Παλαιοβιβλιοπωλεία!

Γιαννη λιγο αργα το ειπες ρε φιλε..

ΜΟΛΙΣ εφτασα Στουτγκαρδη...

Χαιρετισματα σε ολους!! :)
 
Eρχομαι Θεσσαλονικη σε 5 ημερες και θα ξαναπαρω αμπαριζα ολα αυτα τα μαγαζια (κυριως Φειδια και περιπτερο του Τριανταφυλλου, επειδη αυτα μου εκαναν καλη εντυπωση και βρηκα καποια αλμπουμ panini πριν 1 περιπου χρονο που κατεβηκα Θεσσαλονικη).....

Ειμαι συλλεκτης αυτοκολλητων αλμπουμ κυριως...

Ακομα δε μπορω να θυμηθω ενα κεντρο ανακυκλωσης χαρτου νομιζω λεγοταν, πισω απο τον ΟΣΕ που ειχα παει την προηγουμενη φορα, και δε το ειδα σε ολα τα ποστ εδω..

Μηπως το ξερει κανενας και μπορει να με βοηθησει με διευθυνση, τηλεφωνο, ονομα ιδιοκτητη κτλ?

Θα το εκτιμουσα..
 

1@viking4a[/USER] Αν είναι να πας στο υπόγειο κατάστημα έχε μαζί σου μια σφυρίχτρα, χάρτη κ ξηρά τροφή. Μπορεί να χαθείς ή ακόμη κ ν' αποκλειστείς εκεί μέσα. Επίσης καλό θα ήταν πριν πας να πάρεις τηλέφωνο τους δικούς σου κ να τους πεις ότι τους αγαπάς πολύ. :p Πέρα από την πλάκα δεν ξέρω κατα πόσο θα μπορέσεις να βρεις αυτά που ψάχνεις κ δεν ξέρω αν έχεις το κουράγιο να το κάνεις. Όταν πας θα με θυμηθείς ;)
 
Ξέχασες να του πεις να πάρει και κράνος μαζί του!!! (δεν κάνω πλάκα)
 
Όντως το ξέχασα :rofl: :rofl: :rofl: Επίσης θα ήταν καλό να προσέχεις που πατάς κ κυρίως από που θα πιάνεσαι κ αυτό το λέω σοβαρά. Από parkour ξέρεις τίποτα; Αν ναι τότε είσαι οκ :D
 
χαχαχαχα!!! Γελασα πολυ με τα σχολια σας παιδια,να ειστε καλα! :)

Η Ναταλι ειδικα, ξερει οτι ειμαι ''αερος-εδαφους'' καταδρομεας και βατραχανθρωπος μαζι.... :p

Οταν ειναι για τετοια πραγματα (αλμπουμ-χαρτακια),δε καταλαβαινω τιποτα!!

Και απο Φειδια εχω και εμπειρια,χαχα! Απο parkour, αλλο τιποτα, το εξασκω και σε αποθηκες και flohmarkt εδω (Στουτγκαρδη)..

Θα παρω και σκηνακι μαζι μου κι αν μ'αφησει,θα κατασκηνωσω το βραδυ εκει, να του ''φυλαω''τα πραγματα..

Φημες λενε οτι τα βραδια βγαινει ενας δρακος απο το σκοτεινο υπογειο που εχει εδω και καιρο κλειστο και δεν αφηνει κανεναν πλεον να πλησιασει.....

Μπρρρρ..μωρε λες?? :eek:

Y.Γ. btw, κανονιστε για συναντηση καρντασια!! ;)
 
Υπάρχει ανάμεσά μας κάποιος παλιός Μαρουσιώτης?

Θυμάμαι ένα μεγάλο βιβλιοπωλείο που υπήρχε πριν αρκετά χρόνια (1989-90) ακριβώς μπροστά στον σταθμό του ΗΣΑΠ, δεν πρέπει να υπάρχει πια αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ πως το λέγανε...

Αν το θυμάται κάποιος, ας βοηθήσει... Ευχαριστώ
 
Πίσω
Μπλουζα