Οι φίλοι μας...τα ζώα!

Η Χιτσκοκική μπάκα είχε ροπή προς κακές φάρσες. Είχε μαξιλάρια που έκαναν τον...χαρακτηριστικό ήχο από αέρια όταν καθόταν κανείς πάνω και κάτι κυρίες καθωσπρέπει τις στραβοκοιτούσε όταν κάθονταν. Επίσης μια φορά έδεσε με χειροπέδες έναν ηθοποιό στο τιμόνι ενός αυτοκινήτου αφού τον είχε ποτίσει τσάι με καθαρτικό και καταλαβαίνετε σε τι κατάσταση τον βρήκαν το πρωί όταν άνοιξε το στούντιο!
 
Αχ, ψυχουλες μου! Ποσο τα λυπαμαι τα καημενα τα ζωακια που γινονται θεαμα και ζουνε στις αφυσικες και αθλιες συνθηκες ενος τσιρκου. Ποτε θα απαγορευτει αυτο το αισχος;
 
ζουζού.JPGεδώ βλέπουμε ένα κατοικίδιο αιλουροειδές (felis catus domesticus) στην αγαπημένη του θέση πάνω στο πικάπ μου. το δωμάτιο μου δεν είναι μόνο δικό μου αλλά ανήκει και στη ζουζού, από την οποία πρέπει να ζητήσω άδεια για να χρησιμοποιήσω το πικάπ.
@bambinella 100 : κι εγώ στενοχωριέμαι με τα ζωάκια που τα χρησιμοποιούν για να διασκεδάζουμε εμείς, τώρα είναι πολύ περισσότερο ευαισθητοποιημένος ο κόσμος, είναι και πολύ αυστηρότεροι οι νόμοι, ευτυχώς.
 
@Uskoke Ειναι υπεροχη η Ζουζου σου! Σε παρακαλω, δωσε της πολλα φιλακια απο μενα. Την αγαπω! ❤️
 
Προβολή συνημμένου 245163εδώ βλέπουμε ένα κατοικίδιο αιλουροειδές (felis catus domesticus) στην αγαπημένη του θέση πάνω στο πικάπ μου. το δωμάτιο μου δεν είναι μόνο δικό μου αλλά ανήκει και στη ζουζού, από την οποία πρέπει να ζητήσω άδεια για να χρησιμοποιήσω το πικάπ.
@bambinella 100 : κι εγώ στενοχωριέμαι με τα ζωάκια που τα χρησιμοποιούν για να διασκεδάζουμε εμείς, τώρα είναι πολύ περισσότερο ευαισθητοποιημένος ο κόσμος, είναι και πολύ αυστηρότεροι οι νόμοι, ευτυχώς.
Αληθινη, ανθρωπινη, φωτο. Οχι σαν αυτες των δηθεν ζωοφιλων, βιπιδων που περνουν αγκαλια ενα ζωακι για να φωτογραφιθουν για λογους μοδας και αυτοπροβολης
 
Πίσω
Μπλουζα