Πλοήγηση σε Android

Μετά από ενα μηνα χρήσης του Ginius driver, πρέπει να πω ότι δεν έχω ξαναδει πρόγραμμα να σχεδιάζει το χάρτη τόσο ομαλά και να υπολογίζει τη διαδρομή σε 1-2" το πολύ. Δοκίμασα να "χαθώ" επίτηδες, και υπολόγιζε τις σωστές διαδρομές σε λιγότερο από ενα δευτερόλεπτο, λες και ήξερε σε ποιό σημείο θα χαθώ και είχε προϋπολογίσει τις σωστές συντεταγμένες.
 
Έβαλα το Navigator παρόλο που δεν μου χρειάστηκε και ποτέ ιδιαίτερα αλλά με εκνεύρισε καθώς συνεχώς έτρεχε στο background και μου έτρωγε μνήμη. Τελικά το ξήλωσα.
 
To Here Maps ειναι τζαμπε, offline και αξιοπρεπες.
 
και πλέον με ελληνική φωνή πλοήγησης ;)
 
Απορώ πως μπορείτε να χρησιμοποιείτε android,κολλάει συνέχεια,τα καλύτερα είναι τα windows phones,δεν κολλάνε και έχουν πολλές δυνατότητες!Ακόμα και τα iOS έχουν αρνητικά εκτός του ότι είναι πανάκριβα.
 
thebest20 είπε:
Απορώ πως μπορείτε να χρησιμοποιείτε android,κολλάει συνέχεια,τα καλύτερα είναι τα windows phones,δεν κολλάνε και έχουν πολλές δυνατότητες!Ακόμα και τα iOS έχουν αρνητικά εκτός του ότι είναι πανάκριβα.
Πως χρησιμοποιούμε android για πλοήγηση ή γενικά πως χρησιμοποιούμε το android λειτουργικό. Εγώ δεν έχω σοβαρά θέματα πάντως γενικά στο android.
 
Πίσω
Μπλουζα