• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Πλοήγηση σε Android

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
404
Μετά από ενα μηνα χρήσης του Ginius driver, πρέπει να πω ότι δεν έχω ξαναδει πρόγραμμα να σχεδιάζει το χάρτη τόσο ομαλά και να υπολογίζει τη διαδρομή σε 1-2" το πολύ. Δοκίμασα να "χαθώ" επίτηδες, και υπολόγιζε τις σωστές διαδρομές σε λιγότερο από ενα δευτερόλεπτο, λες και ήξερε σε ποιό σημείο θα χαθώ και είχε προϋπολογίσει τις σωστές συντεταγμένες.

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Αντιδράσεις
830
Έβαλα το Navigator παρόλο που δεν μου χρειάστηκε και ποτέ ιδιαίτερα αλλά με εκνεύρισε καθώς συνεχώς έτρεχε στο background και μου έτρωγε μνήμη. Τελικά το ξήλωσα.

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
2.457
To Here Maps ειναι τζαμπε, offline και αξιοπρεπες.

spyros_s

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
77
και πλέον με ελληνική φωνή πλοήγησης ;)

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Αντιδράσεις
164
Απορώ πως μπορείτε να χρησιμοποιείτε android,κολλάει συνέχεια,τα καλύτερα είναι τα windows phones,δεν κολλάνε και έχουν πολλές δυνατότητες!Ακόμα και τα iOS έχουν αρνητικά εκτός του ότι είναι πανάκριβα.

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Αντιδράσεις
830
thebest20 είπε:
Απορώ πως μπορείτε να χρησιμοποιείτε android,κολλάει συνέχεια,τα καλύτερα είναι τα windows phones,δεν κολλάνε και έχουν πολλές δυνατότητες!Ακόμα και τα iOS έχουν αρνητικά εκτός του ότι είναι πανάκριβα.
Πως χρησιμοποιούμε android για πλοήγηση ή γενικά πως χρησιμοποιούμε το android λειτουργικό. Εγώ δεν έχω σοβαρά θέματα πάντως γενικά στο android.

Μπλουζα