Πάρτυ στις 18 Απριλίου!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
LOL Δημοσθένη

Πάντως νομίζω ότι το κούρεμα της εποχής ήταν το μη κούρεμα.

Χαίτη και πλούσιο μαλλί για τους άντρες, περμανάντ για τις γυναίκες, καπελάκι για τα αγοράκια.

Εμείς σε αυτή την ηλικία μάλλον φοράμε κανονικό καπέλο για να κρύβουμε τις ελλείψεις :)
 
Giamma έχω ένα καλό sex shop εδώ κοντά. Από κει θα "καλέσω" το ταίρι του Θεωρητικού μην ανησυχείς.
 
Καμιά ροκιά θα πέσει? Γιατί για πολύ disco διαβάζω. :D :D

(Money for nothin', and your chicks for free) :D :D
 
Ροκάδες και Μεταλλάδες του GRM/B2R κάντε μας το χατήρι και ελάτε στο Party και αφήστε τη "γκρίνια". Είμαι σίγουρος ότι θα περάσουμε καλά, θα γνωριστούμε και θα γελάσουμε.

Ροκοδομεταλλοκαταστάσεις θα ακολουθήσουν αν πετύχει το πρώτο μας event. :)
 
Σωστος .....σημασια εχει να κανουμε χαβαλε ανεξαρτητως ακουσματος ....ουτως ειπειν..βεβαιως Βεβαιως
 
Pooky είπε:
Giamma έχω ένα καλό sex shop εδώ κοντά. Από κει θα "καλέσω" το ταίρι του Θεωρητικού μην ανησυχείς.
Σιγά μην έρθω τότε! Προτιμώ να με ταράξεις στις φάπες, παρά το ρεζίλεμα που θα υποστώ! :flower:

Captain Kal είπε:
Καμιά ροκιά θα πέσει? Γιατί για πολύ disco διαβάζω. :D :D
(Money for nothin', and your chicks for free) :D :D
Καλά λέει ο καπετάνιος!! Βάλτε και καμιά ροκιά να γουστάρουμε λίγο και εμείς οι πωρωμένοι! :headbang:
 
αμα ειναι να καψουμε κανενα dvd με rock videos να υπαρχει στη καβατζα
 
Θα έλθω για να σας γνωρίσω από κόντά, μιάς και είμαι νέο μέλος (τον μόνο που γνωρίζω, είναι ο pontium).
 
Έλα και η ομάδα ανάπτυξης του GRM/B2R !!!

FTL, optimus και fgbrain σας περιμένουμε
 
Wally είπε:
η οποια συζητηση περι του καταληλοτερου συζυγου για την Candy-Candy - αυτα απορριπτονται εκ προοιμιου :p )
Συμφωνώ και επαυξάνω. Έχομε πάθει κάντυ όβερντοους

theoritikos είπε:
1) Διαγωνισμό χορού (τζάμπα θα προπονηθεί ο travoltas.stokos και ο pooky? :cool: )

2)Διαγωνισμό στο kick-off ή όποιο άλλο παιχνίδι θέλετε.
Ή μπορεί να είναι δύο σε ένα, γιατί όλο και κάποια κλωτσία θα ρίξουν στους τρυγύρω

Shock είπε:
LOL ΔημοσθένηΠάντως νομίζω ότι το κούρεμα της εποχής ήταν το μη κούρεμα.

Χαίτη και πλούσιο μαλλί για τους άντρες,
Είμαι στο μεταίχμιο να τα αφήσω πάλι ή όχι, οπότε τώρα θυμίζουν αρκετά 80ις. Μάλλον θα τα αφήσω σε αυτό το στυλ μέχρι το πάρτυ.
 
Πολύ ωραίο το event,αλλά το πιο πιθανό είναι να μην μπορέσω να έρθω.Δυστυχώς παραδίδω εργασία τη Μεγάλη Εβδομάδα.Εύχομαι να στεφθεί με επιτυχία και να ακολουθήσουν και άλλα ώστε να παραβρεθούμε και εμείς οι κωλυόμενοι. :precry:
 
Μόλις μου ήρθε μια καλή ιδέα!

