Πάρτυ στις 18 Απριλίου!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ε μα αυτό εννοείται!!

Αν θες βέβαια μας λες και το forum :)
 
Πω πω ρε αλητήριοι, ρε , ρε ΚΥΡΙΑΚΟΙ τι ωραία εκπληξούλα ήταν αυτή;

Θα παρευρεθώ φυσικά μετά της Miss Pooky και θα σας δώσω μαθήματα χορού.

Τelamona θα χορέψουμε μαζί break dance έτσι; :flower:

Πστ Αντώνη μπορώ να τυπώσω την αφίσσα να την αναρτήσω στο Δημαρχείο του Χολαργού;

Ψοφάνε για Disco εκεί μέσα!!!!!!

Και άδεια από το Δήμαρχο έχω εν'λευκώ για κάτι τέτοια!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το πρόστιμο για παράνομη ανάρτηση είναι 500?. Αν είσαι σίγουρος ότι δεν θα πληρώσουμε οκ.
 


"Τσουλα...Βγαλε ροδες και τσουλα!"

Θα ειμαι μαζι σας, με το "πνευμα" μου.
 
Shock είπε:
Το πρόστιμο για παράνομη ανάρτηση είναι 500?. Αν είσαι σίγουρος ότι δεν θα πληρώσουμε οκ.
Εννοείται ότι θα πάρω άδεια πρώτα!!!!

Αλλά έχουμε ειδικό μέρος που αναρτούμε διάφορα events που γίνονται, οπότε δεν πιστεύω να μου πει κανείς τίποτε. Εννοείται και πάλι ότι δεν θα αναρτήσω τίποτε στον επίσημο πίνακα του Δημαρχείου, αλλά στον πίνακα του Πνευματικού Κέντρου, όπου όποιος θέλει πληροφορεί τον κόσμο για ότι θέλει, αρκεί να μην θίγει τα χριστά ήθη.

Λες;;;;; 8)
 
:diablotin: :diablotin:

keeper7k είπε:
afisa11sl7.jpg



Η αναμονή τελείωσε! Το πρώτο μεγάλο παρτυ του GRM/B2R είναι εδώ και είστε όλοι καλεσμένοι!

Στις 18 του μήνα και μόνο για λίγες ώρες , θα ξαναγίνουμε 18 κάτω απο τους ρυθμούς της μουσικής που αγαπήσαμε αλλα και παρέα με τα αγαπημένα μας video clips, επιλεγμένα απο τον master του είδους Γιώργο Σανιέ!

Θα είμαστε όλοι εκεί!

:diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Teflon,ριξε καμια δεκαρια κρεπες στο πορτ-μπαγκαζ του Kadett και κατηφορησε λεω εγω... :D

Θα μιλησω με τον MC-Shock (εχμμμμμ) να συνενοηθει με τον μαγαζατορα μηπως φερουμε και κανα 2 8bit-α.

Αν εχετε αλλες ιδεες,ριχτε αλυπητα.Δεν κανουμε καθε μερα παρτυ! (απο τις ιδεες εξαιρoυνται:οποιοδηποτε χορευτικο που περιλαμβανει Pooky-Telamona-team στη συνθεση του,εισαγωγικος λογος απο τον Αντωνη και η οποια συζητηση περι του καταληλοτερου συζυγου για την Candy-Candy - αυτα απορριπτονται εκ προοιμιου :p )
 
Παλιόπαιδα..... άντε πιείτε και κανα ποτηράκι και για μένα !
 
Geoana να τα αφήσεις αυτά και να κανονίσεις να κατέβεις

Candy και λοιποί που σφυράτε αδιάφορα τ' ακούτε ?
 
Ναι ρε να έρθετε πάραυτα.

Λοιπόν Telamona σε περιμένω στις 5 το απόγευμα στη σχολή χορού που κανονίσαμε για το δεύτερο μάθημα. Το πρώτο δεν πήγε και τόσο καλά ε; Η μέση σου καλά; Ρε είπαμε το break dance δεν έχει σχέση με το τσάμικο.... Ρεζίλι γίναμε.....

Wally είπε:
απο τις ιδεες εξαιρoυνται:οποιοδηποτε χορευτικο που περιλαμβανει Pooky-Telamona-team στη συνθεση του,ε

Καλά ρε ζηλιάρη, θα σε συμπεριλάβουμε στο σχήμα. Ζαρζαβατικά και λοιπά βρώσιμα παρακαλώ όπως κατάσχονται κατά την είσοδο...........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Pooky είπε:
Ναι ρε να έρθετε πάραυτα.
Λοιπόν Telamona σε περιμένω στις 5 το απόγευμα στη σχολή χορού που κανονίσαμε για το δεύτερο μάθημα. Το πρώτο δεν πήγε και τόσο καλά ε; Η μέση σου καλά; Ρε είπαμε το break dance δεν έχει σχέση με το τσάμικο.... Ρεζίλι γίναμε.....

