Ο πανίσχυρος Μεγιστάνας των Νίντζα

Παιδιά σε κάποιες σκηνές παίζει να είμαι και εγώ. Δυστυχώς δεν ήμουν στην πρεμιέρα μόλις τώρα το έμαθα απο εδώ. Μου είχε πει ένας φίλος μου που γνωρίζει τον δημιουργό της ταινίας πως θέλανε κομπάρσους και δέχτηκα να τους βοηθήσω. Όταν δω την ταινία, θα σας πω αν έβαλαν τις σκηνές που ήμουν.
 
Την έχω δει την ταινία πολύ γέλιο.Την έχω στον δίσκο μου στις άκρως συλλεκτικές!
 
Μηπως υπαρχει κανενα ξεμπαρκο invitation για τον "Δαιμονοειδη" ρε παληκαρια? Αν ναι ριξτε μου ενα PM παρακαλω...
 
Άμα περισσεύει και καμία άλλη πρόσκληση...Θα θέλαμε και εμείς να παραβρεθούμε στο ευτυχές γεγονός. ;)
 
Σουβλάκια; Κάποιος μίλησε για σουβλάκια;;;

telamonas.souvlakis είπε:
Αληθευει οτι τα σουβλακια επαιξαν χωρις ντουμπλαρισμα ολες τις επικινδυνες σκηνες ?
Nαι αληθεύει... δεν ήθελαν επ' ουδενί λόγο να μπει κασκαντέρ για τις επικίνδυνες σκηνές.

Εκεί κάπου νομίζω ότι την πάτησαν - δεν τα κατάφεραν. Αυτό ήταν τελικά που τα έφαγε... :)

Μην ξεχάσω: Μεγάλες αλήθειες που πηγάζουν από την ιστορία του μεγιστάνα:

May the souvlaki be with you...

or as the ancient greeks used to say

He who controls the souvlaki - controls the universe...
 
Θα τη δω αυριο το βραδυ και θα επιβεβαιωσω τα λεγομενα σου Ambu :D
 
Δε μπορώ να καταλάβω . Χρειάζεται κανείς το αρχείο torrent ;
 
Είδα και εγώ την ταινία, με μεγάλη καθυστέρηση μπορώ να πω. Να σας πω την αλήθεια, τα γυρίσματα είχαν πιο πολύ γέλιο, γιατί γίνανε φάσεις που δεν μπήκαν στην ταινία. Η μόνη σκηνή που μπήκε είναι μια που την δείχνει μετά τα end credits, όπου ένας καθαριστής μαζεύει τους σακατεμένους ninja.

Και πάλι όμως η ταινία έχει πολύ γέλιο. Η μόνη μου ένσταση είναι που δεν υπήρχε εξωτερικό μικρόφωνο και δεν καταλάβαινες καλά τι λέγαν (καλά μην βαράτε θέλαν να είναι cult η ταινία...).

Α, σε μερικές σκηνές φαίνομαι για πολύ λίγο (σε εκείνες που πολεμάν οι ninja τον Σέκερη και τον "σκοτώνουν").

Επίσης έχω inside info πως θα κυκλοφορήσει η ταινία σε dvd κανονικά. Θα είναι δώρο σε ένα κόμικ αλλά δεν ξέρω σε ποιο.
 
τελικά παίδες μόνο στο greek-tracker υπάρχει; δεν το βρίσκω σε κανένα άλλο "μαγαζί"
 
Κάνε search "Panisxyros Megistanas twn Ninja" στο demonoid. :thumbup:
 
και στο Μπλε Ασπρο μια απο τα ιδια..
 
ambu_dare ¨

May the souvlaki be with you...
He who controls the souvlaki - controls the universe...
Πού το είπε αυτό στην ταινία ;

Πάντως , όχι ότι θέλω να γίνω κακός , αλλά το "Καράτε - Τυφλή φυγή" ήταν καλλύτερο .
 
Ημουν στην πρεμιερα, στην αιθουσα Ιριδα, τα παλικάρια έκαναν δουλειά,όχι αστεία.

Επίσης, αν θέλετε να γνωρίσετε κανεναν απο αυτούς πείτε το μου ξέρω τους μισούς (ακριβώς όμως, τπυς μετραγα προχτές...)
 
Τους ξέρεις?Πως και δεν έπαιξες στην ταινία? :D
 
:biglaugh::biglaugh: Οχι, που θα τους τη χάριζα.......:biglaugh::biglaugh:

Θα τους το κάψω, το κεφάλι, μιά και καλή........ :diablotin: :diablotin:

Οργάνωσα ένα meeting φίλων, σε γνωστό μέρος και τους περιμένει μεγάλη εκπληξη....... :diablotin: :diablotin:

panisxirosafisahb6.jpg


(Kαλά δεν έκανα ?????) :D
 
Ρε συ,φοβερο,απιστευτο poster..!!!!
 
Φίλε Μάνο, δεν έκανα έγω το Πόστερ. Είναι το original της ταινίας. :)

Εγώ απλά πρόσθεσα μερικά λογάκια και οργάνωσα την "φάση", για να κάνουμε καμιά κωλοτούμπα και να δαγκώσουμε κανα πλακάκι από τα γέλια... :D :D:D , γιατί εδώ είναι πολύ ήσυχα τα βράδια μας, λίγο πριν τα Χριστούγεννα.... :D

Πιστεψέ με οτι έχει γεμίσει ο τόπος από αυτά τα πόστερ......θα γένει χαμός.... :D :D:D
 
Αχ ρε τυχεροί, εγώ το είδα μόνο στο σπίτι από divx. Και ακόμα γελάω.

Θέλουμε και εδώ μια προβολή στο Village Center, στην αίθουσα με τα 3d.

:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα