Ο Βασιλιάς Αρθούρος - King Arthur and the Knights of the Round Table (1979)

Για τους φιλους της σειρας αποσπασμα απο το 7ο επεισοδιο

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευγε Χρηστο !! Παντα ευπροσδεκτα τα κλιπς απο την "Ελληνικη" προβολη.
 
Emmm... δεν άφησε εμότικον ο Ford για εμάς... :(





Χρήστο είσαι φοβερός!!!!
worship.gif
worship.gif
worship.gif
worship.gif
Υπάρχει και άλλο;;;;
3120.gif
84.gif
 
O ChristosM και ο Thamonas πρεπει να ηταν τα μονα προνοητικα παιδια εκεινη τη περιοδο. :)

Υπερσπανιο ντοκουμεντο. Παγκοσμιως (πλην Ισπανιας)
 
Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο Anime! Ήταν από τα αγαπημένα μου! Ήμουν από τους τυχερούς τότε, καθώς είχα καταφέρει να έχω στην κατοχή μου μία κασετίνα (χρώματος μπλε... από αυτές με τα μαγνητάκια!), που είχε επάνω την φιγούρα του αρθούρου, και από πίσω του το επιβλητικό Κάμελοτ! Κρίμα που δεν την κράτησα :( ...πού να ήξερα τότε...
 
Παιδια υπαρχει ελπιδα να βρεθει ποτε αυτη η απιστευτη σειρα?
 
Ίσως κάποιοι πιο μεγάλοι μπορούν να με βοηθήσουν.

θυματε κανείς ένα επεισόδιο με ένα γιγάντιο βέλος; Προσπάθη στρατός τόξοτες να το aποκρουσουν, άλλοι με δίχτυα, αλλά είναι ασταμάτητο.

και ένα άλλο επεισόδιο που δυο ιππότες πολεμάμε και ο ένας κόβει τον άλλον στα μισά. Αυτό με είχε πραγματικά ταραξει.
 
Μάνος Βενιέρης, Βασίλης Καίλας και Βασίλης Κολοβός από αυτούς που άκουσα στην ελληνική μεταγλώτιση.
 
για να βοηθήσω με την σειρά μου, βρήκα αυτό. Είναι το τελευταίο επεισόδιο, δυστυχώς ασπρόμαυρο και μόνο 13 λεπτά.

[edit] Παρά την καλή σου πρόθεση το απόσπασμα είναι μεγάλο και υπόκειται σε πνευματικά δικαιώματα, οπότε το Link διαγράφεται. [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα