Οι φίλοι μας...τα ζώα!

Αααααααυτά είναι! Ένα τέτοιο κρεβάτι θα πάρω κι εγώ να το βάλω στο μπαλκόνι (διότι πού να χωρέσει στην κρεβατοκάμαρα???) και θα καθόμαστε μαζί με τον Πασά και τον Ρόρυ! Ή ακόμα καλύτερα, θα το βάλω στον κήπο στην Σκόπελο! Πώς δεν το σκέφτηκα αμέσως? Εκεί χωράει μια χαρά! Το πολύ-πολύ να κόψουμε κανένα δέντρο... :p :p :D :D
 
Αααααααυτά είναι! Ένα τέτοιο κρεβάτι θα πάρω κι εγώ να το βάλω στο μπαλκόνι (διότι πού να χωρέσει στην κρεβατοκάμαρα???) και θα καθόμαστε μαζί με τον Πασά και τον Ρόρυ! Ή ακόμα καλύτερα, θα το βάλω στον κήπο στην Σκόπελο! Πώς δεν το σκέφτηκα αμέσως? Εκεί χωράει μια χαρά! Το πολύ-πολύ να κόψουμε κανένα δέντρο... :p :p :D :D
Αν μπει στην αυλή, να προσέχετε μην ρίχνετε νερά, διότι το κρεββάτι είναι... ηλεκτροφόρο! :D Τα πορτατίφ είναι τμήμα του κεφαλαριού.
 
Αν μπει στην αυλή, να προσέχετε μην ρίχνετε νερά, διότι το κρεββάτι είναι... ηλεκτροφόρο! :D Τα πορτατίφ είναι τμήμα του κεφαλαριού.

Καλά που μου το είπες! Δεν το είχα προσέξει! Δεν θα ρίχνω νερό με το λάστιχο, θα βγάζω μόνο με τον κουβά από το πηγάδι! :D :D
 
πάντα είχα την απορία πώς περνάνε τα καλώδια από τους σωλήνες (εδώ του κεφαλαριού) για να δώσουν ρεύμα στις απλίκες. με έναν φίλο μου που είναι επίσης ηλεκτρολόγος οπότε έχουμε προσπαθήσει να επισκευάσουμε παλιές πλαφονιέρες και να αντικαταστήσουμε τα καλώδια αποτύχαμε. ίσως η απορία να μην μου λυθεί ποτέ. ελπίζω το κρεβάτι να είναι γειωμένο!
 
πάντα είχα την απορία πώς περνάνε τα καλώδια από τους σωλήνες (εδώ του κεφαλαριού) για να δώσουν ρεύμα στις απλίκες. με έναν φίλο μου που είναι επίσης ηλεκτρολόγος οπότε έχουμε προσπαθήσει να επισκευάσουμε παλιές πλαφονιέρες και να αντικαταστήσουμε τα καλώδια αποτύχαμε. ίσως η απορία να μην μου λυθεί ποτέ. ελπίζω το κρεβάτι να είναι γειωμένο!
Μηπως να ρωτησουμε την Κιμ;
 
μπα δεν θα ξέρει πολύ ωραία αυτή και η γατούλα μας έχει τύχει μέχρι και πολύφωτο με καλώδια με μόνωση χαρτιού (!) πρέπει να είναι πριν το Β' Παγκόσμιο Πόλεμο και δεν μπορέσαμε ούτε να βγάλουμε τα παλιά καλώδια πόσο μάλλον να περάσουμε καινούρια.
 

Σκέφτομαι τον εαυτό μου σαν να είναι μπροστά σε εκείνη την στιγμή ο άνθρωπος που κοιτά η Κιμ..

ΚΙΜ: Έλα αγάπη μου να ξαπλώσεις..

(η αγάπη της φυσικά είμαι εγώ :p )

1629449295994-jpeg.230884


Ωραίο κρεβάτι δε λέω αλλα...

Το μονο που λείπει είναι λίγη μουσική υπόκρουση και μια τέτοια αφισουλα απο πάνω απο την Kim! :eek:

άπαπαα, δεν πλησίαζα που να με πλήρωναν!!!

μπρρρ.. Πολύ Δρακουλιαρικια φωτογραφία!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα