Ο Χίτλερ μαθαίνει για τη συνάντηση των Retromaniax

θα πεθααααανωωωωωωωωωωωωω :rofl:

εισαι ΜΑΣΤΟΡΑΣ!!!! :bow:
 
Στo πλαίσιo της απομάκρυνσης κάθε βίντεο που σατύριζε την εν λόγω σκηνή,ύστερα από απαίτηση της παραγωγού εταιρείας,δυστυχώς χάθηκε και το "δικό μας" από το youtube.... :(
 
δεν μπορεί να ξανα ανέβει με άλλο όνομα,καμουφλαρισμένο,ώστε να είναι πιο δύσκολος ο εντοπισμός?

ή να ανέβει σε άλλο site (πχ greektube) ?
 
κρίμα...... ο Άλκης είχε κάνει φανταστική δουλειά :(
 
Φτουουουουουουουουουου... να πάρει...
swear1.gif


Και δεν το είχα κατεβάσει...
3550.gif


Απαράδεκτη...
hitler.gif
(η εταιρεία... )
 
Αναμενομενο... εδω και εμας μας κακοφαινεται αμα χρησιμοποιουν εικονες απο το φορουμ χωρις ειδοποιηση/παραπομπη/αδεια.... αυτοι θα εδειχναν ανωτεροτητα με 10 λεπτα ταινιας τους και μαλιστα παραποιημενης επι το σατυρικοτερον ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Tywien είπε:
Αναμενομενο... εδω και εμας μας κακοφαινεται αμα χρησιμοποιουν εικονες απο το φορουμ χωρις ειδοποιηση/παραπομπη/αδεια.... αυτοι θα εδειχναν ανωτεροτητα με 10 λεπτα ταινιας τους και μαλιστα παραποιημενης επι το σατυρικοτερον ?
Ας το έκαναν... για μιά φορά στην ιστορία τους... :p

Άλλωστε, δεν το εκμεταλλεύτηκε οικονομικά ο Άλκης ώστε να ανησυχούν για τυχόν διαφυγόντα κέρδη... Και τους έκανε και δωρεάν διαφήμιση αν το καλοσκεφτούμε... :angry:
 
Juanita είπε:
Ας το έκαναν... για μιά φορά στην ιστορία τους... :p
Άλλωστε, δεν το εκμεταλλεύτηκε οικονομικά ο Άλκης ώστε να ανησυχούν για τυχόν διαφυγόντα κέρδη... Και τους έκανε και δωρεάν διαφήμιση αν το καλοσκεφτούμε... :angry:
Ε... κοιτα, με τη δικη μας οπτικη ειναι ισως διαφημιση. Αλλα με τη δικη τους μπορει να μην τους αρεσει αυτο που αρεσει και σε μας. Το ιδιο φανταζομαι θα θεωρει και η Ντισνευ στη τυχον "διαφημιση" του Μικυ της σε ταινιες της με αλλους υποτιτλους. Τελος παντων...επειδη μου αρεσε ... βρηκα ενα αλλο ...παρα πολυ απλοικο ... μπορεις να βαζεις δικους σου υποτιτλους σε Μπολιγουντ αποσπασματα και για λιγο καιρο μενουν ενεργα, μετα χανονται... ενδεικτικα εφτιαξα ενα... μετα απο δυο τρια δευτερολεπτα αρχιζει μονο του οταν πας στο σαιτ τους:

http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-da8d92d3a4d7b6c6eb4a68dc3923a701.html
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ πάντως το έχω...
 
πολλά συγχαρητήρια στο δημιουργό του βίντεο....!! ειναί φανταστικό.
 
"είχα και 'γω polly pocket" λεει!!!!! έλιωσα!
 
φανταστικο βιντεο!!!ελιωσα απο τα γελια!!!! :rofl: :rofl: :rofl:
 
Ωπ, ενεργοποιήθηκε και πάλι το βιντεάκι μας; Ευχάριστη έκπληξη, πάλι καλά που αμέλησα να το σβήσω δηλαδή όταν μας το είχαν μπλοκάρει. :)
 
Μην ανυσηχείς , τα έχει όλα η Dominiki σε DVD
Πραγματικά , όπως έκανα πίσω στην καρέκλα από τα γέλια , κόντεψα να πέσω ! Τι φοβερή σκηνή ήταν αυτή ! ! !
 
Κορυφαίο το βίντεο Άλκη! Το είδα που αναφέρθηκε εδώ. Πολύ γέλιο. Ειδικά όταν ψιθυρίζει η απ'έξω ότι η domniki έχει την Κάντυ σε DVD.:biglaugh:
 
βρέ παιδιά που μπορώ να δώ το βίντεο, να γελάσω και εγώ!
 
" και εγώ είχα πόλι πόκετ " ... και οι στρατηγοί ταράζονται... :D
 
Πίσω
Μπλουζα