:rofl: :rofl: :rofl:

Είναι σίγουρο πως την επομένη θα νιώθουμε ακόμη 18 αντί 81;;;;

Από ντύσιμο;;; Ο, τι έχουμε πρόχειρο ή να συμβουλευτούμε το θρεντάκι "Ρετρό ντύσιμο" πριν σκάσουμε μύτη;;;; :D
 
Ορίστε λοιπόν τι ήταν αυτό το περίεργο 18 που βλέπατε παντού τελευταία...!

Να είμαστε λοιπόν όλοι εκεί,μαζί με φίλους,γνωστούς κτλ γιατί συγκεντρώσεις-parties σαν κι αυτά,αφενός αξίζουν όσο λίγα,αφετέρου δε γίνονται κάθε μέρα....!

Πλέον μιλάμε για 13 μέρες μέχρι τότε....!!
 
Να φέρετε και καμιά όμορφη - κουκλάρα για το Μάνο!!!!!! :flower:
 
Έχεις βγάλει ένα άγχος για μένα ή μου φαίνεται ρε φίλε...; :D :D

Το καλό όμως είναι ότι έχεις καταλάβει ΑΚΡΙΒΩΣ τα γούστα μου ! :D
 
Pooky, να σε ενημερώσω ότι έχω κι εγώ τα ίδια γούστα με τον mano.

Περιμένω ανταπόκριση! :fever:
 
ΜΟΥ ΧΑ ΧΑ !!!

Ωραίος ο Giama,2 κουκλάρες please !!!
 
Giama είπε:
Pooky, να σε ενημερώσω ότι έχω κι εγώ τα ίδια γούστα με τον mano.Περιμένω ανταπόκριση! :fever:

manos426f είπε:
ΜΟΥ ΧΑ ΧΑ !!!
Ωραίος ο Giama,2 κουκλάρες please !!!
Δεν πρόκειται να πω τότε στις συμφοιτήτριες μου να έρθουν!!! :D

Μαθήματα χορού θα κάνετε για τους νεότερους?(βλέπε εμένα..)

Δεν ξέρω όμως αν θα έρθω, γιατί δεν γνωρίζω πως θα είναι το πρόγραμμα μου.

Επίσης, έχω μια δυο ιδέες για το πάρτυ:

1) Διαγωνισμό χορού (τζάμπα θα προπονηθεί ο travoltas.stokos και ο pooky? :cool: )

2)Διαγωνισμό στο kick-off ή όποιο άλλο παιχνίδι θέλετε.
 
Dance dance revolution διαγωνισμός!!!!!

Λοιπόν θα κάνουμε break dance με wii mote δεμένο στη μέση!!!!!

ΟΥΑΟΥ!!!!!

Να είσαι εκεί γιατί αλλοιώς θα πέσει φάπα. Θα σου φέρω κι εσένα μια κουκλάρα.
 
Πρέπει να δοθούν μερικές διευκρινίσεις:

1) Στον mano υποσχέθηκες όμορφη κουκλάρα, ενώ στον theoritiko παρακάτω μιλάς απλά για κουκλάρα.

2) το "-άρα" στο κουκλάρα ελπίζω να αναφέρεται στο πόσο όμορφη είναι και όχι να υποδηλώνει μέγεθος και να δούμε κανένα θηρίο 200 κιλά

3) δεν έχεις δηλώσει αν η κούκλα είναι ζωντανή (περπατάει-μιλάει κλπ.) ή κούκλα πλαστική ή από άλλο υλικό
 
οπλα...παλασκες... εννοω πουκαμισα με την αναλογη γωνια στο γιακα, παπουτσι με 5 cm τουλαχιστον τακουνι, κανα ξεχασμενο παπουτσι nike με την ειδικη επιστρωση για τελειο moonwalking....τωρα κομμωση...σπιρτοξυλου νομιζω ειναι καλα.

Παντως για καλο και για κακο να εχουμε και τιποτα αξεσουαρ για καμια εξαρθρωση, μετατωπιση σπονδυλου, γιατι απο οτι καταλαβα ολοι εχουμε αγριες διαθεσης και προχωρημενη........φυσικη κατασταση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα