Πέντε χρόνια στο Retromaniax …

exetlaie, εμείς σε ευχαριστούμε για όλες τις cult-συνεντεύξεις (και όχι μόνο) που έχεις οργανώσει και επιμεληθεί, καθώς και για τον χρόνο και τον κόπο που έχεις αφιερώσει τόσα χρόνια στο forum! Από τους πρωτεργάτες του forum, είσαι όχι απλά (και δικαίως) "Honoured User", αλλά και καρά-ρετρό member!! :) Και για μένα το πιο ευχάριστο είναι ότι μετά από 5 χρόνια, όχι απλά εξακολουθείς να συμμετέχεις στο forum, αλλά το ίδιο ενεργά και ουσιαστικά όπως πάντα! Σε ευχαριστούμε για όλα φίλε!!
 
Μετά από 5 χρόνια και έχεις το ίδιο κέφι. Ευχομαι να συνεχίσεις ετσι για πολλά πολλά χρόνια ακόμα.

Να είσαι πάντα καλά. Σε ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου.
 
Δε θα ξεχασω οτι ενα βραδυ του περασμενου καλοκαιριου με εκανες πολυ χαρουμενη. Σε ευχαριστω για ολα!

Που πηγε το μυαλο σας, καχυποπτα πλασματα; :D
 
AMAN! AMAN!

Σίγουρα σου έγραψε κάτι από τον Mr. Μπούτια!!!!!! :D :D
 
Το μονο που μπορω να πω, ειναι οτι εκεινο το βραδυ ο Κωνσταντινος, μου χαρισε κατι που επιθυμουσα παρα πολυ καιρο......

Εισαστε αδιορθωτοι τελικα! :D
 
bambinella 100 είπε:
Το μονο που μπορω να πω, ειναι οτι εκεινο το βραδυ ο Κωνσταντινος, μου χαρισε κατι που επιθυμουσα παρα πολυ καιρο......

Εγώ να πω, ότι ήταν σαν όνειρο, ή μήπως σαν ... ;
 
Κάτι σαν..όνειρο! Cutty Sark! Φίλε "οργωτή"! Ακόμη έχω πολλά να ξεψαχνίσω εδώ μέσα και δε μπορώ να πω πως έχω δει συνολικά την δική σου δουλειά ή οποιουδήποτε άλλου μέλους εδώ... Όση έχω δει όμως, μέχρι στιγμής, δείχνει έναν άνθρωπο με μεράκι και αγάπη για το retro, που στον ελεύθερό του χρόνο, μάλιστα, ασχολείται με πολλά απ' τα θέματα που αρέσουν και σ' εμένα εξίσου! Να σ' ευχαριστήσω λοιπόν με την σειρά μου για την μέχρι τώρα προσφορά και συμμετοχή σου (αυτήν που έχω δει για την ώρα μου φαίνεται υπέραρκετή, πόσο μάλλον ότι δεν έχω δει!) εδώ μέσα και για τις πληροφορίες που με τροφοδοτείς προσωπικά σε ότι, μέχρι στιγμής, σου έχω ζητήσει! Να 'σαι καλά και να παραμείνεις έτσι, για πάντα, στην παρέα μας! Περιμένω όμως το thread για τον Mario Bava, κομπρέντε;; :) Εκείνο που σου πέταξα πίσω το "μπαλάκι", ντε! Α, και που 'σαι! Ψάχνω ακόμη για την ταινία σου! Δεν σε ξέχασα! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα