στο χώρο του vectrex και ο οποίος έχει λεφτά για να ξοδέψει!...

κρίμα που δεν έπιασα το τζακποτ του τζόκερ για να το χτυπήσω....
 
Απορία αφελούς: *πόσο δύσκολο είναι να αγοράσει κάποιος ένα atari 2600 sealed αντί κάποιων χιλιάδων ευρώ και να είναι σίγουρος χωρις να το ανοιξει οτι στο κουτί μέσα δεν έχει ένα τουβλο; Ποιος εγγυαται οτι το σφραγισμα ειναι απο τη μαμα και οχι απο κάποιο βιρτουοζο;Υπάρχουν εμπειρογνώμονες σφραγισματος κουτιων;
 
Αν μπορει να το ανοιξει και να το ξανακλεισει χωρις ιχνη,

δεν θα εβαζε μεσα τουβλο, θα εβαζε ενα κανονικο 2600,

και δεν θα καταλαβαινες τιποτα.
 
Οκ, το τούβλο το είπα για να δραματοποιήσω την κατάσταση.*

Αυτό όμως που δε μπορώ να πιστέψω είναι πως εν έτει 2010 είναι απίθανο κάποιο τέτοιο σενάριο.*

Δε θα εκπλαγώ αν κάτοχος τέτοιου κειμήλιου αποφασίσει κάποια στιγμή να το ανοίξει και αντικρύσει τέτοιο θέαμα!!!
 
Εγώ γι'αυτό τα αγοράζω πάντα ανοιγμένα.

Ακόμα και σκάρτο να σου βγει κάτι, στην τιμή του sealed αγοράζεις καμμιά δεκαριά ανοιγμένα-δεν μπορεί, κάποιο θα λειτουργεί σωστά. :p
 
asemnos είπε:
Χμμμ.... Αυτός ο πωλητής είναι συλλέκτης από σφραγισμένα παιχνίδια και αποφάσισε ξαφνικά να πουλήσει τα παιχνίδια του. Επίσης, είχα πολύ καιρό να δω το SOTN σφραγισμένα στο ebay και καταλαβαίνετε ότι η τιμή του θα φτάσει αρκετά ψηλά. Τέλος, είμαι σχεδόν βέβαιος ότι ο νικητής της δημοπρασίας θα είναι Έλληνας...
 
geo2004z είπε:
Χμμμ.... Αυτός ο πωλητής είναι συλλέκτης από σφραγισμένα παιχνίδια και αποφάσισε ξαφνικά να πουλήσει τα παιχνίδια του. Επίσης, είχα πολύ καιρό να δω το SOTN σφραγισμένα στο ebay και καταλαβαίνετε ότι η τιμή του θα φτάσει αρκετά ψηλά. Τέλος, είμαι σχεδόν βέβαιος ότι ο νικητής της δημοπρασίας θα είναι Έλληνας...
'Εχεις κάποιον υπ' όψιν? :p

Πάντως η τιμή είναι ήδη στα ύψη.. 490 λίρες και απομένουν ακόμα 4 μέρες!
 
Και εγώ προτιμώ να αγοράζω ανοιγμένα και δοκιμασμένα ως working. Αν τόσο πολύ ήθελα κάτι sealed, άντε να ήταν ένα dvd game, αν και δεν τρελαίνομαι ούτε για κάτι τέτοιο.
 
Πίσω
Μπλουζα