Ο Επισκέπτης της Ομίχλης (1991 MEGA)

THANASI7

RetroN00b
Joined
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Αντιδράσεις
5
Ο επισκέπτης της ομίχλης (1991-92), MEGA


Πρεμιέρα: Παρασκευή 20/9/1991



Retro DB:
http://www.retrodb.gr/wiki/index.php/%CE%9F_%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BA%CE%AD%CF%80%CF%84%CE%B7%CF%82_%CF%84%CE%B7%CF%82_%CE%BF%CE%BC%CE%AF%CF%87%CE%BB%CE%B7%CF%82

picture.php
ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΣΤΟ ΜΕΓΚΑ ΤΣΑΝΕΛ 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 1991

picture.php





picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλημερα σε ολους τους ρετρομανιακς εβαλα και το κειμενο με την υποθεση τους πρωταγωνιστες πιστευω να σας καλυψα για τυχον αποριες
 
Ευχαριστούμε πολύ και γενικά ότι έχεις για σειρές τετοιου βελληνεκούς κτλ κτλ να ξέρεις πως είναι ευπρόσδεκτο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευπρόσδεκτο από μας, μόνο στο μέγκα έχουν ξεχάσει ότι έχουν και τέτοιες αξιόλογες σειρές που πολλοί θα ήθελαν να δουν - ξαναδούν, εκτός και αν κάνουν πως τις ξέχασαν (για τους δικούς τους λόγους)
 
καλημερα τσαλκ θα ηθελα να σε ευχαριστησω με χιλια δυο λογια αλλα θα προσπαθησω να ειμαι συντομος για το ανεκτιμητο θησαυρο που εχεις ανεβασει πρεπει να εισαι κορυφη !πιστευω εκπροσοπω την αποψη της συντριπτικης πλειοψηφιας απλα ενα μεγαλο ρισπεκτ απο μενα και λαβε αυτα ως ενα απειροελλαχιστο δειγμα εκτιμησης για τα οσα εχεις προσφερει μου δινεις δυναμη να συνεχισω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μπραβο θαναση,πολυ ενδιαφερον το αρχειο σου...
 
Απο αυτήν την σειρά, μου έχει μείνει η πολύ ατμοσφαιρική εισαγωγή,όπου έδειχνε ενα πτώμα σε μια παραλία και μετά το πλαάνο άνοιγε και έδειχνε έναν-έναν τους πρωταγωνιστές, να βρισκονται στο ίδιο σημείο και να συμπεριφέρονται ανάλογα με τον ρόλο τους στην σειρά.Πολύ καλή και η μουσική...
 
Πολύ ωραίο! Μπράβο Χρήστο
 
Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω σχετικα βιντεο με επεισοδια απο την εν λογω σειρα;
 
Pcgiatre αν υπάρχουν σε κανένα youtube.
 
pcgiatros είπε:
Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω σχετικα βιντεο με επεισοδια απο την εν λογω σειρα;
Τις νυχτες στο Mega, μια και προβαλλεται σε επαναληψη.
 
Η επαναληψη της σειρας σταματησε σημερα χωρις ομως να προβληθει το τελευταιο επεισοδιο.Ειναι κριμα το mega να σταματαει την επαναληψη μιας τοσο καλης σειρας στο προτελευταιο επεισοδιο αφηνοντας ολους οσοι την παρακολουθουσαν να μενουν με την απορια για το τελος της
 
vagpan είπε:
Η επαναληψη της σειρας σταματησε σημερα χωρις ομως να προβληθει το τελευταιο επεισοδιο.Ειναι κριμα το mega να σταματαει την επαναληψη μιας τοσο καλης σειρας στο προτελευταιο επεισοδιο αφηνοντας ολους οσοι την παρακολουθουσαν να μενουν με την απορια για το τελος της
Είναι σίγουρο ότι δεν προβλήθηκε το τελευταίο επεισόδιο ή είδες στο πρόγραμμα ότι σταματά στο προτελευταίο; Γιατί το πρόγραμμα άλλα λέει κ άλλα εννοεί!

