Ποια παιχνίδια παίξατε τις πρώτες ώρες της Πρωτοχρονιάς (2013-14-15-16);

Εμενα η εορταστικη περιοδος μου βγηκε πολυ horror φετος. P.t και alien isolation στο ps4, νταρκιλα ως το κοκκαλο ! Εχω οπλισει και το wii με juon, fatal frame iv και τα resident evil 0-1 για τη συνεχεια, δεν ξερω τι με εχει πιασει!
 
Τερμάτισα το DuckTales Remastered και έπιασα το Uncharted 3 να το τελειώσω.
 
D@redevil είπε:
Δυστυχώς, όχι κάτι το ρετρό.... Σίγουρα όμως τρομερά εθιστικό!
Watch Dogs.

Το οποίο το περιμένω να μου έρθει όπου να ναι :D Αυτο το διάστημα παίζω το 'donkey kong country returns' κ πραγματικά κάποιες πίστες σε φτάνουν στο αμήν :rant:
 
and1 είπε:
Αυτο το διάστημα παίζω το 'donkey kong country returns' κ πραγματικά κάποιες πίστες σε φτάνουν στο αμήν :rant:
Εμ...ειδες για να παιζεις λαθος παιχνιδια? :tease: :tease:

Παιξε κανα Sonic να ερθεις στα ισια σου!!!! :tease: :tease: :tease: ....:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Όχι όχι όχι το Sonic :biglaugh::biglaugh::biglaugh: :tease: :tease: :tease: :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh:
 
Kambia είπε:
Τερμάτισα το DuckTales Remastered και έπιασα το Uncharted 3 να το τελειώσω.
Και εγω το Uncharted 3 ξεκίνησα παλι απ την αρχη με σκοπό να το τελειωσω αυτήν τη φορα.
 
Εγώ από τις 2 Ιανουαρίου ξεκίνησα ξανά το Betrayal at Krondor.

Ως κουρασμένος γέροντας

τριγύρναγα με κάτι κορίτσια στα μπαρ του Ντουμπάι :D
το πάω αργά, μόνο το πρώτο Chapter έχω τελειώσει προς το παρόν... :xm:
 
Τι καλύτερο για να κλείσει το '14 και να μπεί με το καλό το '15, απο μερικά gaming sessions στο E: D ? :headbangdude:

Nα και μία photo απο το φρεσκοαγορασμένο Cobra μου. :cool: (αν και δεν έχει εξοπλιστεί κατάλληλα ακόμα...)

16028519038_bbdfceec6f_o.jpg
 
Σημερα συνεχισα λιγο το Harry Potter and the philosopher's stone στο Game boy color και ειναι το παιχνιδι που επαιξα τις πρωτες ωρες του 2016.
 
Της πρωτες ωρες του 2016 πριν βγω εξω επαιξα και τερματισα το Tumblepop στο mame.
 
Tomb Raider pc_tombraider2013.jpg και Guild Wars 2
 
Έβγαλα χθες τον Atari ST και έπαιξα μαζί με το Γιό μου:

Toki, Chase HQ, Outrun, ST Dragon, Gobliiins, Rick Dangerous 2, Vroom, The NewZealand Story, Venus the Flytrap...

Πολύ όμορφο συναίσθημα να παίζει ο γιός σου ότι έπαιζες κι εσύ πριν πολλά χρόνια, στο ίδιο μηχάνημα, με το ίδιο joystick και από τις ίδιες δισκέτες! :)
 
Μερακλωσα με το From Bedrooms to Billions και πλακωθηκα σε Manic Miner και Exolon. Τωρα τσιτωνω λιγο με Daytona σε M2
 
Wolvenstein:the new order στο πλευστεσιο τιυ φιλου μου το οποιο το νοικιασα απο τη βιβλιοθηκη.
 
Μ' έπιασε μία νοσταλγία για τα παλιά κι έτσι έπιασα την Pokemon Εmerald για ΧΧΧΧή φορά!
 
Ως συνήθως, ROCK BAND 4 στο ps4 και GUITAR HERO METALLICA και GUITAR HERO 6:WARRIORS OF ROCK στο ps3.

Πριν λίγο αγόρασα το CALL OF DUTY: MODERN WARFARE για ps4 (25?, μεταχ.) και τώρα γυρνάω σπίτι να το παίξω.

Επίσης, μόλις κέρδισα σε δημοπρασία στο ebay το FAR CRY 4 για ps4 (27?, μεταχ.), θα το παραλάβω σε 2-3 μέρες..
 
Εγώ και ο αδερφός μου παίξαμε Shinobi.

Ο υιός έπαιζε μόνος του Final Fight και όταν τα βρήκε σκούρα μου φώναξε "Μπαμπά φώναξε τον φίλο του¨, εννούσε τον Cody.
 
Εννοείται το The Last Door, μία γνήσια horror fan τι άλλο θα έπαιζε; :) Ήταν πολύ ωραίο που βγήκε και το τελευταίο επεισόδιο Πρωτοχρονιάτικα.
 
Final Fantasy VIII το οποιο συνεχιζω σε psx emulator στο κινητο :)
 
Πίσω
Μπλουζα