Τι θα λέγατε αν προσθέτατε στην playlist remixes απο κλασσικά παιχνίδια?
 
Εμεινα με το στομα ανοιχτο οταν ειδα την αφισα στην αρχικη σελιδα !!!

Εννοειται πως παντα ειμαι μεσα οταν προκειται για καλτ καταστασεις απο ογδοντας !!!

Italo Disco ε? Καλα...

Θα γινει πολυ κεφι. Το μονο που σκεφτομαι ειναι μηπως τελικα οι περισσοτεροι ειναι πανω απο 30. Οχι οτι θα ξενερωσω, ετσι και αλλιως γουσταρω τρελα ρετρο καταστασεις και θα ερθω με παρεα αν ερθω, απλα θα ειναι καπως να ειμαι ενας απο τους ελαχιστους παρευρισκομενους κοντα στα 20.
 
cultilas είπε:
Εμεινα με το στομα ανοιχτο οταν ειδα την αφισα στην αρχικη σελιδα !!!
Εννοειται πως παντα ειμαι μεσα οταν προκειται για καλτ καταστασεις απο ογδοντας !!!

Italo Disco ε? Καλα...

Θα γινει πολυ κεφι. Το μονο που σκεφτομαι ειναι μηπως τελικα οι περισσοτεροι ειναι πανω απο 30. Οχι οτι θα ξενερωσω, ετσι και αλλιως γουσταρω τρελα ρετρο καταστασεις και θα ερθω με παρεα αν ερθω, απλα θα ειναι καπως να ειμαι ενας απο τους ελαχιστους παρευρισκομενους κοντα στα 20.
So What?

Είμαστε όλοι παιδιά, με χρονολογική, απλώς, διαφορά. Πιστεύεις πως η ενεργητικότητα και η νοοτροπία έχει σχέση με τις ρυτίδες; Ο κοινωνικός διαχωρισμός βάσει "ωρίμανσης" είναι παραδοχή παρωχημένης κουλτούρας. Τώρα πιά, όλοι παίζουμε στα ίσια, "στην ίδια Ειδική Διαδρομή". Θα δεις πως η "τρέλλα" μας δεν έχει περάσει. Παραμένουμε νέοι μέχρι να πεθάνουμε. Απλά, έχουμε κανει μερικά Πρωτοχρονιάτικα πάρτυ παραπάνω..
 
Φυσικα δεν εχουν σχεση οι ρυτιδες.

Εγω εχω προσωπακι ροδακινο και ο Shock ειναι σαν τον Κατρακη αλλα απο ζωτικοτητα παιζουμε στα ιδια κυβικα :tease:
 
Wally είπε:
Φυσικα δεν εχουν σχεση οι ρυτιδες.Εγω εχω προσωπακι ροδακινο και ο Shock ειναι σαν τον Κατρακη αλλα απο ζωτικοτητα παιζουμε στα ιδια κυβικα :tease:

Εγώ, έπαθα σοκ, όταν με κάλεσαν οι παλαιοί συμμαθητές μου από το 2ο Γυμνάσιο Αρρένων, σε μία συνάντηση (απορώ πως με βρήκε ο οργανωτής έπειτα από τόσα χρόνια).

Έφυγα τρέχοντας έπειτα από μία ώρα, αφού συνάντησα καλοκαθισμένους καρεκλοκένταυρους, που η μόνη τους ασχολία ήταν πιά η βραδυνή τηλεόραση, η κριτική "κατά της νέας γενιάς" και η μόνη τους συζήτηση, το πότε επιτέλους θα πάρουν σύνταξη.

Ορκίστηκα να μην καταντήσω σαν αυτούς.
 
Kαλα ξηγιεσαι zoro.

ΒΤW...αυτα λεω καθε μερα στον Τελαμωνα... :p
 
Wally, θα σε γνωρίσω στο πάρτι...
 
Εκτως απροόπτου αν καταφέρω να έρθω, θα φέρω και τους συμφοιτητές μου.

Αν κάποιος απο εσάς τολμήσει να την πέσει στις συμφοιτήτριες μου θα κάνει μαζί μου!! :takethat:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα