Οι υπέρτατες Δημοπρασίες!!!!!!

θεικο παιχνιδι θεικο μπλουζακι, μπραβο sonic φιλε
 
Μπράβο ρε SONIC, μόνο και μόνο οι φωτό είανι όλα τα λ7.

Πάντως καλό είναι να ξέρουμε πόσο κοστολογούνται κάποια μηχανήματα, οπότε να μην πιανόμαστε στον ύπνο από επιτήδειους πωλητές που ζητάνε ότι θέλουν.

Και πάλι μπράβο!
 
SONIC είπε:
Ασε καταλαβα εισαι μελος:biglaugh:
Ρε n00b, δεν χρειάζεται ούτε να είσαι μέλος ούτε τίποτα!

Ο telonios απλά έσωσε την φωτογραφία και την έκανε upload στο imageshack.gr ;)

Αυτό το auctiva είναι τόσο χαζό που (στο Firefox τουλάχιστον...) κάνεις δεξί κλικ, σου πετάει το box που λέει "image protected" και μόλις κάνεις κλικ στο "ΟΚ" σου εμφανίζει το κανονικό μενού του δεξιού κλικ, οπότε και η φωτογραφία είναι στο έλεος σου! Μιλάμε για το απόλυτα άχρηστο "protection"!!! :D

Κάτι που λέει ότι χρησιμοποιείς ακόμα Internet Explorer! You need -> :help:

:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Ρε n00b, δεν χρειάζεται ούτε να είσαι μέλος ούτε τίποτα!Ο telonios απλά έσωσε την φωτογραφία και την έκανε upload στο imageshack.gr
The next time that somebody will dare to call me noob i am going to kick his sorry %!% :diablotin:

Tοσα ωραια πραγματα σε αυτο το τhread και το μονο σχολιο που βρηκες να κανεις ηταν αυτο για να μου σπασεις τα νευρα μα που οδηγητε ο κοσμος ηθελα να ξερα?
 
Αν θέλεις να έχεις υπογραφή Ο κυρίαρχος του παιχνιδίου!!!!!, πρέπει και να την υποστηρίζεις στην πράξη... :D

Πάντως σε διαβεβαιώ ότι το παρόν thread το διαβάζω σταθερά, οπότε συνέχισε! :)
 
μια που τα λεμε εδω για δημοπρασιες παζαρευω για ενα nomad sega, η τυπισα(ναι καλα διαβασατε) μου ζηταει 200 ευρω, τι να κανω? η εγω ειμαι ασχετος και τα βλεπω πολλα η αυτη ειναι καραενημερωμενη, εμπλεξα
 
αν βρήκες nomad, χτυπα το.
 
Το δικο μου nomad το είχα αγοράσει 87 ευρώ από το ebay. Εντάξει είναι σπάνιο αλλά είπαμε. 200 ευρώ είναι πολλά εκτός αν το δίνει μέσα στο κουτί και καινούργιο - το κουτί να μην έχει ανοίξει ποτέ που και πάλι θα το σκεφτόμουνα για 200. Προτείνω να κοιτάξεις για κανένα σε πιό λογική τιμή. Αρκετά συχνά παίζουν nomad στο ebay.
 
ναι ειναι σαν καινουργιο, σχεδον δηλαδη, το κουτι υπαρχει,τα 180 ευρω εφυγαν(εκει τα κατεφερα) ξεχασα να πω οτι στην τιμη ειναι και 2 games ( mortal 3 και eternal champions ) το πηρα για καθαρα λογους συλλογης , το ειχα και παλαιοτερα αλλα το ειχα πουλησει οταν εσβησε σαν μηχανημα( πασχα 1996)
 
Εμένα μου βγάζει μόνο 0,01 ,το reserve price πόσο να είναι άραγε?
 
Απολαυστε ομορφια!!!!!

η καταραμενη φωτο δε λεει να εμφανιστει οποτε αναγκαστικα πρεπει να μπειτε στο λινκ για να τη δειτε:mad:

DSC00053.JPG


http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260204048957&ssPageName=ADME:B:SS:US:1123

Τιμη εκκινησης US $0.01 θελει ακομα 2 μερες
 
SONIC είπε:
Απολαυστε ομορφια!!!!!
η καταραμενη φωτο δε λεει να εμφανιστει οποτε αναγκαστικα πρεπει να μπειτε στο λινκ για να τη δειτε:mad:

DSC00053.JPG


http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260204048957&ssPageName=ADME:B:SS:US:1123

Τιμη εκκινησης US $0.01 θελει ακομα 2 μερες
Πηρα ενα απο τον πωλητη για 30$.

Ευχαριστω για την γνωστοποιηση sonic! :)
 
Τιποτα φιλε γι'αυτο ειναι αυτο το thread:cool:

οποτε να το τσεκαρεις οποτε ειναι διαθεσιμο :)

Χερομαι που επιτελους φανηκε χρησιμο σε καποιον.
 
Θα πρέπει να το είχε πολύ άχτι το aes ο τύπος!
 
Νομίζω ότι είναι λίγο σπάνιο!

Sony Playstation Blue Debugging Station

:eek::eek::eek:

CIMG4911.jpg


CIMG4914.jpg


CIMG4916.jpg


Starting bid: AU $479.00 = 287,20 Euros

ΥΓ. Αν κάποιος θελήσει να το πάρει από το συγκεκριμένο χρήστη επειδή έχω πάρει κι εγώ παλιότερα, είναι πολύ καλός και γρήγορος.
 
Υπηρχε μια εποχη, που εβρισκες στο ebay περισοτερα μπλε debuggers παρα κανονικα ps1 :p

To πωλητης το δινει αρκετα ακριβα το μηχανημα.. Χωρις καν τα συνοδευτικα χαρτια του.
 
Πίσω
Μπλουζα