Ο Τροχός της Τύχης (1990 ANT1)

Χεχε αν ειναι ετσι ουτε παρουσιαστης χρειαζεται, αφου σημερα θα μπορουσαν να γινουν ολα αυτοματοποιημενα :D Αυτο που θελω να πω ειναι οτι ο ρολος της Τζουλιας οπου μπαινει στο στουντιο κανοντας σοου, προλογιζει το καθε παιχνιδι, παρουσιαζει το δωρο, και τελος παντων λεει 10 λεξεις σε καθε επεισοδιο, ειναι αισθητικα καλυτερο απο το ρολο της Κριστα
 
Rakeesh είπε:
Χεχε αν ειναι ετσι ουτε παρουσιαστης χρειαζεται, αφου σημερα θα μπορουσαν να γινουν ολα αυτοματοποιημενα :D Αυτο που θελω να πω ειναι οτι ο ρολος της Τζουλιας οπου μπαινει στο στουντιο κανοντας σοου, προλογιζει το καθε παιχνιδι, παρουσιαζει το δωρο, και τελος παντων λεει 10 λεξεις σε καθε επεισοδιο, ειναι αισθητικα καλυτερο απο το ρολο της Κριστα
Και είναι και διαδραστική με τον παίκτη, τον συγχαίρει και τον αγκαλιάζει...
 
σελιδα αφιερωμενη στον 'ΤΡΟΧΟ' των 90's του ΑΝΤ1
 
domniki είπε:
Η Τζούλια Νόβα είναι κ'αυτή ξένη και μοντέλο, όπως ακριβώς ήταν και η Κρίστα. Μάλιστα ο ρόλος της είναι εντελώς περιττός, γιατί η εμφάνιση των γραμμάτων γίνεται τώρα με ηλεκτρονικό τρόπο, ενώ παλιότερα, επί Κρίστας, γινόταν με χειροκίνητο τρόπο (κουτιά που τα γύριζε η Κρίστα προς τους θεατές). Οπότε δεν χρειάζεται κανένας πια για να εμφανίστουν τα γράμματα. Αλλά μια όμορφη γλάστρα είναι πάντα καλοδεχούμενη από τους θεατές.
συμφωνω μαυτο αλλα δεν ειναι απο ολους

εμενα δεν μου αρεσει (η παρουσια της,οχι η ιδια) και δεν ειναι καλοδεχουμενη για μενα
 
elsint17 είπε:
συμφωνω μαυτο αλλα δεν ειναι απο ολους

εμενα δεν μου αρεσει (η παρουσια της,οχι η ιδια) και δεν ειναι καλοδεχουμενη για μενα
Συμφωνώ απόλυτα. Τι σημασία έχει αν η άλλη είναι όμορφη. Δε μου αρέσει ούτε εμένα η παρουσία της και γενικά δεν τη συμπάθησα και ποτέ. Είναι σαν να προσπαθούνε να μιμηθούνε με κάκιστο τρόπο το οτι ο παλιός Τροχός της τύχης είχε την Κρίστα, οπότε κοτσάρουμε μία γλάστρα και πατσίσαμε...
 
Τελικά ο Πολυχρονίδης που το παρουσιάζει τα τελευταία 8 χρόνια είναι πλέον ο μακροβιότερος παρουσιαστής του συγκεκριμένου τηλεπαιχνιδιού
 
Τρέιλερ από το τηλεπαιχνίδι (Ο Τροχός της Τύχης) με τον Παύλο Χαϊκάλη και την Κρίστα. Μεταδόθηκε Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου 1992 στον ΑΝΤ-1.
 
Πίσω
Μπλουζα