Δεν ολοκληρώθηκε δηλαδή η σειρά στάνταρ;
 
Γεια σάς.. νέος στο φόρουμ.. όπως τα λέει ο vagpan είναι. Παρακολούθησα τα τελευταία 15 επεισόδιά περίπου και την Παρασκευή αυτό που προβλήθηκε ήταν πιθανώς το προτελευταίο(σίγουρα δεν ήταν το τελευταίο). προφανώς έγινε κάποιο μπέρδεμα στον προγραμματισμό του μέγα, γιατί στο πρόγραμμά τις Παρασκευής έγραφε επεισόδιο 45( το τελευταίο)..
 
sunset89 είπε:
Είναι σίγουρο ότι δεν προβλήθηκε το τελευταίο επεισόδιο ή είδες στο πρόγραμμα ότι σταματά στο προτελευταίο; Γιατί το πρόγραμμα άλλα λέει κ άλλα εννοεί! Δεν ολοκληρώθηκε δηλαδή η σειρά στάνταρ;
Eιδα το επεισοδιο της Παρασκευης και φανηκε καθαρα οτι υπαρχει συνεχεια και στο προγραμμα λεει οτι απο σημερα θα προβαλλεται αλλη σειρα στην ωρα του <<Επισκεπτη της Ομιχλης>>
 
Ξενυχτάω κάθε βράδυ για να προγραμματίσω την εγγραφή γιατί το Mega είναι τελείως ασυνεπές στο πρόγραμμά του. Τι έγινε βρε παιδιά, το σταματήσανε οι άχρηστοι; Μιλάμε για σειρά ποιοτική και με πολύ καλούς ηθοποιούς. Την προηγούμενη φορά που το έβαλαν πάλι έχασα το τελευταίο επεισόδιο και δεν έμαθα τι έγινε τελικά. Τώρα; Την τελείωσαν πριν την ώρα της;

Σ.Σ. Δυστυχώς παιδιά η σειρά βγήκε εκτός προγράμματος και στη θέση της έβαλαν την "Επιφάνεια" με την Πέμυ Ζούνη. Πάλι δε θα μάθω ποιός τη σκότωσε!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
βαθύγαλάζιο είπε:
Ξενυχτάω κάθε βράδυ για να προγραμματίσω την εγγραφή γιατί το Mega είναι τελείως ασυνεπές στο πρόγραμμά του. Τι έγινε βρε παιδιά, το σταματήσανε οι άχρηστοι; Μιλάμε για σειρά ποιοτική και με πολύ καλούς ηθοποιούς. Την προηγούμενη φορά που το έβαλαν πάλι έχασα το τελευταίο επεισόδιο και δεν έμαθα τι έγινε τελικά. Τώρα; Την τελείωσαν πριν την ώρα της;Σ.Σ. Δυστυχώς παιδιά η σειρά βγήκε εκτός προγράμματος και στη θέση της έβαλαν την "Επιφάνεια" με την Πέμυ Ζούνη. Πάλι δε θα μάθω ποιός τη σκότωσε!!!!!![/QUOTΕ]

Επειδή δε νομίζω να μπορέσουμε να βρούμε κάπου το τελευταίο επεισόδιο, μπορώ να σου πω τι έγινε στο προτελευταίο, που αφήνει να εννοηθεί ποίος είναι ο δολοφόνος ;)
 
Μίλησα με το Mega και μου είπαν ότι γνωρίζουν(;!) ότι δεν έχει προβληθεί το τελευταίο επεισόδιο. Σε ερώτησή μου αν θα την τελειώσουν τη σειρά σαφή απάντηση δεν πήρα. Τι να πω κι εγώ;
 
Μηπως εκαναν και αυτοι στο mega τα θαυματα της κρατικης τηλεορασης και εγραψαν κανεναν αγωνα επανω στη κασετα του τελευταιου επεισοδιου?Αν κρινω απο την απαντηση του σταθμου,μονο αυτο μπορω να υποθεσω,οτι δεν εχουν πια το τελευταιο επεισοδιο
 
Πίσω
Μπλουζα