Παλιά τεύχη USER

Ολα σε ενα νοικοκυρεμενα (μεχρι και το 79)

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
\

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και όπου ναναι θα τα βάλουμε κι εδώ
 
LateAdopter είπε:
Χμμμ.. το googlαρα για εικόνες και βρήκα ότι είναι το #1.. :eek: ... αλλά δεν αναφέρει κάποιο τέτοιο αφιέρωμα στο εξώφυλλο - άρα μπορεί και να θυμάμαι το λάθος εξώφυλλο.. (ναι, τελικά δεν ήταν βιονικός "άντρας", αλλά βιονικό "alien".. :p )
Το πρώτο τεύχος του USER, όντως είχε ένα "βιονικό" alien στο εξώφυλλο, από το παιχνίδι της Psygnosis "Obliterator"...

http://www.mobygames.com/game/obliterator/cover-art/gameCoverId,58947/
 
Εγώ πως και πως περιμένω να σκανάρει κάποιος το 33... αυτό με την αφεντομουτσουνάρα μου δηλαδή (review αναγνώστη:another world για PC) ... το αυθεντικό τεύχος κάπου χάθηκε (..... το κέρατό μου) , και θα ήθελα πολύ να το ξαναβρώ, έστω και σε ηλεκτρονική μορφή...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σταμάτη, αν θες να σου στείλω τη σελίδα με το review ώσπου να βρω χρόνο να σκανάρω όλο το περιοδικό γράψε ή pm το mail σου

Επίσης, αν μπορεί κάποιος να σκανάρει το #25, είναι το πρώτο USER που είχα πάρει και το έχασα.

Stanfromgreece είπε:
Εγώ πως και πως περιμένω να σκανάρει κάποιος το 33... αυτό με την αφεντομουτσουνάρα μου δηλαδή (review αναγνώστη:another world για PC) ... το αυθεντικό τεύχος κάπου χάθηκε (..... το κέρατό μου) , και θα ήθελα πολύ να το ξαναβρώ, έστω και σε ηλεκτρονική μορφή...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα