Περιοχές με εγκληματικότητα (80s)

80srevival

RetroN00b
Αντιδράσεις
2
Καλησπέρα σε όλους!!!
Ποιες περιοχές της Αττικής είχαν υψηλά ποσοστά εγκληματικότητας στην δεκαετία των 80s?

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
2.674
Με την εννοια της σημερινης εγκληματικοτητας, καμμια :)

Κατα τα αλλα...Κολωνος, Λιοσια,Ζοφρια,Ομονοια

RIO

Retro Horrormaniac
Αντιδράσεις
1.719
Για Αθήνα δεν ξέρω ( αν και φαντάζομαι ότι η γνωστή περιοχή, θα ήταν περίεργη και στα 80ς ). Πάντως στη Θεσσαλονίκη κακόφημη ήταν η περιοχή του Βαρδάρη. Είχε κινηματογράφους πορνο, οίκους ανοχής κλπ, οπότε ήταν " λογικό " . Τώρα σχεδόν η μισή πόλη είναι επικίνδυνη...

BETTY BOOP

Aliens Implanted me all Human History
Αντιδράσεις
1.576
Τι σχέση έχει το θέμα με το φόρουμ;

Νομίζω οτι τα ποσοστά εγκληματικότητας σε καποια περιοχή δεν εχουν σχέση με το ρετρό...

80srevival

RetroN00b
Αντιδράσεις
2
Τι σχέση έχει το θέμα με το φόρουμ;

Νομίζω οτι τα ποσοστά εγκληματικότητας σε καποια περιοχή δεν εχουν σχέση με το ρετρό...
Καταλαβαίνω τι εννοείς απλώς ναι το είχα απορία και αφορά εκείνη την δεκαετία για αυτό είπα να το ρωτήσω

Με την εννοια της σημερινης εγκληματικοτητας, καμμια :)

Κατα τα αλλα...Κολωνος, Λιοσια,Ζοφρια,Ομονοια
Κατάλαβα από τότε δηλαδή εκείνες οι περιοχές τα ίδια και επίσης στο Μπραχάμι ήταν έτσι ή πιο ήπια;

Για Αθήνα δεν ξέρω ( αν και φαντάζομαι ότι η γνωστή περιοχή, θα ήταν περίεργη και στα 80ς ). Πάντως στη Θεσσαλονίκη κακόφημη ήταν η περιοχή του Βαρδάρη. Είχε κινηματογράφους πορνο, οίκους ανοχής κλπ, οπότε ήταν " λογικό " . Τώρα σχεδόν η μισή πόλη είναι επικίνδυνη...
Ισχύει μου το έχουν πει γνωστοί μου από Θεσσαλονίκη άστα..κρίμα πραγματικά

Always Somewhere

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
996
Η Ομόνοια και τα Εξάρχεια είχαν εγκληματικοτητα με όλα τα παρακλάδια της έννοιας αυτής!

Γενικά σαν έννοια περικλείει πολλά πράγματα μαζί..

Οι περισσότερες περιοχές είχαν και ένα ποσοστό εγκληματικοτητας. :)

Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα