Οι ωραιότερες Ελληνίδες για το 1997 και 1998

Της πάει πολύ το μαλλί της Σμαράγδας και ρε παιδιά δεν έχει αλλάξει πολύ από τότε δηλ.μπραβο της, κοριτσάκι ακομα. Η Ελίνα καντζα άξιζε μια καλύτερη θεση
 
Πιστεύω ότι τώρα το νούμερο 1 θα ναι η Ναυπλιώτου, περιμένω και την αλεκα καμηλα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Λασπα και Βανδη δεν εχουν καν δουλεια στην 50αδα.
 
Την Αντζελα Μαρκάκη την θυμάμαι στα καλλιστεία του 1993 (αν δεν με απατά η μνήμη μου) να παίρνει τίτλο και μάλιστα να χάνει σκανδαλωδώς τον τίτλο της Σταρ Ελλάς από μία κοπέλα που ποτέ δεν ξανακούσαμε. Επίσης νομίζω πως είχε παίξει και στη Λάμψη. Με μια ξαδέρφη της πηγαίναμε μαζί σχολείο και την είχα δει μια φορά και από κοντά σε ένα εφηβικό-σχολικό πάρτυ κάπου στα 89-90. Πολύ όμορφη κοπέλα πραγματικά
 
Το Μαράκι πουθενά; Περιμένω να δω και Τζίνα Αλιμονου
images.jpeg
 
Ε, λοιπόν, εγώ έπαθα πλάκα με την Βανδή. Δεν θυμόμουν καθόλου πώς ήταν. Αυτή δεν έπρεπε να γιορτάζει το Δεκαπενταύγουστο, αλλά της Μεταμορφώσεως. Τώρα θα μου πείτε, αυτό αφορά σε πολύ κόσμο. Δεκτόν.
 
Την Αντζελα Μαρκάκη την θυμάμαι στα καλλιστεία του 1993 (αν δεν με απατά η μνήμη μου) να παίρνει τίτλο και μάλιστα να χάνει σκανδαλωδώς τον τίτλο της Σταρ Ελλάς από μία κοπέλα που ποτέ δεν ξανακούσαμε. Επίσης νομίζω πως είχε παίξει και στη Λάμψη. Με μια ξαδέρφη της πηγαίναμε μαζί σχολείο και την είχα δει μια φορά και από κοντά σε ένα εφηβικό-σχολικό πάρτυ κάπου στα 89-90. Πολύ όμορφη κοπέλα πραγματικά

πολυ σωστα τα θυμαστε ολα
η ξαδερφη σας εχει ακομη επαφες μαζι της;
 
Αααααααααα τι μνήμες μου ξυπνήσατε!!!!!!!!!

Είχα δει πολλές φορές από κοντά την Τζίνα Αλοιμόνου (δεν την είδα στο φωτοκολάζ!) το μακρινό 1991 (δούλευε στο θρυλικό club στην Πλ. Μαβίλη FAZ ATHENS DANCE). Θεάρα λέμε!

Επίσης απίστευτα όμορφη ήταν και η Ρέα Τουτουντζή. Αυτή την έβλεπα στα μαγαζιά του Τσιλιχρήστου. Άλλο επίπεδο!
 
Αααααααααα τι μνήμες μου ξυπνήσατε!!!!!!!!!

Είχα δει πολλές φορές από κοντά την Τζίνα Αλοιμόνου (δεν την είδα στο φωτοκολάζ!) το μακρινό 1991 (δούλευε στο θρυλικό club στην Πλ. Μαβίλη FAZ ATHENS DANCE). Θεάρα λέμε!

Επίσης απίστευτα όμορφη ήταν και η Ρέα Τουτουντζή. Αυτή την έβλεπα στα μαγαζιά του Τσιλιχρήστου. Άλλο επίπεδο!
Την Δούνια έχω δει από κοντά πολύ ψηλή γυναίκα, επίσης έχω δει την Ντελου η οποία ειναι ψηλή αλλά όχι τόσο όσο η Δούνια . Η ντελου είναι πιο όμορφη από ότι στις φωτογραφίες
 
Μαγαζια Τσιλιχρήστου; Για κάνε το λιανά
 
Τα περισσότερα μαγαζιά εκείνης της εποχής στη Λεωφόρο Ποσειδώνος (παραλιακή) ήταν του συγκεκριμένου DJ και επιχειρηματία.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μάλιστα, άρα όχι τυχαία δεν εμφανίζονταν σε ένα σήριαλ το Τσιλιγιωργος.
 
Οριστε; Ποια ειναι αυτη στο νουμερο 1 και γιατι βρισκεται εκει; Εκτος αν την αδικει η συγκεκριμενη φωτογραφια...

Οσο για το ξυλαγγουρο τη Δουνια στο νουμερο 3, μαλλον πλακα μας κανουν. Ουτε καν νοστιμη δεν τη θεωρω.

Η Ειρηνη Σκληβα με την ουρανια ομορφια της ειναι η πρωτη στην καρδια μου και τις προτιμησεις μου.
 
Πίσω
Μπλουζα