Ο Ιππότης της Ασφάλτου (Knight Rider)

Το λινκ εχει spoiler ,μην το δειτε να μεινετε με την ψευδαισθηση. :fafoutis:
 
Ναι όλοι είχαμε πιστέψει τότε πως ο ΚΙΤΤ πετούσε, ο Μπάτμαν πηδάει από ταράτσα σε ταράτσα και ο Σούπερμαν πετάει προς το φεγγάρι. :biglaugh:
 
Ναι όλοι είχαμε πιστέψει τότε πως ο ΚΙΤΤ πετούσε, ο Μπάτμαν πηδάει από ταράτσα σε ταράτσα και ο Σούπερμαν πετάει προς το φεγγάρι. :biglaugh:

Τι....

Μα εγώ πιστεύω ακόμα.. δεν είναι δυνατόν...

Όχι ρε φίλε τελικά όλα είναι ψέμματα..

:fafoutis:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν ξέρω αν είναι σωστό να το κάνω - κινδυνεύετε να πάθετε ψυχολογικά τραύματα - αλλά νομίζω πρέπει να σας αποκαλύψω ότι ούτε Άγιος Βασίλης υπάρχει.
 
Δεν ξέρω αν είναι σωστό να το κάνω - κινδυνεύετε να πάθετε ψυχολογικά τραύματα - αλλά νομίζω πρέπει να σας αποκαλύψω ότι ούτε Άγιος Βασίλης υπάρχει.



Μιας και μιλάμε για Santa Claus ορίστε και ο Χριστουγεννιάτικος Κιττ...


Να και ένα φοβερο Knight Rider Christmas remix...


Ενα στιγμιότυπο και απο το Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο του Knight Raider.

Screen+Shot+2013-11-12+at+1.00.37+PM.png




ΥΓ. Είπε κάνεις ότι ο Κιττ δεν...
:whistle:

Screen+Shot+2013-11-12+at+11.55.24+AM.png


:fafoutis:
 
Τελευταία επεξεργασία:
@elephadas : και όμως ο Άγιος Βασίλης υπάρχει όχι με την κυριολεκτική έννοια του χοντρού με τα κόκκινα και τα έλκηθρα που μπαίνει σε όλες τις καμινάδες και φέρνει δώρα, εγώ νιώθω σαν να μου τα έφερε αυτός ενώ ξέρω πολύ καλά από ποιους είναι (μεταξύ άλλων και από μένα τον ίδιο!) για να το καταφέρει αυτό ο Βασίλης έπρεπε να είναι omnipotent, omniscient and ubiquitous (πράγμα μάλλον δύσκολο) αλλά κάτι βοήθησε να πάρω κάτι που θα μου έκανε χαρά, πες το θεό, πες το σύμπαν (στιλ Coehlio), πες το μια ανώτερα δύναμη, πες το Άγιο Βασίλη.
 
@elephadas : και όμως ο Άγιος Βασίλης υπάρχει όχι με την κυριολεκτική έννοια του χοντρού με τα κόκκινα και τα έλκηθρα που μπαίνει σε όλες τις καμινάδες και φέρνει δώρα, εγώ νιώθω σαν να μου τα έφερε αυτός ενώ ξέρω πολύ καλά από ποιους είναι (μεταξύ άλλων και από μένα τον ίδιο!) για να το καταφέρει αυτό ο Βασίλης έπρεπε να είναι omnipotent, omniscient and ubiquitous (πράγμα μάλλον δύσκολο) αλλά κάτι βοήθησε να πάρω κάτι που θα μου έκανε χαρά, πες το θεό, πες το σύμπαν (στιλ Coehlio), πες το μια ανώτερα δύναμη, πες το Άγιο Βασίλη.
Αλίμονο αν κατάλαβα ! . . .
 
εννοώ ότι τα παιδιά στενοχωριούνται όταν μαθαίνουν ότι ο Άγιος Βασίλης δεν υπάρχει και τα δώρα τα παίρνουν οι γονείς τους. Εγώ ως ενήλικος, φυσικά, ξέρω ότι τα δώρα τα παίρνουν οι συγγενείς μου...και όχι ένας χοντρός που μπαίνει στην καμινάδα, αλλά πιστεύω στον Άγιο Βασίλη ως μια ανώτερη δύναμη που σου δίνει ότι θέλει η καρδιά σου.
 
καλημερα

ξερει κανεις τον τιτλο του κομματιου που ειναι στο βιντεακι (το ειχα παλια σε κασετα 198φευγα και μαλλον ειναι remix απο το κανονικο θεμα)
 
χιλια ευαριστω το εψαχνα χρονια.!!!
 
Δεν ξέρω αν είναι σωστό να το κάνω - κινδυνεύετε να πάθετε ψυχολογικά τραύματα - αλλά νομίζω πρέπει να σας αποκαλύψω ότι ούτε Άγιος Βασίλης υπάρχει.
Αυτό ΟΧΙ, δεν θα το ανεχτώ! Υπάρχει και παρα-υπάρχει! Τον περιμένουμε κάθε παραμονή Πρωτοχρονιάς, και αυτό δεν θα μας το χαλάσει κανείς!

===========================================================
Κακά τα ψέματα, είναι μεγάλη απογοήτευση να μαθαίνεις ότι δεν υπάρχει Άγιος Βασίλης!
 
Μα υπάρχει! :)

Αν και σε κάποια σημεία αναφέρετε στην Κυπριακή κοινωνία είναι πολύ ένα ωραίο άρθρο απο τον Alphatv Cyprus :

 
Πω πω τι μου θύμησες.. το είχα αυτό το παιχνίδι με τον ΚΙΤ!!!
 
Επίσκεψη σε έναν από τους αυθεντικούς KITT που χρησιμοποιήθηκε σε όλες τις σεζόν:

 
Πίσω
Μπλουζα